Ceed za 300k?

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zigi 20. 2. 2008 10:21

Nedavno tu bylo vlakno o levne nakupu aut v nemecku s odkazem na nejakeho importera. Nicmene se tam nabizeli hlavne Skodovky, Seaty atd. Jen tak ze zajimavosti jsem se divla na mobile.de za kolik by se v nemecku dal sehnat novy ceed. Nasele jsem tento inzerathttp://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=33116001&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=13200&makeModelVariant1.modelId=26&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=12000&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

Novy ceed v lepsi vybave nez v CR tam vychazi na 300k, co si o tehle inzeratech myslete? Ze by nejaky podfuk, ala levna ojeta auta, s posilanim penez pres Western Union :mrgreen:
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartak 20. 2. 2008 10:33

co si o tehle inzeratech myslete?

Normální legální prodejce. http://www.eurocar-thoma.de
To že má inzert i na mobile.de nic neznamená.
A to, že jsou u nás jedny z nejvyšších cen aut na světě už překvapuje asi jen málokoho ;)
spartak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spartak 20. 2. 2008 10:42

Máš to tam i česky. Prostě vem jurky a sjeď si pro to. A pěkně z ručky do ručky - žádné posílání dopředu někomu na účet a pak trneš jestli to auto někdy uvidíš (nebo peníze nazpět) :lol:

Kia Ceed 1.4 CVVT LX interní è.: ceedB-067033-LX
cena: 11.950 € (možné vykázat DPH)
druh vozidla: nové vozidlo EU
kategorie: kompaktní automobil
palivo: super
tøída škodlivin: 62 - Euro4
výkon: 80 kW / 109 PS
objem válcù: 1.396 ccm
barva: blackpearl (metalíza)
barva interiéru: èerná
barva sedaèek: dvojbarevná
pøevodovka: ruèní øadìní
pøenos sil: pøední pohon
pøevodové stupnì: 5
válce: 4
dveøe: 5
sedadla: 5
Model z roku: 2008
Verbrauch*: 6,1 l/100 km (kombiniert)
7,6 l/100 km (innerorts)
5,2 l/100 km (außerorts)
CO2-Emission*: 145 g/km
spartak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zigi 20. 2. 2008 11:03

hm, tak to je solidni rozdil 300k vs. 370k v CR. Jen by mne zajimalo, jak se v CR dealer bude tvarit, az tam k nemu clovek s tim autem prijede a bude chtit treba neco reklamovat, jestli ho neposle do Nemecka...
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartak 20. 2. 2008 11:12

zigi píše:hm, tak to je solidni rozdil 300k vs. 370k v CR. Jen by mne zajimalo, jak se v CR dealer bude tvarit, az tam k nemu clovek s tim autem prijede a bude chtit treba neco reklamovat, jestli ho neposle do Nemecka...


No tak on ten rozdíl zas není takové terno. Jednak 12tis jurků bude asi víc než 300našich, dál pojistky u nich + dražší přihlášení u nás resp. doprava na vozíku taky něco stojí. Záruční servis u nás není problém, horší je, že dávají záruku jen 3 roky a ne 5/7 jako u nás. A to už tu úsporu dost degraduje. :hm
spartak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 20. 2. 2008 11:21

zigi píše:hm, tak to je solidni rozdil 300k vs. 370k v CR. Jen by mne zajimalo, jak se v CR dealer bude tvarit, az tam k nemu clovek s tim autem prijede a bude chtit treba neco reklamovat, jestli ho neposle do Nemecka...


nemuze ho poslat do nemecka. Direktiva EK toto u automobiloveho prumyslu osetrila tak, ze auto muzes v ramci reklamace dovest do jakehokoli autorizovaneho servisu v EU a nemuze to odkazat pryc.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zigi 20. 2. 2008 11:49

spartak píše:
zigi píše:hm, tak to je solidni rozdil 300k vs. 370k v CR. Jen by mne zajimalo, jak se v CR dealer bude tvarit, az tam k nemu clovek s tim autem prijede a bude chtit treba neco reklamovat, jestli ho neposle do Nemecka...


No tak on ten rozdíl zas není takové terno. Jednak 12tis jurků bude asi víc než 300našich, dál pojistky u nich + dražší přihlášení u nás resp. doprava na vozíku taky něco stojí. Záruční servis u nás není problém, horší je, že dávají záruku jen 3 roky a ne 5/7 jako u nás. A to už tu úsporu dost degraduje. :hm:/quote]

Dle jejich stranek by zaruka mela byt u ceedu standartnich 7 let
Kód: Vybrat vše
,EU-Fahrzeug mit 7 Jahren Garantie,

Ad 12 000 Eur, mas pravdu neni to 300k ale cca 302 335 :mrgreen: , pocitam kurz 25,3.

Ad prihlaseni, myslim ze by to melo byt standardni prihlaseni, zadny rozdil by tam byt nemel. Co se tyce dovozu, tak ten by nebylo treba realizovat na voziku, staci prevozni znacky. Celkove bych pocital dalsi naklady na cca 10k (doprava tam a zpet, pojisteni na dopravu, znacky a prihlaseni). Coz stale vychazi na usporu okolo 60k, coz je myslim dost solidni uspora v teto cenove relaci.

Jako nakup ted v planu nemam, spis me to zajimalo vyhledove...

Radek: Diky za upresneni. Ja se po vyrizovani reklamaci pidil pri dovozu mobilu z UK a tam byl problem v tom, ze mi ceske zastoupeni SonyEricsson nemusi vubec uznat zaruku a musel bych telefon poslat do UK. Nicmene jsem to risknul, nebot ten telefon me vysel na pulku toho co v CR (3k vs 6k) :D
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 20. 2. 2008 12:25

[quote="Radek Ondrášík"onemuze ho poslat do nemecka. Direktiva EK toto u automobiloveho prumyslu osetrila tak, ze auto muzes v ramci reklamace dovest do jakehokoli autorizovaneho servisu v EU a nemuze to odkazat pryc.[/quote]

Otazkou v tomto pripade je zakonna zaruka (ktera je pokryta EU) vs. rozsirena zaruka, coz muze byt jina situace.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bingo 20. 2. 2008 13:31

Radek Ondrášík"o[quote="zigi píše:hm, tak to je solidni rozdil 300k vs. 370k v CR. Jen by mne zajimalo, jak se v CR dealer bude tvarit, az tam k nemu clovek s tim autem prijede a bude chtit treba neco reklamovat, jestli ho neposle do Nemecka...


nemuze ho poslat do nemecka. Direktiva EK toto u automobiloveho prumyslu osetrila tak, ze auto muzes v ramci reklamace dovest do jakehokoli autorizovaneho servisu v EU a nemuze to odkazat pryc.[/quote]

Muzes napsat, o kterou smernici konkretne jde? Nebo aspon nejake voditko, abych to nemusel nekolik hodin hledat na milionu eu portalu. Praveze z obecne smernice pro jednotnou dvouletou zaruku k 2002 (Directive 1999/44/EC) toto vsechno nevyplyva, tak bych chtel videt i tu zvlastni upravu. Diky ;)
bingo
Nováček

Odeslat příspěvekod zigi 23. 2. 2008 10:43

jj, taky by mne ta smernice zajimala. Protoze zaruka Kii je nad ramec standardni zaruky a je tedy spravne si polozit otazku, jestli se dane narizeni tyka i teto nadstandardni zaruky
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisus 24. 2. 2008 16:10

Také myslím že to až zas tak výhodné není, v domácím prostředí je dle mého názoru i větší manipulační prostor pro nějakou tu slevu, 20-30 kKc bych řekl že se dá ukecat.
ladisus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinV76 24. 2. 2008 16:39

ladisus píše:Také myslím že to až zas tak výhodné není, v domácím prostředí je dle mého názoru i větší manipulační prostor pro nějakou tu slevu, 20-30 kKc bych řekl že se dá ukecat.e/quote]

Tak to běž zkusit. Myslím, že s těmi slevami to nebude tak horký.
martinV76
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zigi 24. 2. 2008 17:39

ladisus píše:Také myslím že to až zas tak výhodné není, v domácím prostředí je dle mého názoru i větší manipulační prostor pro nějakou tu slevu, 20-30 kKc bych řekl že se dá ukecat.e/quote]

Jak pise MartinV76, slevy na ceed se moc nenosi... Jukni do par vlaken o nakupu tohoto auta a lidi vetsinou pisou, ze pojem sleva je u ceedu vec neznama. Mala sleva se da ukecat na sesterske auto (Hyundai i30).
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisus 24. 2. 2008 18:12

martinV76 píše:
ladisus píše:Také myslím že to až zas tak výhodné není, v domácím prostředí je dle mého názoru i větší manipulační prostor pro nějakou tu slevu, 20-30 kKc bych řekl že se dá ukecat.e/quote]
Tak to běž zkusit. Myslím, že s těmi slevami to nebude tak horký.o/quote]

martinV76: No jako poměrně čerstvý vlastník Ceedu SW jsem to zkusil a nedalo to ani moc práce. Na krátký, který se dělá déle, bych tipoval větší prostor pro slevu....
ladisus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod laserovic 27. 3. 2008 09:31

ladisus píše:
martinV76 píše:
ladisus píše:Také myslím že to až zas tak výhodné není, v domácím prostředí je dle mého názoru i větší manipulační prostor pro nějakou tu slevu, 20-30 kKc bych řekl že se dá ukecat.e/quote]
Tak to běž zkusit. Myslím, že s těmi slevami to nebude tak horký.o/quote]
martinV76: No jako poměrně čerstvý vlastník Ceedu SW jsem to zkusil a nedalo to ani moc práce. Na krátký, který se dělá déle, bych tipoval větší prostor pro slevu....r/quote]

Nemůžeš být konkrétnější ? Mně prodejce řekl, že mi udělá slevu tak maximálně na metalízu. To zrovna ale nepotřebuju.
laserovic
Pozorovatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků