Autobus x BMW Ostrava dnes v noci

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod CHiP 20. 12. 2007 22:47

Většinou tyto krizové situaci vznikají tím, že vozidla, kterým dáváš při odbočování vlevo přednost, projedou už na červenou. Proto se Ti pak stane, že už je puštěný další směr a ty tam ještě stojíš. Za tmy je to pěkně vidět, když stojíš na kolmý silnici jakou barvu má směr vedle. Jinak mě připadá, že u nás platí pravidlo, jak padne červená, tak musí projet ještě alespoň tři auta :roll:
A není ani nic neovyklého, když padne zelená auta popojedou a zastaví, protože zleva se ještě prožene linkový autobus (na tohle jsou u nás přeborníci jedné nejmenované velké dopravní firmy, co má modro bílý autobusy) a za ním třeba 3-4 osobáky nalepený nárazník na nárazníku a jediný co sledují jsou brzdová světla vozidla před nimi. Přitom auta v druhém pruhu už dávno stojí :roll:
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrumr 21. 12. 2007 21:34

Dusan píše:
Deli píše:chjo :(

tak E46 měla tuším 3* ..../quote]

Ctyri hvezdy v roce 2001, celkem standard. Obecne vsechny trojky mely bezpecnost plus minus na lepsim prumeru sve doby.
A ktomu přičtem blbé jízdní vlastnosti a je ztoho nedokonalej vůz
petrumr
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 21. 12. 2007 21:50

JencekSF píše:a co cvaliku, kdyz si jistej jses, ale ono to i presto nevyjde...

co se tyce jezdeni v OV, tak to tam nesnasim, plno zamindrakovanych blbecku, kteri cloveka nepusti a to ze neni tamejsi je vubec nezajima... pripojovani se na dvou proude cesty, kdy se vjizdi rovnou do leveho pruhu mezi dvema autama, co jedou v pravem a nasledne se v levem jede pomaleji nez v pravem... ostrava je takove male ceske polsko, bohuzel tam jezdim casto ani na jednu jizdu se tam netesim... skutecne CYPU PLNO

Tak jestli se někdy na cestě potkáme, tak tě špeciálně pustím, abys viděl, že ne všichni jsou tu lopaty :) Ale je jich tu hodně, to je fakt. A mám pocit, že od podzimu se snad ještě nějak rozmnožili. Ale s tramvajákama jsem nikdy problém neměl.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sparrow75 21. 12. 2007 22:07

Tracid píše:Jel jsem kolem bylo to podobně jak píše doubt... bmw jelo z centra(na mapě zprava) z neznámých důvodů chytlo smyk a letělo bokem napřed přes tramvajové koleje proti tomu busu. Každopádně na první pohled řidič bez šance... vzhledem k stavu auta předpokládám, že musel jet tak 150,/quote]

Včera jsem na Agipu na Jížnáku viděl magora s trojkovým kupátkem
jen tak za srandy s vlajícím zadkem a smradem z gum oblítl celou pumpu mezi autama.Pak vylezl(160cm/60kg děsnej frajer)chvíly se hrabal v kufru a pak opět s vlajícím zadkem,pálením pneu a motorem prskajícím v omezovači odjel.Gumy mu kvílely ještě na D1.
Ten by tam z neznámých důvodú vlítnul taky. :hm
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polda_V6 22. 12. 2007 10:16

Jestli to je ze srandy a nikoho neohrozuje, neomezuje.. Proc ne :)
Polda_V6
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sparrow75 22. 12. 2007 10:31

No mě to jako sranda v 11v noci a okolo aut moc nepřišlo pozor2
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boboš 22. 12. 2007 12:50

M@tezz : Já ti pomůžu, budem se střídat v držení hlídek po 12ti hodinách a není možná, že bychom aspoň jednou Jencka do pruhu nepustili. Lopatám zdar!
Pánové, HEVON PASKA !
Boboš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 22. 12. 2007 20:50

Tak jo. Třeba se přidá i M@c. Ten je taky od nás z ústavu. Věděls? Vod windowsů :)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 23. 12. 2007 10:53

Koukam ze za chvili si budeme moci udelat vlastni firemni garaznicky sraz :)
K Jencko-hlidkam bych se urco pripojil, ale jednodussi by bylo zajet do Brna a tam vsem ukazat jak Ostravaci jezdi pyco!
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 12. 2007 11:06

M@C píše:Koukam ze za chvili si budeme moci udelat vlastni firemni garaznicky sraz :)
K Jencko-hlidkam bych se urco pripojil, ale jednodussi by bylo zajet do Brna a tam vsem ukazat jak Ostravaci jezdi pyco!
To už tady v Brně známe, delegace chacharů už se tu vyskytly..
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků