Doblo po 200t km.

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 30. 12. 2005 18:56

Zdravím, máte někdo tohle auto s tolika kilometrama? Mám rok 2001 s 190 000km, teď mám možnost to výhodně vyměnit za mladší. Teď mám motor 1,9D. Do teď sem s autem neměl zásadnější problémy, tak by mě zajímalo, jaké jsou zkušenosti s více najetými kilometry. Jestli má smysl ještě toto auto držet.
Se stávajícím jezdím tak za 8l průměrně (město 8,5, mimo 7,2, dovolená 6,2)

Novější bych kupoval 1,9JTD 2003 cca 40 000 najeto. Za kolik bude jezdit?? Co mám čekat za problémy, má tato výměna smysl??

Díky za odpověď.
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orolko 3. 12. 2007 12:23

nazdar

ja jazdievam na doble presne ako mas avatar a ten ma jtd, a v meste o ukazuje spotrebu okolo 6,5 litrov... mimo mesta sa zmestim aj do 5 ale ked si chces uzit jazdu tak to ide v pohode za 5,5

a tie km? no videl som take iste doblo uz aj s 300tkm a stale slo ... tak je to asi na tebe, ale uz len koli motoru by som to ja urcite vymenil :)
orolko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lrotrekl 3. 12. 2007 14:22

Dík za odpověď. Ale když se podíváš, kdy jsdem psal dotaz, tak už je to dost pozdě.

Nic méně, doblo sem vyměnil. Ted uz na nem mam nejakejch 105 000. Zatim zasadnejsi problem. Par veci v podvozku. Ted prvni vec ktera se podvozku netyka, tak obcas nezamyka elektricekj zamek 5.dveri.

Spotreba prumerne tak 5,8-6, nejvice 7,5 Brno-Lovosice a zpět po dalnici co to da porad, nejmene 5,2. V lete bez klimy a nepotkalo to vetsi mesto a ani dalnici...

Zatim spokojenost.....
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 12. 2007 17:09

lrotrekl píše:Dík za odpověď. Ale když se podíváš, kdy jsdem psal dotaz, tak už je to dost pozdě.t/quote]

Ale fakt jenom trošičku :mrgreen: (sorry za off-topic)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 3. 12. 2007 19:45

:D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orolko 3. 12. 2007 20:06

ja som len nedavno nasiel toto forum ... tak sorry no co uz ...

hladam aj ja ohladom dobla daco ale nik tu asi nevie poradit tak musim ist dalej
orolko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 12. 2007 21:17

orolko: Klidně založ nové téma se svým dotazem
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orolko 3. 12. 2007 22:16

som, ale bud to nik nevie alebo netusim ...
orolko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JackNO.1 4. 12. 2007 16:09

lrotrekl píše:Spotreba prumerne tak 5,8-6, nejvice 7,5 Brno-Lovosice a zpět po dalnici u]co to da porad[/u], nejmene 5,2. V lete bez klimy a nepotkalo to vetsi mesto a ani dalnici...

nevěřím :-)
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 4. 12. 2007 17:04

čemu nevěříš? Těm 7,5 nebo tomu že sem jel co to šlo?
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orolko 4. 12. 2007 21:35

JackNO.1 píše:nevěřím :-)-/quote]


ja tomu verim ... bo to mam odskusane ... ja som siel 160 a spotreba mi nevyskocila viac ako na 5.8 ... a do patky sa bezproblemov kludnou jazdou zmestim ... je to fajn auticko ...
orolko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JackNO.1 5. 12. 2007 14:52

lrotrekl píše:čemu nevěříš? Těm 7,5 nebo tomu že sem jel co to šlo?t/quote]

nevěřím, že spotřeba při neustále plném plynu bude 7,5 litru :-)
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 5. 12. 2007 14:56

Ale kdo tady mluvil o neustáíle plném plynu? Jet co to dá neznamená dusit auto. Při plným plynu to jede kolem 190 tacho po rovinkách, ale to uz neni ono. Navic nase dalnice se dost dobre nedaji jet s ohledem na provoz a podobne ani tech 160 porad.....
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 5. 12. 2007 14:57

Orolko: Spotřebu bereš podle tankování nebo podle palubního kompjutru?
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orolko 5. 12. 2007 17:54

lrotrekl: podla palubaku, ale vychadza to aj podla toho tankovania minule som si to tak vsimol ... ked som bol dalej
orolko
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků