Fiat Bravo II.

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 10. 2007 09:31

Stanleyy píše:doubt: a na to si ako prisiel? kde tam vidis segmentovy displej? vsetko su to bodove... prave sme to vcera s kolegom rozoberali, bol prijemne prekvapeny kvalitou displeja

Aha tak sorry, ona ta fotka je docela rozmazaná, a zdálo se mi, že číslice na 2. a 3. řádku jsou trošku zešikma, což by ukazovalo na segmentový displej.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 10. 2007 09:56

lewko píše:a este par videii pre radka ze Stilo 1.6 da cez 200 tacho... :) (cize GPS tak 195)
http://www.youtube.com/watch?v=b5ghpH_C3j8

a 1.2ka cez 200 taktiez http://www.youtube.com/watch?v=b5ghpH_C3j8

Máš tam dvakrát odkaz na to samé video :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lewko 26. 10. 2007 10:08

doubt -> Jasne prepac... pouzivam "cliboard recorder" a najskor si tam nakopirujem odkazy a potom ich zabudnem poprepinat.. :)

tu je to 1.2kove video.. http://www.youtube.com/watch?v=5TpkJUEPZoc :)
Tipo 1.6 AT, Lounge
lewko
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 10. 2007 13:14

lewko píše:doubt -> Jasne prepac... pouzivam "cliboard recorder" a najskor si tam nakopirujem odkazy a potom ich zabudnem poprepinat.. :)

tu je to 1.2kove video.. http://www.youtube.com/watch?v=5TpkJUEPZoc :)

Podle té okamžité spotřeby musel jet maník na šestku z pořádného sešupu. Nebo má rozbitý PP :mrgreen:
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod lewko 26. 10. 2007 13:43

Jasne, manik s tou 1.2kou ide z kopca... je to aj pisane v komentaroch pod tym videom... ;)
Tipo 1.6 AT, Lounge
lewko
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seko2727 26. 10. 2007 15:08

ladisus píše:Stanleyy: V tom Sportu co jsem jel byl tenhle

http://magazin.auto.cz/index.php?seo_rubrika=999&im_id=465140b6980f5&ga_id=465140bcea933&cr=1

to je ten jak máš ty a nebo s tou navigací?
seko2727
Nováček

Odeslat příspěvekod ladisus 26. 10. 2007 15:49

Tak podle prodejce je u emotion jiný display než u dynamicu i když emotion má jenom základní Blue&Me (bez NAV), ale ještě mi to zjistí, tak jsem zvědavý jak to nakonec je... :lol:

Co byste si ještě objednali k emotion za výbavu, všechno podstatné tam už je, přidal jsem zatím do výběru aktivní opěrky hlavy, vyhřívané sedadla, zádní pásy s přitahovači.

Alarm z výroby – vyplatí se koupit? Má to třeba i pager? Nebo máte na Bravu někdo dodatečné montovaný alarm? Jaký?

Jak hraje Bravo se základním audiem?
ladisus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladisus 26. 10. 2007 15:50

seko2727 píše:
ladisus píše:Stanleyy: V tom Sportu co jsem jel byl tenhle

http://magazin.auto.cz/index.php?seo_rubrika=999&im_id=465140b6980f5&ga_id=465140bcea933&cr=1

to je ten jak máš ty a nebo s tou navigací?
ladisus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stanleyy 26. 10. 2007 15:59

ladisus: a co takto ist konecne na skusobnu jazdu a vsetko si odskusat? ziadny rozdiel medzi displejmi dynamicu a emotion nie je, predajca zjavne nevie o com hovori. Su len 4 typy displejov, 2 cierne, 2 biele, s nav alebo bez nav. NIC INE. V manuali to je jasne napisane.
SOS vraj u nas nefunguje, mapy su k dispozicii aj pre CR/SR, ale ich pokrytie nie je zatial najlepsie, casom sa zlepsi. Navigaciu robili v Erlangene, chlapici z firmy Elektrobit, osobne ich poznam. Na dynamickej navigacii som robil ja, zatial ju vo Fiate nemaju ( TMC ).
Alarm je mozne dodatocne domontovat, u nas to stoji asi 10 000 Sk. Este nieco - v katalogu je chyba, pripomienkovac zadnych pasov neexistuje!!! Ja som si to objednal a dostal som zrejme len predpinace pasov, nie signalizaciu, ze su nezapnute. Ta funguje len pre predne sedadla.
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW, Fiat 500 Nuova 1.2 Lounge, Skoda Felicia 1.3MPi
Stanleyy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisus 26. 10. 2007 16:23

Stanleyy: Byl jsem na zkušebních jízdách se 3 různými verzemi Brava, ale to jsem se zaměřoval na jiné věci, tohle (display) mi přišlo na mysl až dodatečně.... Já neříkám, že nemáš pravdu, jen jsem napsal info od prodejce... :hm
Připomínač zadních pásů - u nás je v katalogu "senzory obsazení sedadel", já jsem si to vykládal tak, že když nebude sedadlo obsazené tak nevystřelí předpínač (patrona) v případě nehody.
ladisus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 10. 2007 17:00

lewko píše:Jasne, manik s tou 1.2kou ide z kopca... je to aj pisane v komentaroch pod tym videom... ;)

I ten s šestnáctistovkou. :lol:
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod seko2727 26. 10. 2007 17:54

Ja tu navigaciu nepouzivam, nie su bohvieake mapy, mam externu...
B&Me som dostal prakticky zadara, tak som tych 6000 Sk prihodil pre buducnost... Inak to bohvieco nie je.
seko2727
Nováček

Odeslat příspěvekod Dusan 26. 10. 2007 17:57

ladisus píše:Co byste si ještě objednali k emotion za výbavu, všechno podstatné tam už je, přidal jsem zatím do výběru aktivní opěrky hlavy, vyhřívané sedadla, zádní pásy s přitahovači.

Alarm z výroby – vyplatí se koupit? Má to třeba i pager? Nebo máte na Bravu někdo dodatečné montovaný alarm? Jaký?
e/quote]


K vybave Emotion bych osobne dokoupil: kolenni airbag (jsa paranoidni), aktivni operky (dtto), vyhrivana sedadla (nutnost), otvirani kufru z mista ridice (nutnost), xenony (potesi), BT handsfree (stejne ji clovek musi kupovat), HI-FI AUDIOSOUSTAVA (protoze zaklad bude hrat naprd jako u vsech aut) a zauvazoval bych nad sklenenou strechou (kurevsky draha, ale mam rad nebe nad hlavou :mrgreen: ).
Oproti tomu na alarm bych se vyprdnul, protoze:

a) fiaty se nekradou
b) pokud se uz kradou, tak alarm nepomuzec
c) stejne je auto pojistene
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod durkovic 26. 10. 2007 20:49

To Dusan : Si si istý že zakladna audiosustava hraje na prd???
počul som hrať tu Hi-Fi a ak ide o to aby dunenie bolo počuť aj vonku tak zato nestoji vyhodit peniaze. :hm A zvuk bude len natolko Hi-Fi aky je príjem tunera alebo ake formaty sa prehravaju.
Z mp3 nikdy Hi-Fi nebude. pozor2
durkovic
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 10. 2007 20:56

Dušan: zrovna audio není třeba, to základní je u Fiatu nadprůměrné.
m4lcolm
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků