Souboj titanu: Mercedes C63 AMG x BMW M3

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tada 24. 10. 2007 16:29

Tak jsem dneska koupil Carauto, abych si precetl recenzi, na kterou jsem cekal ukrutne dlouho. Letosni souboj osmivalcovych monster sliboval zajimave pocteni. Kazdopadne jsem to pochopil takhle: Mercedes je lepsi v: Zpetne vazbe, kazdodennim provozu, ma vic vykonu atd. Co tam psali o M3 jsem nejak zvlast necetl, kazdopadne ji tam Harris nejak zvlast nevychvaloval se mi zdalo... KAzdopadne to vyhrala M3, fakt tomu nerozumim... Pochopil ten clanek nekdo?
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod King of Potato People 24. 10. 2007 16:30

jasny mergl je dobry, ale bawo je lepsi :) neco nepochopitelneho? pochvalime, co je dobre a pak napisem, vec cislo dve je proste lepsi :D :D
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 24. 10. 2007 16:53

Jenomze v tomlhe pripade to proste nejni mozny aby to proklety BMW bylo lepsi :-P
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod mabosk 24. 10. 2007 17:46

Ale ta M3 vyzera zvonku lepsie :D
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NecroCabal 24. 10. 2007 17:55

Méďa jasně vede. (Ale já bych se spíš přikláněl k souboji Audi RS4 Avant vs. BMW M5 Touring vs. Mercedes E 63 AMG v kombíku - tam je Medvídek jasným vítězem.)
NecroCabal
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 24. 10. 2007 18:02

mabosk - hlavne zezadu se fakt povedlo :)

Obrázek
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 24. 10. 2007 18:05

NecroCabal píše:Méďa jasně vede. (Ale já bych se spíš přikláněl k souboji Audi RS4 Avant vs. BMW M5 Touring vs. Mercedes E 63 AMG v kombíku - tam je Medvídek jasným vítězem.)
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SusHa 24. 10. 2007 18:14

Jony píše:
NecroCabal píše:Méďa jasně vede. (Ale já bych se spíš přikláněl k souboji Audi RS4 Avant vs. BMW M5 Touring vs. Mercedes E 63 AMG v kombíku - tam je Medvídek jasným vítězem.)
SusHa
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2007 19:18

Susha to má správně
anonymni

Odeslat příspěvekod kosh 24. 10. 2007 19:58

:lol:
kosh
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 24. 10. 2007 20:45

jo ta M3 je vyložině hezký auto. Kdyby to nebyl original, tak bych tam hledat nějaký štítek low endového výrobce plastových doplňků z Polska.

medvídek, medvidek, medvidek :D nové Cečko vypadá moc pěkně, sic interiér... ano mercedes umí lépe a myslím, že na příštích 10 let můžeme na hezké a luxusní interiéry zapomenout a budeme vzpomínat na předchozí Céčko, aktuální Ečko s CLS a minulé eSko.. ted to budou šedé/černé levné hranaté plasty
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosh 24. 10. 2007 21:33

ace2 píše:jo ta M3 je vyložině hezký auto. Kdyby to nebyl original, tak bych tam hledat nějaký štítek low endového výrobce plastových doplňků z Polska.

medvídek, medvidek, medvidek :D nové Cečko vypadá moc pěkně, sic interiér... ano mercedes umí lépe a myslím, že na příštích 10 let můžeme na hezké a luxusní interiéry zapomenout a budeme vzpomínat na předchozí Céčko, aktuální Ečko s CLS a minulé eSko.. ted to budou šedé/černé levné hranaté plasty /quote]



přesně tak. A palubní desky vypadají jako v nějaké dodávce. Otřesný materiál
kosh
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 25. 10. 2007 07:25

Tada píše:Pochopil ten clanek nekdo?

Nechápu, co se nedá na článku v Carautu nepochopit... :D;) Ale koupim si to, to zase jo... :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 25. 10. 2007 07:27

ace2 píše:a budeme vzpomínat na předchozí Céčko, aktuální Ečko s CLS a minulé eSko.. ted to budou šedé/černé levné hranaté plastyh/quote]

souhlas, tahle generace interiérů je IMHO jedna z nejlepší, i E-klasse ve švorc edition, vypadá 100x lépe, než aktuální 3er... :eh
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 25. 10. 2007 08:53

No když Harris testoval předchozí generace těchto aut C55AMG a M3 e46 tak byl pro něj vítěz taky bavor. A pak si koupil C-čko.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků