Byli jednou dva písaři

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod germi123 29. 9. 2007 12:54

Ale koukám, že už to je zase normálně na webu (stačí pohledat na guglu (simpsonovi film rapidshare) a 5.odkaz a pěkně odkazy na stažení :-) (edit: aha tak ty linky jsou tady mrtvý, ale jsou i další živé)

A stím už se nic nedělá, chytl se jeden objetní beránek a to jí stačí :-)
Naposledy upravil germi123 dne 29. 9. 2007 12:59, celkově upraveno 3
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod germi123 29. 9. 2007 12:56

Majkl vP. píše:
germi123 píše:Souhlasím, že asi na rozšířování nelegálního obsahu legální cesta neexistuje, ale to je asi tak jedině co můžem říci. :)"/quote]Můžeme říci a také se toho držet. Provozovatel má právo jakýkoliv podezřelý obsah z fóra smazat bez předchozího upozornění. Moderátoři a admini jsou tu od toho, aby to hlídali. Toliko k tomu, co se týká diskuzního fóra. Howgh.s/quote]


Naprosto souhlasím :) Ale jen doplním, že CP nebude souzeno po pěti minutách kdy její návštěvník sem naseká linky :wink:

Jenom vsuvka: Můj poskytovatel wi-fi internetu zřídil FTP pro uživatele, které je plné nelegálních věcí, ale aby byl z obliga tak vydal dodatek ve smlouvě, že i když to provozuje, tak za obsah neodpovídá... blabla
Naposledy upravil germi123 dne 29. 9. 2007 13:01, celkově upraveno 2
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Caddy 29. 9. 2007 12:59

ja bych to tu prejmenoval na "Byli jednou dva pirati" :))))
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 29. 9. 2007 13:00

jinak ja si myslim, ze mam pravo si neco stahnout :)) Platim nesmyslne poplatky skryte v CDckach, pametovych kartach...ba snad dokonce i tiskarnach :)) Takze co si to necim nevykompenzovat, ze :)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 29. 9. 2007 13:03

germi123 píše:Jenom vsuvka: Můj poskytovatel wi-fi internetu zřídil FTP pro uživatele, které je plné nelegálních věcí, ale aby byl z obliga tak vydal dodatek ve smlouvě, že i když to provozuje, tak za obsah neodpovídá... blabla
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod germi123 29. 9. 2007 13:03

Caddy: Stahovat si můžeš jak je libo (z rapidu, edisku) apod. Ale nesmíš už to šířit dál :-)

Chris: zákazník (já) plně odpovídá za obsah, který na FTP nahraje pak tam samozřejmě stojí, že tam nemají dávat věci porušující zákon, že můžou být vymazány, ale to první myslím svádí vinu na mě když tam nahraju třeba film :hm
Naposledy upravil germi123 dne 29. 9. 2007 13:13, celkově upraveno 3
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 29. 9. 2007 13:05

Caddy píše:jinak ja si myslim, ze mam pravo si neco stahnout :)) Platim nesmyslne poplatky skryte v CDckach, pametovych kartach...ba snad dokonce i tiskarnach :)) Takze co si to necim nevykompenzovat, ze :)


Já si to myslím též. Ty poplatky za CD, to je prostě porušení presumpce neviny a předpokládání trestného činu.

Možná by bylo logické zavést plošnou daň z letadel, pač sice je má menšina, ale všichni si přece letadlo můžou koupit, ne?
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 29. 9. 2007 13:13

jůůůů, a ještě sem přihoďte tu o okrádání userů prostřednictvím nehorázně vysokých cen softu, dvdček apod. :-)
iwigirl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod germi123 29. 9. 2007 13:14

Počkat a jak je to s avatary ? Není to protikázoné a neporušuje to autorská práva když má Michal P, třeba toho Myšpulína a nebo Christián taky nějakou asi fansasy autorskou postavu ? :hm :D

Co když si usmístím do fotogalerii, svoje vlastní foto třeba auto a napíšu, že je to autorská věc a nechci, aby seto objevilo někde jinde. A zjistím, že to má nějakej "týpek" v avataru :) Můžu ho soudit ? :D
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod iwigirl 29. 9. 2007 13:17

:-D germi: já bych to hnala až do Štrasburku, velebosti.. :-D
iwigirl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 29. 9. 2007 13:22

Teď už si z nás ale, Germi, trošku střílíš, viď? 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Nick2 29. 9. 2007 13:25

pokud tu jde o princip, tak dle mého se jedná o jasné porušení autorského zákona
Láska je jako cibule. Sloupáváš jednu smradlavou vrstvu za druhou, až nakonec.....brečíš nad dřezem..
Nick2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod germi123 29. 9. 2007 13:26

Pokud se pohybuji na prahu zákona tak beru věci vždy vážně :-)

Ale tohle mě docela zajíma jak to je, třeba s těma fotkama a avatarama. Na to se přeci také stahuje autorský zákon (viz. si můžete všimnou, že u nějakých fotek na netu bývá napsáno, že mohou být dále šířeny a použity pouze s písemným souhlasem majitele apod.). Tak mě zajímá jaký postih by hrozil kdyby to někdo neudělal :-)
A jestli stačí když tu fotku oříznu nebo zmenčím ?
Neznáte na netu nějaké forum s touto problematikou ?
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Nick2 29. 9. 2007 13:37

Dle mého toto stačit nemůže, vždyť i ten kluk v kině ten film/obraz přece taky nezachytil celej ;)

edit: ikdyž oni ho zažalovali za náhradu škody, což u avatarů nevím jestli by dokázali prokázat :) ale tady teď stejně jde o princip a porušení zákona..
Láska je jako cibule. Sloupáváš jednu smradlavou vrstvu za druhou, až nakonec.....brečíš nad dřezem..
Nick2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod germi123 29. 9. 2007 13:43

No a kde je nějaká hranice ?
Co když z té zcizené autorské fotky, kterou někdo ukradne a upraví tak, že zbydou např. jen původní 2 pixely se specifickou barvou a umístěním (jdeme do extrémů) a ostatní bude "jiné" mám možnost požadovat jako majitel nějakou náhradu popř. vymazání a nebo né ? :D
Jak se to bere, pod 50% moje a nad 50% už moje není ?
germi123
Servismen

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků