Novy Flame 7

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OS 14. 9. 2007 18:17

Ale, že je přizpůsobivý, rychle mění působiště.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod 911 14. 9. 2007 18:21

no jinak sem cetl kousek te debaty o novem superforu, ktere Marek L radsi zamkl, nebot mu nejspis z toho offtopicu prasklo sklicko na brejlich a zaujalo me hlavne toto...

Obrázek

mozna se pletu, ale neni to ta iwigirl, ktera tu jednu dobu dost lezla, kdyz se nudila na tom skvelem foru pauza a auta bylo to posledni, o cem tu kecala?
no a taky se mozna pletu, ale co sem tak vypozoroval z tech malo navstev na pauze, tak je tam taky docela solidne vyprofilovany jisty spolek, ktery dela srazy a zna se ponekud vice, nez nejaci kolemjdouci...

no a do tretice se mozna pletu, ale ta iwi bude solidni koza, co si nevidi ani na konec nosu, a ze by mel byt podle tech reci dlouhy :razz: :lol:
no to ja jen z nudy :)[/list]
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 9. 2007 18:26

911: ty se asi fakt hodně nudíš, co? doporučuju najít si partnerku..
Zajímalo by mě, zda jsi četl celou tu diskuzi a proč sem tedy nevložíš i názory dalších, které se s tím mým plus mínus shodují... hmhm...
iwigirl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 14. 9. 2007 18:31

iwi - ta nuda byla jen zlehceni. partnerky neres, sem homosexual. podobne nazory, jako mas ty, jsem zde prilis nezaregistroval, jak asi vis, ten thread se nejak vymkl. asi to nebylo pro ostatni zajimave...me je to vcelku fuk, ja mam i realny zivot, jen nemam rad pokrytectvi. tot vse.

tu kozu beru zpet, úreci jen toto osloveni zavani obecnym utokem na zeny...menim to na pokrytce :wink:
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Posraldescu 14. 9. 2007 19:35

iwigirl píše:911: ty se asi fakt hodně nudíš, co? doporučuju najít si partnerku..
Zajímalo by mě, zda jsi četl celou tu diskuzi a proč sem tedy nevložíš i názory dalších, které se s tím mým plus mínus shodují... hmhm... /quote]


méééé
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CEO 14. 9. 2007 19:38

iwigirl píše:911: ty se asi fakt hodně nudíš, co? doporučuju najít si partnerku..
Zajímalo by mě, zda jsi četl celou tu diskuzi a proč sem tedy nevložíš i názory dalších, které se s tím mým plus mínus shodují... hmhm... /quote]


a znáš tu o potrefené huse? (i když na mysl se mi vtírá zcela jiné zvíře)
Naposledy upravil CEO dne 14. 9. 2007 19:38, celkově upraveno 1
CEO

Odeslat příspěvekod JackNO.1 14. 9. 2007 19:38

ty brďo, 5 minut jí stačilo a už je tu s reakcí :D rychlá holka :D
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CEO 14. 9. 2007 19:39

JackNO.1 píše:ty brĎo, 5 minut jí stačilo a už je tu s reakcí :D rychlá holka :D:/quote]


co ještě vysedáváš na netu? mazej mi držet místo :!:
CEO

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 9. 2007 20:58

CEO píše:
iwigirl píše:911: ty se asi fakt hodně nudíš, co? doporučuju najít si partnerku..
Zajímalo by mě, zda jsi četl celou tu diskuzi a proč sem tedy nevložíš i názory dalších, které se s tím mým plus mínus shodují... hmhm... /quote]

a znáš tu o potrefené huse? (i když na mysl se mi vtírá zcela jiné zvíře) /quote]


znám, a co? tdy se mnuvilo přímo o mně, tak jsem si s dovolením přišla zareagovat, když už mi kdosi poslal ten odkaz. Od tebe jsem tu ovšem také neviděla nic konstruktivního... Překvapivě.
iwigirl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 14. 9. 2007 21:08

ještě....
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 9. 2007 21:09

:oboze :oboze :oboze Superpauza tady :razz:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 14. 9. 2007 21:55

iwigirl píše:
CEO píše:
iwigirl píše:911: ty se asi fakt hodně nudíš, co? doporučuju najít si partnerku..
Zajímalo by mě, zda jsi četl celou tu diskuzi a proč sem tedy nevložíš i názory dalších, které se s tím mým plus mínus shodují... hmhm... /quote]

a znáš tu o potrefené huse? (i když na mysl se mi vtírá zcela jiné zvíře) /quote]

znám, a co? tdy se mnuvilo přímo o mně, tak jsem si s dovolením přišla zareagovat, když už mi kdosi poslal ten odkaz. Od tebe jsem tu ovšem také neviděla nic konstruktivního... Překvapivě../quote]


ehm, kdo je ten kdosi? :) ona tu ma i zvedy, no to je sila :lol:
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CEO 15. 9. 2007 00:17

iwigirl píše:
CEO píše:
iwigirl píše:911: ty se asi fakt hodně nudíš, co? doporučuju najít si partnerku..
Zajímalo by mě, zda jsi četl celou tu diskuzi a proč sem tedy nevložíš i názory dalších, které se s tím mým plus mínus shodují... hmhm... /quote]

a znáš tu o potrefené huse? (i když na mysl se mi vtírá zcela jiné zvíře) /quote]

znám, a co? tdy se mnuvilo přímo o mně, tak jsem si s dovolením přišla zareagovat, když už mi kdosi poslal ten odkaz. Od tebe jsem tu ovšem také neviděla nic konstruktivního... Překvapivě../quote]


milá, zlatá, krásko... Tady jsi ve Flamu... Jestli chodíš na depilaci k zubařovi, pak chápu že ve Flamu můžeš očekávat něco konstruktivního. Nicméně si dovolím tě upozornit, že i hluboce mentálně zaostalý člověk ví co dělá zubař a depilaci po něm nežádá..
CEO

Odeslat příspěvekod ##_## 15. 9. 2007 11:37

Kdyby to tu floriďák se opičkou viděli, že jim to tady chodí zasírat verbež z Obrázek
##_##

Odeslat příspěvekod Bond007 16. 9. 2007 10:22

zdar jak svina? :)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků