fabia cena

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pavel. 14. 4. 2005 07:57

uvažuji o převzetí leasingu fabie ve výbavě ambiente dovezené z lucemburska bourané má najeto 100.tis.km když si spočítám splátky + přepis vozu +dotičnému majiteli dát 5.tis mám cenu 120.tis kč brali bys te to nebo ne chci znát jen váš názor dík
pavel.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.a.l.i 14. 4. 2005 08:44

Nepises rok vyroby, motorizaci, popr. dalsi vybavu (klima, apod.).

Zalezi, jak moc je bouchnuta, nechal bych si udelat solidni odhad opravy. Pokud bych se i s opravou dostal max. na 70-80% ceny takovych modelu (inspirace napr. http://www.vyzkouseno.cz), asi bych do toho sel (mas rezervu na neplanovane dodatecne naklady + satisfakci za to, ze auto je bourane).

Pokud by to dalo 90-95%,tak to dle meho nazoru vubec nema cenu.

Jinak kamarad dovezl z Nemecka oktavku, ktera vypadala tak na kapotu, svetla + naraznik a zjistil, ze nadavkem si koupi novou prevodovku...
Nač ten spěch? 5 minut mě nezabije :-)
D.a.l.i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel. 14. 4. 2005 11:13

je to 1,4 a má to jen navíc vyhřívané zrcátka jinak nic jinak je to vše už opravené jezdí s ní už rok a velice slušně jen začíná bolest všech fabii na přední nápravě tak mu jen doporučuji at to okamžite opravý jinak že se nedoplatí
pavel.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milsn 14. 4. 2005 19:29

Pro Pavla:
1) s výbavou Ambiente se Fabie dělají třičtvrtě roku, takže s ní těžko někdo může jezdit rok poté, co ji dovezl z Lucemburska,
2) opět jsi nenapsal rok výroby, což má vliv na posouzení stavu hlavně těch součástek u kterých se zpočátku vyskytovaly výrobní vady, a postupem času se na nich "vychytávaly" mouchy (např. držák palubovky, tyčky předních stabilizátorů, těsnění pod hlavou u některých motorizací atd.)
3) je sice pěkné, že je "to" 1,4 - ale jenom pro Tvoji informaci: motorů o tomto objemu existuje ve Fábkách celkem PĚT,
4) do leasingu ojetého vozu bych nešel, protože ho jednak strašně přeplatím, pokud mi ho během leasingu ukradnou, tak poškozeným je leasingovka, která mi poskytne pouze zbytek pojistného plnění vyplaceného pojišťovnou až poté, až se napakuje sama (t.j. až si z pojistného plnění sama zaplatí cenu vozu včetně navýšení, zbylých těch pár tisíc mi pak milostivě pošle, kromě toho s leasingovým vozidlem nemohu nakládat jako se svým majetkem atd.
5) u bouraného vozu je vyšší riziko vzniku koroze a bohužel některé Fabie již začínají kvést a to i v případě nebouraných vozů.
SHRNUTÍ:
nepovažuji to za výhodnou koupi a omlouvám se za upřímnost, ale - ve tvém případě bych to nebral "tuplem"
pozor2
Milsn
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rak 15. 4. 2005 23:26

A kde Fabky kvetou? Ještě jsem žádnou takovou neviděl. Nemají náhodou stejně jako Oktávky pozinkovaný kastle?
Rak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milsn 16. 4. 2005 06:24

Milsn
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod embecko 26. 7. 2007 20:49

Hrozné
embecko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sMartin 26. 7. 2007 20:54



nefunguje
sMartin
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Valdauf 26. 7. 2007 20:57

Pánové,divit se,že Skouda má pozink,je docela ostuda.I Fiat Tipo už ho měl.A to byl rok 87,pokud se nepletu.A kolega má Fábku z roko 2000,hnije mu roh zadního blatníku.Co víc na to říct. :hm
Kuk na tygra!!Tááák,teď mám hovínečko!!!!
P405 1.9D......
Konečně rvu asfalt...................
Valdauf
Nováček

Odeslat příspěvekod Dan G. 27. 7. 2007 09:57

Uniklo mi něco? Já vím jen o čtyřech motorech 1.4 ve Fabii I (tedy předpokládám, že jde o FI).

1.4 MPI 44 kW
1.4 MPI 50 kW
1.4 16V 55 kW
1.4 16V 74 kW

On byl ještě nějaký pátý?
Stav bodů: 0
Dan G.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MDP 27. 7. 2007 10:03

1,4 16V 59KW
MDP
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dan G. 27. 7. 2007 10:04

MDP píše:1,4 16V 59KW


Tak to sorry. To mi jaksi uniklo.
Stav bodů: 0
Dan G.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 27. 7. 2007 10:07

Třeba je to 1,4 TDI :D
Ignorance is bliss
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 27. 7. 2007 10:09

no a ty sou 3? takže 8 jedna čtyřek? hmm :D
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 27. 7. 2007 10:10

Plus do nové fabie se dává 1,4 63 kW
Ignorance is bliss
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků