Nova auta ***** vic nez stare vraky. Je spatne palivo?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 15. 6. 2007 09:28

Vcera a dneska jsem se setkal s pomerne dost velkym mnozstvim relativne novych aut ***** vic nez lecktere stare vraky.
Prvni benzinovy Passat. Viditelny sedomodry kour a to doslova oblaka, smrad horsi nez ze stare S120. Tady to vypadalo jako cinnost nejakeho tuzera co vykuchal kat a poladil motor. Ovsem ridila to jakasi postarsi baba a nevypada, ze by holdovala tuzingu. Tohle nejak nezapada do zbytku popsaneho dal.
Pak relativne nove Mondeo (posledni model). Smrad a kour jak ze stare Avie a to i na volnobeh. O kousek dal totez Nissan Patrol. Pak docela hodne dieselu, ktere sice viditelne nekourily ale ze vsech se linul smrad jak z kafilerie. To nebyl smrad nafty ani rostlinneho oleje.
Totez ohromne mnozstvi benzinaku. Z tech se pro zmenu linul neviditelny ale neuveritelne stiplavy a kysely smrad jak kdyby jely na smes toluenu, acetonu a lihu nebo buhvi ceho jeste.

Jet po meste se da jen na vnitrni cirkulaci a clovek nesmi ani na chvili pustit vzduch zvenku.

Vzhledem k tomu, ze driv jsem se s timhle nesetkaval nebo jen naprosto vyjimecne, rikam si, jestli neni nejaky sajrajt u pump v palivu (jak v nafte tak benzinu).
Fido+
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 15. 6. 2007 09:34

...nesleduješ to nějak moc detailně? já takový pocit nemám, pokud to není Lada, S120 a podobný plečky v podstatě po smrti...

i když pravda, že novější diesely si zakouří víc než je zdrávo, ale smrad z nich moc necítím... :wink:
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 6. 2007 09:38

jj, novy passaty a audiny v TDi huli jak fabrika, se nad tim dycky podivim, sice splnuji EUROnevimkolik, ale co z toho, kdyz po nem zustane mrak rakovinotvornejch sazi :-/
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 15. 6. 2007 09:40

proto kupujte benzin, benzin kuci Mr. Green , ty dehtovi rachotiny nas zabijej :twisted:
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 15. 6. 2007 09:41

to je fakt, ty 2.0TDI kouří slušne, ale neplatí to jen pro ně....včera jsem jel za novým Scénicem, ten taky parádně hulil, řekl bych víc než Passaty TDI...ale třeba to dost podtáčel...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 6. 2007 09:44

u svyho benzinaka zadnej dymec nepozoruju, jen zdrava vune benzinu. Ale sluzebni HDi, to je rychna . . :-(

Obcas se me povede s Boxerem udelat za sebou nadhernou clonu :)
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 15. 6. 2007 09:50

Tak když jim stát nedá úlevu na dani za to že si koupí s filtrem pevných částic.Se kupují auta bez filtru.Ono příplatek za filtr je 20 tisíc Kč,jak u které automobilky.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 15. 6. 2007 09:53

asi teplem... :D
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 15. 6. 2007 09:57

Nejsi nějaký přecitlivělý? :eh
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bleach 15. 6. 2007 10:03

co ja takhle sleduju auta, tak mam pocit, ze nejvic kouri fordy jakyhokoliv stari
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 15. 6. 2007 10:08

to Fido+ : kdes je potkal? Já jen, že jsem si toho všiml po Praze taky (hlavně na P8 ). Velká spousta novejsich aut (3-5let) startujících a jezdících v oblacích dýmu. U bulovky jsem potkal Porsche Boxster Cabrio a ten když nastartoval, tak jsem za ním hledal nějakýho warťase. Zvuk velice podobnej, šedomodrý dým, smrad. Chudáček auto.
Mě tak napadá ... jestli ty auta nejezdí ke stejný pumpě pro levnej "poupravenej" benzín?
Naposledy upravil eLzyx dne 15. 6. 2007 10:09, celkově upraveno 2
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 15. 6. 2007 10:08

Nám třeba starý nový busy nekouří vůbec, zato ty nový nový busy začudí při rozjezdu a když se pěkně oroštují, tak je pěkný obláček sazí ... prý to tak má být Mr. Green
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ´eavy 15. 6. 2007 11:35

Já jsem dneska jel v koloně po městě za nějakým Wartburgem a to je teda síla. Takhle jsem nový auto teda ještě v životě *****ět neviděl (resp. necítil :-) ).
Renault Mégane Coupé 2.0 ´98 bez tuzingu ;-)

Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=xHrMQ-ONWGA
´eavy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Whistler 15. 6. 2007 11:40

A nie je to tym,ze za volantom nesedi vodic,ale dement,ktory ten motor znici po 10 000km?
Whistler
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dong 15. 6. 2007 11:42

[quote="´eavy";Já jsem dneska jel v koloně po městě za nějakým Wartburgem a to je teda síla. Takhle jsem nový auto teda ještě v životě *****ět neviděl (resp. necítil :-) ).!/quote]

Dvoutakt preci *****, ale voni! :-)
Dong
Dong
Pozorovatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků