Jak správně tankovat

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pepino34 23. 5. 2007 16:14

Ee, si to ještě pamatuju. Je to benzinka tam u nás na chatě, děda měl 120GLS a šel něco kupovat a mě řekl - natankuj plnou.
pepino34
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 23. 5. 2007 16:15

Matezz: asi tankoval pivo z pullitru :P
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepino34 23. 5. 2007 16:32

:eh
pepino34
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 23. 5. 2007 18:06

ka-spel píše:Na starších pumpách - pistolích nebylo problém nádrž přelít. U nových se mě to ještě nestalo.
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pecuch 23. 5. 2007 18:50

Teda vy resite kraviny, tohle je snad normalni vec, zacvaknou kolicek a jede to samo, vzdycky si u toho umyju predni okno, u Fabie. :)
2016 Ford Mondeo 2.0 TDCi
2014 Honda Integra 750
2006 Yamaha FZ1 Fazer
Pecuch
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2007 19:03

Lukino píše:
ka-spel píše:Na starších pumpách - pistolích nebylo problém nádrž přelít. U nových se mě to ještě nestalo.
anonymni

Odeslat příspěvekod maliček 23. 5. 2007 19:04

jo, já zrovna poprvé tankoval včera, největší chyba byla, když jsem přišel na druhou stranu auta, kde nebyla nádrž :D a ještě jsem nevěděl, jak dostat klíček do víčka, takže jsem s ní chvilu lomcoval, ale nakonec se tam dostal :D ale potom to všechno klapalo !! ;-)
Nemám rád naši vládu, zdražila mi čokoládu. :-)
maliček
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 23. 5. 2007 19:25

Pecuch píše:Teda vy resite kraviny, tohle je snad normalni vec, zacvaknou kolicek a jede to samo, vzdycky si u toho umyju predni okno, u Fabie. :)

Vazny a smysluplny temata jsou na pridel a pro tento tyden uz dosly, tak se musej resit kraviny Mr. Green
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gasolina 23. 5. 2007 19:51

ployd
neviem koľko, ale dá sa, vycvakujem, keď sa chcem dostať na okrúhlejšie číslo pri platení :P
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 23. 5. 2007 19:53

Když jsem tankoval poprvé, tak jsem si neuvědomil na které straně mám nádrž a najel k opačnému stojanu. Ať jsem tahal jak jsem tahal, hadici chybělo k nádrži 10cm. Víc jsem to raději nezkoušel, nerad bych jim tam vyvrátil stojan. Tak nakonec šup do auta, kolečko kolem pumpy a znova ke stojanu už tou správnou stranou. Prostě trapas, ještě že tam nikdo nebyl, jen se na mně blbě tlemili dvě studentky, co tam pravděpodobně myli okna.
imaster
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gasolina 23. 5. 2007 19:59

imaster píše:Když jsem tankoval poprvé, tak jsem si neuvědomil na které straně mám nádrž a najel k opačnému stojanu. Ať jsem tahal jak jsem tahal, hadici chybělo k nádrži 10cm.
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 23. 5. 2007 20:01

imaster píše:Když jsem tankoval poprvé, tak jsem si neuvědomil na které straně mám nádrž a najel k opačnému stojanu. Ať jsem tahal jak jsem tahal, hadici chybělo k nádrži 10cm. Víc jsem to raději nezkoušel, nerad bych jim tam vyvrátil stojan. Tak nakonec šup do auta, kolečko kolem pumpy a znova ke stojanu už tou správnou stranou. Prostě trapas, ještě že tam nikdo nebyl, jen se na mně blbě tlemili dvě studentky, co tam pravděpodobně myli okna. /quote]
co to máte za blbý stojany? já taky když je fronta najíždim k opačnejm stojanům a hadice stačí... ale zase nemáme studentky.. :D
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 23. 5. 2007 20:03

Lukino píše:... jsem chtel do fabky narvat rekordni mnozstvi paliva abych se pokusil atakovat dojezd 1000km, tak jsem tak dlouho cvakal s pistoli a kvedlal u hrdla, az jsem prelil... Byl to takovy zvlastni trapny pocit Mr. Green


a jak se tankuje v Rusku? - U pumpaře si zaplatíte kolik litrů chcete nabrat, zastrčíte hadici do nádrže a čerpadlo tam vychrlí zaplacené množství.

Pokud se palivo do nádrže nevejde, čerpadlu je to úplně fuk. Čerpá dál a přebytek nekompromisně vychrlí z nádrže ven i kdyby to bylo třeba sto litrů
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2007 20:04

Vana666 píše:
Lukino píše:... jsem chtel do fabky narvat rekordni mnozstvi paliva abych se pokusil atakovat dojezd 1000km, tak jsem tak dlouho cvakal s pistoli a kvedlal u hrdla, az jsem prelil... Byl to takovy zvlastni trapny pocit Mr. Green


a jak se tankuje v Rusku? - U pumpaře si zaplatíte kolik litrů chcete nabrat, zastrčíte hadici do nádrže a čerpadlo tam vychrlí zaplacené množství.

Pokud se palivo do nádrže nevejde, čerpadlu je to úplně fuk. Čerpá dál a přebytek nekompromisně vychrlí z nádrže ven i kdyby to bylo třeba sto litrůy/quote]
:lol:
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 5. 2007 20:31

Hlavně zasunujte nadoraz.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků