Autoradio Škoda Symphony

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Skimpy 7. 5. 2007 18:19

Zakódovalo se mi autorádio, bohužel nemůžu najít manuál. Prosím poraďte jak se zadává kód. Hlavně jeho potvrzení, nerad bych to zkoušel a přitom autorádio definitivně zablokoval.

Předpokládám, že kod je to 4-místné číslo, které se dává s náhradním klíčem.

Díky za informace
Skimpy
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 5. 2007 18:25

tady mas vsechny navody k fabii i s radii

http://www.skoda-auto.com/cze/drivers/d ... ion/fabia/

gc: ses rychlejsi :)
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Posraldescu 7. 5. 2007 18:49

Pfii následujících krocích dbejte na
dodrÏení správného pofiadí a zadejte
pokud moÏno hned správné ãíslo kódu.
V‰imnûte si také odstavce "Komfortní
kódování rádia" na stranû 4.
• Zapnûte rádio.
Na displeji se objeví indikace "SAFE".
• Asi po 3 vtefiinách se na displeji objeví
"1000".
• Nyní zadejte pomocí tlaãítka 1
pfiedvolby  první místo ãísla kódu.
• Opakujte kroky s tlaãítky 2 aÏ 4
pfiedvolby  , aÏ zadáte kompletní ãíslo
kódu.
• Zadání potvrìte del‰ím stisknutím (asi 2
vtefiiny) kolébkového tlaãítka   nebo
stisknutím kolébkového tlaãítka  .
Rádio je nyní pfiipravené k provozu.

Pokud jste neobdrÏel bezpeãnostní kód k
Va‰emu rádiu, je Va‰e vozidlo vybaveno
komfortním systémem kódování, ke
kterému tento kód nepotfiebujete. V
pfiípadû odpojení a opûtovného zapojení
akumulátoru zapnûte nejprve zapalování
klíãem ve spínací skfiíÀce a teprve potom
rádio. JestliÏe byste pfiesto tento kód
poÏadoval, obraÈte se na Vበservis
·koda.
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skimpy 7. 5. 2007 19:19

Díky za info, bohužel se mi od kódovat nepodařilo. Nechápu to, 4 roky je sice dlouhá doba, ale všechny doklady k autu mám na jednom místě a jediný kód, který jsem našel je v otvírací plastové visačce kde jsou nějaká čísla a jedno čtyř místné je kryté se škrábavacím lakem jako na losu. Předpokládám, že se jedná o kód k autoradiu. Co jiného by to mohlo být???
Skimpy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 5. 2007 19:34

kod pro nahradni klic?
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oscar 7. 5. 2007 19:45

je to kod k immu. dojdi do skodovky a za 4 kila ti kod k radiu dle vinu reknou.
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skimpy 7. 5. 2007 19:52

No sem si to myslel. Potom mi ho ti parchanti nedali. Nevite někdo u čeho se ten kód k radiu dává. Je to v manualu nebo je to na nějakem zvláštním papíře (štítku) pokusil bych se ještě po něm kouknout.
Skimpy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 5. 2007 19:54

Je to na takovém nalepovacím štítku, u prvního rádia z výroby mi ho dali zvlášť, u druhého ( po ukradení ) byl nalepení v té knížečce - návodu k obsluze na první straně resp. zevnitř na deskách.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oscar 7. 5. 2007 20:03

bude v papirum k radiu - anebo ti alespon tam ten stitek bude chybet. hledej znovu. bude to vytisknuty na jehlickovy tiskarne.
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polakow 7. 5. 2007 20:21

Kupoval jsem fabku loni , k rádiu jsem dostal návod k obsluze ve kterým jem na prvním listu našel páskou lehce nalepený lesklý papír cca 5x5 cm a na něm jsou dvě samolepky vel cca 2x4 cm s čísly kódu což bych si asi měl asi nalepit na nějaké vhodné třeba skryté místo v autě. Je dost možný, že ti to někde vypadlo. Jinak i při ztrátě by ti to měli u prodejce odkódovat. Pokud je rádio koupené už i s autem najednou, tak maj k tomu kód, alespoň takto mi to bylo řečeno.
polakow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Posraldescu 7. 5. 2007 20:48

MELLO píše:Je to na takovém nalepovacím štítku, u prvního rádia z výroby mi ho dali zvlášť, u druhého ( po ukradení ) byl nalepení v té knížečce - návodu k obsluze na první straně resp. zevnitř na deskách. /quote]


K OI jsem taky dostal papirek nalepeny na navodu, ale letos sem k OII nedostal nic a v navodu je napsano, ze kod obdrzim v pripade potreby od autorizovaneho servisu Skoda.
Kazdopadne mam pocit, ze to zadny kod nepotrebuje resp. se koduje samo z ridici jednotky, tedy pokud je to radio kupovane zaroven s autem.
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 5. 2007 21:07

Kód je přilepen na první stránce návodu k autoradiu.Musíš najít návod nebo zajít do autorizovaného servisu.V autorizovaném servisu to stojí ale pár set Kč.Jinak návod k autoradiu Symphony je tlustý 1cm tak se dá těžko stratit.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 5. 2007 21:51

**** píše:
MELLO píše:Je to na takovém nalepovacím štítku, u prvního rádia z výroby mi ho dali zvlášť, u druhého ( po ukradení ) byl nalepení v té knížečce - návodu k obsluze na první straně resp. zevnitř na deskách. /quote]

K OI jsem taky dostal papirek nalepeny na navodu, ale letos sem k OII nedostal nic a v navodu je napsano, ze kod obdrzim v pripade potreby od autorizovaneho servisu Skoda.
Kazdopadne mam pocit, ze to zadny kod nepotrebuje resp. se koduje samo z ridici jednotky, tedy pokud je to radio kupovane zaroven s autem.


Je to přesně tak :wink:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oscar 7. 5. 2007 21:53

no, je mi docela zahadou ze se mu to nesynchronizuje samo. todle delaly u vw auta uz pred 8 lety.
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků