Václav Pech v Udělám cokoliv

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moose 7. 4. 2007 20:19

toho nadelate, tak se svezla s Pechem no ((((o:

Kresta je lepší :razz:
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maliček 7. 4. 2007 20:27

Trophy píše:Tak pokud to budeš brát takhle tak to bude dlouhý seznam :) , ale germi má pravdu, už třeba ten hluk neprošlo by technickou...c/quote]

ten seznam by nebyl nějak hroznej ;-) s tím hlukem teda nevím, ale možná mají nějaké svoje "nařízení" a pravidla
Nemám rád naši vládu, zdražila mi čokoládu. :-)
maliček
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PETR wrc 7. 4. 2007 20:36

Čau borci. Závodní auta procházejí jinou technickou než normálně. Děje se to jen v přesně vypsaných termínech a to jen na dvou místech v republice. Dělá se to v Praze na Chodovci a ve Zlíně v Malenovicích. Letos ty termíny už byly. Jinak nově postavené auto musí na testaci také a je třeba to speciálně domluvit. Technický průkaz nahrazuje průkaz sportovního vozidla. Takže klasický techničák ne. Klasické Rz už jsou minulostí a od nového roku se už na nová auta přidělují RZ se znamek "R". Závodní auto se v běžném provozu pohybovat nesmí, jen ve vyjímkách, kterou je třeba přejezd na jinou rychlostní zkoušku během závodu.

Jinak tohle svezení v rámci pořadu pro ČT proběhlo na začátku prosince a byl to velký mazec :-) baba kopala a sprostě nadávala, ale to bylo vystřiženo. Jinak Venca jel samozřejmě rychle, ale do ostré jízdy to mělo ještě kus :-) Každopádně to bylo fajn, vidět zase rally v TV. Tak zdar.
PETR wrc
Nováček

Odeslat příspěvekod PETR wrc 7. 4. 2007 20:38

Ještě k tomu hluku. Hluk se samozřejmě měří při té testaci-STK pro závoďáky (jednou za rok !) a pak také náhodně při technické přejímce, která je před každou soutěží. To se pak cpou drátěnky do výfuku... :-)
PETR wrc
Nováček

Odeslat příspěvekod fahrman 7. 4. 2007 20:39

jojo, zasmal jsem se ... nezvladala ani rychlosti kolem 100 km/h na dalnici :)

Kdyby ji nedali ten itinerar, tak by byla mozna vydesenejsi, ale kdyz ji ten itinerar odvykladaval ridic, tak jsem se taky pobavil...
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 7. 4. 2007 20:40

No Pech určitě nejel na krev, nicméně ty efektní drifty s občasným výletem koly do trávy byly pro ženskou horší než kdyby jel čistě mnohem rychlejc. :D
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod germi123 7. 4. 2007 20:42

Díky Petře za vysvětlení :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Trophy 7. 4. 2007 20:42

Zrovna jsem chtěl psát email na ewrc ať mám přesnou odpověď, proč nesmí do normálního provozu :) Petře díky
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku...
Trophy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 7. 4. 2007 20:43

Ještě bylo hezký, jak ho Matonoha představil - "Tak tohle je pan Václav a je to nejlepší řidič u nás." :D
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod germi123 7. 4. 2007 20:45

Majkie píše:germi: A dal sis ho Juniorem? :D


Já už jsem sjížděl u hypernovi v MB, oni jeli asi dál, ale jinak dostal by na prde.l to si piš Mr. Green
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod PETR wrc 7. 4. 2007 20:46

Trophy píše:Zrovna jsem chtěl psát email na ewrc ať mám přesnou odpověď, proč nesmí do normálního provozu :) Petře díky /quote]
Není za co, rádo se stalo :wink:
PETR wrc
Nováček

Odeslat příspěvekod PETR wrc 7. 4. 2007 20:49

Měl jsem to štěstí se svézt na sedadle spolujezdce ve stejném autě jako v tom pořadu i v běžném provozu a je to docela mazec :-) Například sjezd z dálnice bokem, zahřívání pneumatik, no pobavených pohledů nezúčastněných účastníků silničního provozu bylo víc než dost :-)
PETR wrc
Nováček

Odeslat příspěvekod Majkie 7. 4. 2007 21:03

PETR wrc píše: nezúčastněných účastníků t/quote]

Tahle vazba je pecka. Mr. Green

Jinak samozřejmě závidím. :wink:
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 7. 4. 2007 21:12

Pecha fakt umí, taky bych se nechal povozit, ale řval bych nadšením.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 7. 4. 2007 22:46

Velmi pěkné :) můj kamarád měl nějakou podnikovou akci kde je též vozili nějakým WRC (nebo jinou třídou, to nepoznal) a docela měl sevřený půlky, řikal že stopade po lesní cestě přijde hodně rychle ... :)
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků