Nova spojecka na me Mondeo?

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jirik_ 7. 4. 2007 13:46

Dobry den,
mam Mondeo z konce 97 s 180tisici najeto a pri rozjezdu na nizkych otackach motoru mi pri uplnem pusteni spojky (az uplne nahore) obcas vyda podivny zvuk. Neni to zapiskani, ale jako technik bych to definoval spis jako zarachtani :D .. Pokud, ale volim ponekud sviznejsi start tak se toto vubec nedostavi. Muze to byt spojka? Bude potreba cela vymenit? Kolik si mam pripravit? Vyplati se jit do Forda? Nebo i pouzit treba ford dily ale menit jinde?
Dekuji mockrat.
Jirik_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jamal 7. 4. 2007 13:51

ale jižíšku jižíšku,csopak se ti to stalo,špoješka se polouchala? :( :( nalás je tu ale teplíško
JAMAL for MM
jamal
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirik_ 7. 4. 2007 14:04

Dik burte, presne takhle konstruktivni odpovedi ocekavam. Jsem rad ze se vzdycky najde ochotnej clovek co poradi :tleskani
Jirik_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mojm 7. 4. 2007 14:15

No já mám 170tkm a když mi odešla nedávno spojka tak se to projevovalo jejím prokluzováním. Prostě nešlo dát plný knedlík, protože otáčky byly na 6tis. Myslím že problém bude u tebe někde jinde. a kdyby to spojka byla tak si připrav 11000 bez práce.
Mondeo 2000 2.5 V6
Mojm
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mojm 7. 4. 2007 14:17

Jo jinak jak píšeš, díly od forda práce jinde :)
Mondeo 2000 2.5 V6
Mojm
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirik_ 7. 4. 2007 14:20

hmm :( .. dik
Jirik_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JVT 7. 4. 2007 16:24

Jestli neprokluzuje tak bych rek ze je to vypinaci lozisko... Nejsem si jisty, ale nevim co jineho by to mohlo byt...

Vymena pouze tohoto loziska je blbost, pri 180tkm vymen rovnou i spojku.

-h
'98 Toyota 4Runner
JVT
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků