Renault Thalia

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod LLKK 7. 4. 2007 13:52

Mne zase dostalo autorovo hodnocení motoru 1.2 16V jako " neschopnost akcelerovat ". :lol:
LLKK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanQ 7. 4. 2007 14:33

ja zase nepochopil "Litá kola jsou sice vzhledovou výhodou, ale plech s plastovým krytem by byl skoro více na místě.".....co tim mysleli,jakoze si nemuzes dat na Thalii hlinikovy kola??,aby nahodou nevypadala lip viz. "kola delaj auto"??...co to mele pan redaktor....ja videl na 40kW fabii dokonce 17 lity kola,tam to ale asi nevadi:)....zrejme si hlinikovy kola si muzes dat jen na "drazsi" auta,nejlepe koncernova a jeste lepe tdi,protoze 55kW 1.2 16V Thalia s 910kg nema schopnost akcelerovat, oproti 1.2 40kW Fabii s 1010-1090 kg...ta poleti jako strela:))
Dacia Logan MCV Stepway TCe 100
www.facebook.com/pages/LKPR-Marshallers/299213700201328
JanQ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marta.Viky 9. 4. 2007 08:51

Tak jsem objednaný na prví opravu občas mi svítí oranžová kontrolka jako na žhavení a mělo by to být bud voda v naftě a nebo porucha elektro instalace! tak sem zvědav ale po 15 000Km dost brzy , jěště mi budou dávat plnou syntetiku olej a montovat křídlo!
Marta.Viky
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LLKK 9. 4. 2007 16:47

Taky mám P.P. u Natálky Expression 2007, hladinu oleje je potřeba sem tam zkontrolovat pomocí měrky, pokud není hladina oleje těsně nad minimální ryskou, P.P. informaci nezobrazuje ( podle slov prodejce ) a i v knížce je napsáno: " Ukazatel na palubní desce upozorňuje pouze v případě, kdy je hladina oleje minimální ".
LLKK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanQ 10. 4. 2007 09:21

ja abych se priznal tak spoleham na display co se tyce oleje,neb merka je prakticky nedostupna....zatim mi display nikdy neukazal oleje min nez plnej pocet rysek,tak doufam ze tam nejakej jeste je:)
Dacia Logan MCV Stepway TCe 100
www.facebook.com/pages/LKPR-Marshallers/299213700201328
JanQ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LLKK 10. 4. 2007 16:49

Display mně taky nic neukázal ( zatím ), protože mám oleje lehce pod maximem - téměř na maximu. U motoru 1.2 16V, který máme my, je měrka lehce dostupná po otevření kapoty motoru. Pokud P.P. infurmuje o stavu oleje tak, jak jsem byl informován prodejcem, tak se při své pečlivosti zřejmě této informace na displaji nedočkám ( " a zaplať Pánbůh za to " ). Pokud ano, alespoň budu vědět, žem mě nikdo z autosalonu netahal za nos, a že touto informací na palubce předejdu nějaké závažnější škodě.
LLKK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ruja 11. 4. 2007 10:12

Zdravim, tak nam na Thalii tesne po 2 letech kdy mela zaruku upadlo zrcatko, bylo dost casto sklapeny. Ma nekdo podobnou zkusenost? Vevnitr je trubicka ktera ma nahore takovy osazeni kvuli pruzine ktera macka uchyceni do takovych drazek aby to drzelo odklopeny.Ta trubicka je desne forova a ze slabyho materialu:-( :roll:
Ruja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CHiP 11. 4. 2007 10:16

Někde ušetřil museli, aby cena byla taková, jaká byla Mr. Green
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 4. 2007 10:17

CHiP píše:Někde ušetřil museli, aby cena byla taková, jaká byla Mr. GreenG/quote]

bohuzel je tomu tak... jeden znamej ted mam novou thalii, a rikal ze mu hrozne fouka kolem oken...
nam na poctivy thalii to delalo jen obcas u praveho zadniho okna...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruja 11. 4. 2007 10:24

Jean ViC píše:
CHiP píše:Někde ušetřil museli, aby cena byla taková, jaká byla Mr. GreenG/quote]
bohuzel je tomu tak... jeden znamej ted mam novou thalii, a rikal ze mu hrozne fouka kolem oken...
nam na poctivy thalii to delalo jen obcas u praveho zadniho okna...


Jasny uspora marialu:-(Takze spis raci nesklapet:-(
Jinak nam fouka spis u pravyho predniho okna ale nic hroznyho.
Ruja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LLKK 11. 4. 2007 17:05

Všichni šetří a pokud možno na všem. Taková je doba - vše je postaveno na penězích. Ale myslím si, že žádný výrobce se i přes to nesnaží vyrábět co nejhorší výrobky, prodávat je tím pádem za co nejnižší peníze a čekat, že dotyčný kupující bude co nejčastěji v servise a to, co nezaplatil přímo v kupní ceně si výrobce vybere takto. To je blbost! Vady se vyskytují i u drahých značek. Do auta mi nefouká, ale rád si například počkám na to, jak dlouho vydrží otevírání kufru, než se zlomí dráty, což je asi jeden z přetrvávajících problémů.
LLKK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 07Petr 11. 4. 2007 20:53

Jak se u nového modelu, který nemá zámek na klíč u kufru a jen dálkové ovládání, dotanete do kufru, když dojde k přerušení (přetržení) kabelů nebo k poruše dálkového ovládání.
07Petr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LLKK 11. 4. 2007 21:23

07Petr píše:Jak se u nového modelu, který nemá zámek na klíč u kufru a jen dálkové ovládání, dotanete do kufru, když dojde k přerušení (přetržení) kabelů nebo k poruše dálkového ovládání. /quote]


Určitě jen část odpovědi: Pokud nedojde k přerušení el. vedení, ale jen např. k vybití baterie v klíčku, tak odemču dveře u řidiče nebo spolujezdce, na středové konzole je tlačítko ( vlevo od varovných světel ), stisknu jej na jeho pravé straně - a dojde k odemčení ostatních dveří a kufru. Dveře jdou i mechanicky otevírat zevnitř. Pokud dojde k přerušení el. vedení k zámku kufru, tak se přiznám, že nevím. :oops:
LLKK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza_Duffy 12. 4. 2007 07:40

Tak jsem dneska fičel na servis po dvou letech....technik ale na mě vybafl že mě čeká už po 4 letech a že to se mění nějaký rozvody a pumpy nebo co.....tak jsem trošku koukal jako puk, no ale nakonec jsem řekl že jo no takže to bude docela láce....jaký je váš názor, absolvoval jste to někdo taky....
Renault Thalia 1.4 Authentique, modrá ROY, r.v. 2002
Honza_Duffy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chodac 12. 4. 2007 10:14

rozvody, pumpa a napínací kladky a tak se mění po 5-ti letech či 120 000 km (alespoň u 1,4 8v), mě je měnili už v záruce, takže u mne až v 7-mi letech a 150000 Km, cena je do 10000 Kč. v 60000 se mění náplně, seřizují zadní brzdy apod. podívej se do servisní knížky
U Senohrab Medvěd klek, z oleje flek z motoru stek......
na všechny otázky světa najdeš odpověď ne v bibli, ale v textech Tří sester

Upozornění administrátora: Odstraněn nepovolený odkaz.
chodac
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků