Fólie na okno

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fahrman 12. 3. 2007 15:43

Radek O. píše:husto: na druhou stranu vim pouze o jednom takovem pripadu za muj motoristicky zivot. Byt je procento male, urcite bych nesel nad vyhlasku, tzn. bocni predni okna propustnost 75% a zadni 25%.


ale to vypada osklive :)
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod acer 12. 3. 2007 16:42

Objednal jsem si na Octavku Sun Safe skla, to by melo byt v poho, kdyz to bude z vyroby, nebo? Nazivo jsem je ale nevidel, nemate je nekdo? Jsou hodne tmave? Je rozdil mezi Sun Set a Sun Safe - zabarveni? Dik
acer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 3. 2007 17:12

Radek O. píše:husto: na druhou stranu vim pouze o jednom takovem pripadu za muj motoristicky zivot. Byt je procento male, urcite bych nesel nad vyhlasku, tzn. bocni predni okna propustnost 75% a zadni 25%.
Taky bych to tak viděl.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuf. 12. 3. 2007 17:28

MKMAN píše:
Hustoles píše:max: hlavně nejezdi do SRN nebo Rakous..../quote]

to jsou kecy. neni to ani 10 hodin co me s pokovenyma sklama pustili a ne ani tyden co jsem z foliema ktery na 100% nemuzou projit (jsou to ty povolene ale na skle ktere uz ma zatmaveni).

Zalezi jak to auto vypada nikdy jsem s tim nemel problem a to jsem po techto dvou statech takovych 50k najezdil a parkrate platil i pokutu (Za neco jineho) a NIKDY o tom ani nehlesli.

U hranic stahnu okynko u sebe i vzadu aby tam videli a jsou UPLNE v pohode asi to nechce mit image votuzera nebo namezniho delnika co tam jede za praci


Presne tak, ostatni to moc resej.
wuf.
Nováček

Odeslat příspěvekod Doupik 12. 3. 2007 17:50

Tak čas i cena podle auta, pokud to je nějaké menší auto (4 okna a kufrové okno), tak za 2 hodiny a od 4 tisíc je vše hotovo, nějaké SUVčka to už je na dýl.
Doupik
Nováček

Odeslat příspěvekod MKMAN 12. 3. 2007 18:46

fahrman píše:kazdopadne nepsane pravidlo je, ze kdyz je na vas pred predni-bocni okynka videt, je to OK ... kdyz zastavuje policie, celnik apod, stahnout okno ... a vyhnout se Sokolovu, kde existuje vylizany policista, ktery vas donuti folie strhnout :)


)


toho chci potkat, uz vidim jak ma sebou kalibrovany pristroj. mam atestacni nalepky (dvoje od cernych a bezpecnostnich) na vsech oknech takze je mu putna po tom kolik je videt.
az me na hranicich nekdy vyhmatnou luxmetrem nebo cim se propustnost meri tak asi zmlknu dote doby to jisti vymena skel pred pripadnym spravnim rizenim.
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MKMAN 12. 3. 2007 18:47

wuf. píše:
MKMAN píše:
Hustoles píše:max: hlavně nejezdi do SRN nebo Rakous..../quote]

to jsou kecy. neni to ani 10 hodin co me s pokovenyma sklama pustili a ne ani tyden co jsem z foliema ktery na 100% nemuzou projit (jsou to ty povolene ale na skle ktere uz ma zatmaveni).

Zalezi jak to auto vypada nikdy jsem s tim nemel problem a to jsem po techto dvou statech takovych 50k najezdil a parkrate platil i pokutu (Za neco jineho) a NIKDY o tom ani nehlesli.

U hranic stahnu okynko u sebe i vzadu aby tam videli a jsou UPLNE v pohode asi to nechce mit image votuzera nebo namezniho delnika co tam jede za praci


Presne tak, ostatni to moc resej.


jen pro jistotu ja je stahuju aby bylo videt ze tam nikdo nesedi + v O1 mam v loketni operce danou vystraznou vestu takze to je asi upouta :)
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod igorcas 12. 3. 2007 19:19

fousma píše:
Hustoles píše:fous: synkovi kup tmavé brýlky,ne?e/quote]
Je mu pět měsíců ;-) Tak malé se snad ani nedělají.
igorcas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 27. 2. 2021 20:33

Chci zatmavit boční a zadní skla celoproskleného T6 tmavou fólií, mimo dveře vpředu a čelni sklo
Kolik procent propustnosti zvolit aby nebylo dovnitř moc vidět ale zevnitř ven koukat šlo ?

-- 27. 2. 2021 20:35 --

Chci zatmavit boční a zadní skla celoproskleného T6 tmavou fólií, mimo dveře vpředu a čelni sklo
Kolik procent propustnosti zvolit aby nebylo dovnitř moc vidět ale zevnitř ven koukat šlo ?
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 2. 2021 11:19

co to?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 2. 2021 11:42

Folia na T6.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 28. 2. 2021 12:02

se to nějak zbláznilo tady tak jsem to pak napsal do tónování autoskel
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 6. 2023 18:38

Tak mě napadlo, má koncern VW napříč modelama vždy stejně zatmavený SunSet, nebo se to může mírně lišit?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goesson 15. 6. 2023 18:39

Bud je to stejne nebo se to lisi. Ale nevim no.
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 6. 2023 18:42

Ano. To sem přesně chtěl vědět.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků