hyundai FD i30

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JoKo_ 22. 2. 2007 15:44

hyundai predstavi v zeneve nastupcu elantry a dvojca kii ceed. na zaciatku by sa malo auto vyrabat v ziline.

hyundai fd
Obrázek

Obrázek

Obrázek

kia ceed
Obrázek
JoKo_
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wendy 22. 2. 2007 18:07

Musím říct, že ceed se mi líbí víc. A to jezdím hyundaiem...
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 22. 2. 2007 18:14

mne sa takto viac pozdava hyundai
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wendy 22. 2. 2007 18:22

brasci: Tys byl vždycky divnej...:-)
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 2. 2007 18:35

Mne sa tiež viac pozdáva Hyundai. :) Predná maska je subjektívne krajšia,pekný bočný profil a výborná zadná časť.
anonymni

Odeslat příspěvekod wendy 22. 2. 2007 18:45

Mě se nějak nepozdává napojení zadní části na bok auta... U kie je to pole mě míň násilný.
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 22. 2. 2007 19:27

ten hyundai ma krasne kola! :tleskani :tleskani :tleskani
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoKo_ 23. 2. 2007 07:42

este doplnim odkazy na studiu kie ceed cabrio kia ex-ceed.

Obrázek

Obrázek
JoKo_
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wendy 23. 2. 2007 10:31

No, tak tohle je skutečně krasavec!
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 2. 2007 10:33

pekne cabrio akorat by mohlo mit strechu z kovu.. jinak cee´d me zaujal vic nez tento hyundai..
Anonymni

Odeslat příspěvekod wendy 23. 2. 2007 11:32

_maty_: Kdyby měl kovovou střechu, tak tady spoustu lidí vykřikuje, jak se hyundai opičí. Mě už tak trochu ta situace, kdy každý výrobce musí mít nějaké CC štve, klasický kabriolety jsou IMHO hezčí...
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 23. 2. 2007 11:35

jj platena strecha ma nieco do seba, je lahsia a neprzdni tak zadok auta ako kovova
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nal 23. 2. 2007 13:25

hyundai sa dnes fakt len opici. preberaju vsetko od kia.
navyse, Radek v clanku pise, ze i30 sa bude vyrabat na Morave, ale co ja mam info, nie je tomu tak. tam sa ma vyrabat terenne vozy a male auto. je to info stara 3 mesiace, mozno sa nieco odvtedy zmenilo.
Dve levíčatá. Jedno znakom, druhé menom.
nal
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ITTI 23. 2. 2007 15:50

nal píše:hyundai sa dnes fakt len opici. preberaju vsetko od kia.
navyse, Radek v clanku pise, ze i30 sa bude vyrabat na Morave, ale co ja mam info, nie je tomu tak. tam sa ma vyrabat terenne vozy a male auto. je to info stara 3 mesiace, mozno sa nieco odvtedy zmenilo.


Mno, jestli to třeba nebude tím,abychom si ujasnili majetkové poměry,neb o peníze jde na 1. místě jako vždy, že jakási KIA přežila svoji klinickou smrt díky jisté firmě Hyundai, tj., Hyundai Kii vlastní, nebo je to naopak :shock: Jen se ptám. Pokud ne, tak je jasné, kdo je dirigentem. Kia to holt není a asi těžko kdy bude, i kdyby se všichni její příznivci :oboze od rána do večera pozor2 . Jako Mazda patří Fordu, než ji Ford někomu střelí,ale proč by to dělal,že? :wink:
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod JoKo_ 23. 2. 2007 22:14

ITTI píše:Mno, jestli to třeba nebude tím,abychom si ujasnili majetkové poměry,neb o peníze jde na 1. místě jako vždy, že jakási KIA přežila svoji klinickou smrt díky jisté firmě Hyundai, tj., Hyundai Kii vlastní, nebo je to naopak :shock: Jen se ptám. Pokud ne, tak je jasné, kdo je dirigentem. Kia to holt není a asi těžko kdy bude, i kdyby se všichni její příznivci :oboze od rána do večera pozor2 . Jako Mazda patří Fordu, než ji Ford někomu střelí,ale proč by to dělal,že? :wink:n/quote]


ITTI: mas pravdu, hyundai vlasti kiu. neviem, ci je moja domienka spravna, ale myslim si, ze hyundai pusta kiu skor preto, pretoze chce vychytat nejake "drobnosti". ale mozno to ma nejaky iny dovod, preco vacsinou pustaju najprv kiu na trh a az potom hyundai... :roll:
JoKo_
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků