Znáte předraženější origo příslušenství ?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jaké Vám přijdů ceny co uvádím níže ?
Naprosto odpovídající 3 %  9%  [ 3 ]
Tak, sů trošku dražší.. 11 %  35%  [ 11 ]
Kde na ty ceny došli ?? 17 %  54%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 31

Odeslat příspěvekod vencap 20. 2. 2007 19:28

tommy: Tedy s tou klimatizací se mi to nějak nezdá. Pokud je venku 30, v autě bez klimatizace se na 30 nedostanu, spíš tak na 35 stupňů, pokud stojím v zácpě na dálnici, tak třeba i 40. Pokud bych tedy nastavil klimatizaci na 27, aby to bylo ty 3 stupně pod venkovní teplotou, jak se doporučuje, myslím, že mi bude mnohem příjemněji, než při 35 bez klimatizace.

Vašek
vencap
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 20. 2. 2007 19:38

ja klimu pouzivam jen sporadicky, nazacatku necham auto vychladit tak o 5 stupnu niz nes je venkovni teplota, vetsinou je to do 2-3 minut a v aute nesedim, a pak pri jizde us klimu poustim treba jen na 1-2 minutky kazdych 20-30 minut kdy tu teplotu jen udrzuju, a kdys je venku neextremne, tak pouzivam jen stresni okno a klimu vubec nepouzivam, posledni leto sem klimu dokupi pustil asi tak na 20 minut
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 20. 2. 2007 22:18

brasci píše:turbo: pche ja som to mal v prepocte na ceske asi 1700 :P


Ja to mel za 15 stovek... Mr. Green
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Bob 20. 2. 2007 22:45

Saman píše:ja klimu pouzivam jen sporadicky, nazacatku necham auto vychladit tak o 5 stupnu niz nes je venkovni teplota, vetsinou je to do 2-3 minut a v aute nesedim, a pak pri jizde us klimu poustim treba jen na 1-2 minutky kazdych 20-30 minut kdy tu teplotu jen udrzuju, a kdys je venku neextremne, tak pouzivam jen stresni okno a klimu vubec nepouzivam, posledni leto sem klimu dokupi pustil asi tak na 20 minut

Seš divnej ...
Viz příspěvek nad tebou - venku 30 = v autě bez klimy 35
Ledaže by jsi jezdil jen tak mezi druhou a šestou ranní ...
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tommy11 21. 2. 2007 09:23

Vencap: No to máš pravdu, ale za jízdy je docela k ničemu....V zácpě ano, to jí využiješ, ale za jízdy stačí pootevřít okno :wink:
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 2. 2007 09:35

Jak to tak čtu tak nechápu :shock:
Já mám po celý rok nastavenych těch 21-23° a jen pokud v létě potřebuju ochladit vyhřáté auto dám maximální chlazení na pár minut, nebo zase v zimě někdy na max 25° ale nikdy ji nevypínám.
Okýnka používám snad jen na zaplacení parkoviště Mr. Green

Edit: Nikdy nedosáhneš tak příjemného vzduchu v autě jako s klimatizací- okýnko je na prd...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 21. 2. 2007 09:51

maximus: Přesně tak. Ale jak říkám, záleží na jedinci, moje máma taky radši stáhne okno a nevadí ji 30stupňů v autě, mně by to vadilo. Ano, přežít se to samozřejmě dá, ale s horším komfortem (pro mě).
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommy11 21. 2. 2007 12:13

právě, že klima zas tak příjemný vzduch nevydává. A hl. pořád je v autě průvan studeného vzduchu. Jinak jak jsem psal nikomu svůj názor nevnucuju.
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků