Obrana proti radarům a kamerám: jízda bez přední RZ apod.

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajda 2. 2. 2007 22:34

Na některých pumpách jsou cedule, že bez SPZ tankovat až po zaplacení.
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stewo99 2. 2. 2007 22:34

... a jeeeeje nebol som tu len 2 hodiny a niekto dostal banana ... :tleskani
stewo99
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Bob 3. 2. 2007 00:34

stewo99 píše:... a jeeeeje nebol som tu len 2 hodiny a niekto dostal banana ... :tleskani-/quote]

kdo? kde? a proč?
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod Caddy 3. 2. 2007 10:54

[quote="osobně";Storky: Zkus si přijet bez přední RZ k benzince a ani tě tam nenechají natankovat, dokud jim to nezaplatíš předem. Za jízdu bez přední RZ hrozí pokuta blokově do 2000 Kč nebo ve správním řízení 2500 - 3500 Kč + správní poplatek 1000 Kč.v/quote]

tak to envim, hosanku, ja jeste nikdy u zadne benzinky ani jinde problem nemel :)))))
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marc159 3. 2. 2007 12:48

Jezdit bez přední SPZ není větší problém. Několik jsem jich ztratil, takže mám praxi. 8) Jen je auto nápadnější, takže při plánovaných a řádně oznámených "kryštofech" si to chce dát majzla. Ale že bych to praktikoval v naději, že se vyhnu postihu, to ne. Zdá se mi to blbost. Úsekové radary řeší v pohodě POI a když tě změří hlídka, tak tě i zastaví, takže máš jen o jeden problém více.
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 2. 2007 13:29

Radek O. píše:jezdim slusne?
Jezdím slušně bez přední RZ.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 2. 2007 13:30

stewo99 píše:[quote="osobně";Storky: Zkus si přijet bez přední RZ k benzince a ani tě tam nenechají natankovat, dokud jim to nezaplatíš předem. Za jízdu bez přední RZ hrozí pokuta blokově do 2000 Kč nebo ve správním řízení 2500 - 3500 Kč + správní poplatek 1000 Kč.v/quote]
A aka je pokuta pri jazde bez zadnej RZ ? :hm
Poloviční.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků