O2 RS TDI - zkusenosti

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mufmuf 20. 1. 2007 18:05

ahoj, mam O2 RS TDI cca od noveho roku 07, je tady nekdo kdo ji ma dele a ma nejakou zkusenost (poznatek) atd.
mufmuf
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SusHa 20. 1. 2007 18:44

Tydy jsou (myslím) jen majitelé benzívových O2 RS, ale zkus topic s názvem O II RS
SusHa
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 20. 1. 2007 19:11

Určitě má TDI uživatel SKAJA, žlutý liftback.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SusHa 20. 1. 2007 19:21

:cry: :cry: aha, neznalost neomlouvá pozor2 :D
SusHa
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 20. 1. 2007 19:37

To je přece v pohodě :wink:
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MOMO 20. 1. 2007 19:52

mufmuf: jeste ji tady ma tenhle :OII - RS
koukni sem:
http://galerie.autorevue.cz/showphoto.p ... 62&cat=545
MOMO
Samaritán roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SusHa 20. 1. 2007 19:58

btw. já to říkám pořád .. TDI forever! :D
SusHa
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SKAJA 20. 1. 2007 23:07

Zdravím, já jsem sice většinu poznatků napsal do topicu O II RS, ale je pravda, že přečíst všech 118 stránek je trochu mazec Mr. Green , já jsem začal číst asi když tam bylo napsáno 60 stran a i to byl docela záhul :hm .

No zkušenosti vcelku pozitivní, výkonu dostatek, spotřeba rozumná a kultivovanost na PD slušná. Zaznamenal jsem pouze jeden problém a to svítící kontrolku splodin, což bylo způsobeno vadnou součástkou, ovšem jelikož tento probém se oběvil u všech O2 RS TDI, tak Škoda nahradila danou součástku přímo ve výrobě a u již prodaných provedla výměnu v rámci záruky...nic závažného, nic nepříjemného.

Opravdu výborné auto, u kterého mi nic nechybí, přeci jenom Škoda do RS dává docela solidní výbavu a když si člověk v konfigurátoru přidá spoustu dalších věciček, nemá prakticky co chybět, nepočítám-li extrémnosti v podobě výkoných audio soustav apod.

Já říkám, bravo Škoda a kdo s tímto autem není spokojený, s tím není něco v pořádku.
OII 2.0TDI - dlouhodobá spotřeba 9,8l/100km
SKAJA
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 20. 1. 2007 23:09

SKAJA píše:Já říkám, bravo Škoda a kdo s tímto autem není spokojený, s tím není něco v pořádku. /quote]


tomu rikam objektivni pohled na vec :)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SKAJA 20. 1. 2007 23:17

JencekSF: Mr. Green No tak jistě, že jsou lepší, ale minimálně v rámci Škodovky je to v podstatě to nej, co můžeš dostat a opravdu přiznejme si, že tomu autu lze ledasco vytýkat, ale jako celek je povedený a nelze ho jednoznačně odsuzovat.
OII 2.0TDI - dlouhodobá spotřeba 9,8l/100km
SKAJA
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 20. 1. 2007 23:19

no tak neni to kombik neni to f benzinu a RS1 bylo vic chlapacky auto :) jinak dejte to sem, kdyby mi to nekdo daroval, tak ho klidne aj kousnu do ruky (nejvetsi projev radosti)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SKAJA 20. 1. 2007 23:24

JencekSF: No tak benzin vs nafta je subjektivní, každej preferuje něco a každý se hodí na něco jinýho, to nelze jednoznačně určit, ale nechápu, proč vyzdvihovat kombíka, dyť kuft to má stejnej (skoro :wink: ) a vzhledově je myslím liftback daleko lepší, ikdyž vzhled je taky subjektivní, ovšem přeci jen lift je s křídlem a klesající zádí trochu elegantnější :P a co se týče O1 vs O2, kdyby ti někdo nabídl obě dvě, kterou bys zvolil?? já uričtě dvojku, bez váhání :wink:
OII 2.0TDI - dlouhodobá spotřeba 9,8l/100km
SKAJA
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 20. 1. 2007 23:26

mno tak OII protoze bych to bral i jako auto na praci a proto taky kombik... no, ale ciste na "blbnuti" bych si vzal OI

edit ale benzin je benzin takze TFSI :) ikdyz darovany kun a ... jooo klidne i to TDIcko

No ted jeste najit nekoho, kdo mi je zdarma nabidne :D zatim to tak vypada na O1 2.0 a hiphip hura :)
Naposledy upravil King of Potato People dne 20. 1. 2007 23:31, celkově upraveno 1
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SusHa 20. 1. 2007 23:30

O2 RS s 2.0 TDI
SusHa
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SKAJA 20. 1. 2007 23:32

JencekSF: Zkus se zeptat ve Škodovce, třeba se jim "čistě náhodou" válí dvě zapomenutý někde na zahradě a rádi by se jich zbavili Mr. Green
OII 2.0TDI - dlouhodobá spotřeba 9,8l/100km
SKAJA
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků