ake ALU disky?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod dopr 8. 1. 2007 19:54

ja jsem si na majdu koupil tyhle...
http://www.teamdynamics.de/produkte/ueb ... uswahl=jet
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :.
dopr
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 9. 1. 2007 20:23

brasci píše:makorider: no bude to zopar desiatok az stoviek dek :D ale no nic tym nepokazis proste len vylepsis vzhlad auta a budes sa triast ci ti ich niekto neukradne :)

no, vzhladom na podstatne vacsiu hmotnost Alu diskov a sirsich pneu s vacsim valivym odporom, budes mat horsie zrychlenie a vacsiu spotrebu... u tychto malolitraznych motorov pocitaj so stratou akceleracie tak 1,5 az 2sek a zvysenim spotreby minimalne o cca 0,3l a viac...
...no ale vyhody: lepsie to "sedi" na suchej a kvalitnej ceste a pri prudsich vyhybacich manevroch no a hlavne to neporovnatelne lepsie vyzera :tleskani
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod comm 9. 1. 2007 21:09

Ted uz zase premyslim nad timto: (limituje me to, ze beru jen R16)

Obrázek

Obrázek
comm
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 10. 1. 2007 00:07

hmm, pekne, efektne, ale 5lucovy dizajn ma skoro kazdy (aj ja :cry: ), takze teraz by som uz isiel do niecoho viaclucoveho a jednoduchsim dizajnom - neco podobne ako maju relly auta, alebo na propagacnych fotka Swift Sport...

tieto "tvoje" by som teda nechcel cistit :hm maju strasne vela "zahybov" a preliacin, kde sa bude drzat spina... :?
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod makorider 10. 1. 2007 19:20

mám pl.disky 6x15 a plánujem al.energy 6,5x15,pneu zostávajú tie čo tam boli,takže rozdiel hmotnosti hádam nebude dramatický :hm a zrýchlenie,spotreba budú rovnaké ...
opel meriva 1.4 enjoy
makorider
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod comm 13. 1. 2007 20:19

Tak nakonec asi pujdu do tohoto:

Obrázek

Ted mam 6.5x16 ET 52.5, budou hodne cucet z boku, kdyz jsou to 7x16 ET 43?
comm
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod makorider 14. 1. 2007 18:31

9,5 mm+štvrť palca :hm oproti terajším
opel meriva 1.4 enjoy
makorider
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pfanner 23. 1. 2007 16:57

COMM: Tak já jsem si taky teď vybíral a v pneuservise mi doporučili taky ty RIAL, ale vybral jsem si označení GIRO, taky v 16 a na mondeo. Už je mám obuté na Pirelly P7, tak ted se už jen těším na březen, jak přezuju.
Pfanner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janhonza 23. 1. 2007 18:23

Pfanner píše:COMM: Tak já jsem si taky teď vybíral a v pneuservise mi doporučili taky ty RIAL, ale vybral jsem si označení GIRO, taky v 16 a na mondeo. Už je mám obuté na Pirelly P7, tak ted se už jen těším na březen, jak přezuju.,/quote]
V breznu?Jsi moc velky optimista....
Potrebuju poradit,mam moznost mit zdarma plechove disky,presto premyslim o nejakych litych kolech,nejlepe neco cerneho.Je to na Thalii a mohu jen 14 disky.Nevim co vzit,jestli vubec neco.Zatim jsem neprisel na to v cem jsou AL kola lepsi.Teda krome vzhledu,ale u Thalie ten batoh co mam vzadu asi kolama moc nevylepsim :hm
Thalia Expression 1,2 16 V
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod comm 23. 1. 2007 21:10

Ja taky vzdycky prezouvam v breznu... :wink:
comm
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pfanner 24. 1. 2007 11:43

Tak tady posílám adresu na disky RIAL GIRO. http://www.pneustiskala.cz/fotografie/giror.jpg
Je to německá firma, která vyrábí disky 30 let, tak snad už v tom mají nějakou praxi a disky něco vydrží.
Jo a s tím koncem března to není nemožné, protože tady u nás na jihu Jižní Moravy ( Valtice ), je tou dobou už většinou hezky. :P
Pfanner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lowend 25. 2. 2007 09:42

A co alu kola od BSA? Má někdo zkušenosti s jejich kvalitou?

Mám v merku hlíny BSA 324, 5,5x14 za 1815 Kč vč. daně. Nedělám si iluze o super kvalitě, ale 1.2 HTP to stačí a hlavně mě tolik nebude strašit představa pohledu na to, jak fabka stojí na cihlách..
Škoda Fabia 1.9 SDI - jde do světa
Škoda Octavia Combi 1.9 TDI 81 kW - nový společník na dlouhé cesty
Lowend
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků