Nefunguje mi navigace Octavia I L&K

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ardeth 13. 12. 2006 14:22

Bond007 píše:pokud mate moznost pevne GPS, je lepsi poridit ji nez prenosnou. Prenosna ma obcas v aute problemy se signalem, v tunelec a na velkych mimourovnovych krizovatkach ma problemy a zaroven je slozity ji umistit aby nezavazela ve vyhledu a aby byli schovany ty draty...a ne na vsech funguje TMC, ale to nevim jstli funguje u skody...


Sice je ta instalace narocnejsi, ale verim ze bude mit lepsi prijem. Prenosny ti ztratej signal v sebemensim tunelu.
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Ardeth 13. 12. 2006 14:22

bojler: Tak ja si zase ty ukradeny veci koupim zpatky,takze to je porad dokola. :D
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Zdendas 13. 12. 2006 15:50

můžu potrvdit že DX navigace se kradou, mě jí ukradli tento rok už 2x, naposled ted v sobotu :-( Folie na sklech a alarm nepomohli.
Ale mám už obědnanou novou a rovnou s TV tunerem ze Superba.
Pokud není v autě maxidot, tak dokoupeni nepovazuji za velkou vyhodu oproti PDA navigacim vzhledem k praci co instalace obnasi.Pravda je, že ten signál je opravdu kvalitni a jeste se mi nestalo, ze by nekde ztratila signál.A dobre to vypada.
Naftovej Laurinek
Zdendas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdendas 13. 12. 2006 16:06

a ohledně toho nefungovani.
Originál CD (neposkrabane samozrejme) to musí číst vždy (pokud ne je potreba resit vymenou ci servisem), problém je s palenými CD.Zde je potřeba splnit několik podmínek a to: za prvné:kvalitní media (na zahr. forech pisou ze nej jsou s cernym podkladem, ale to nemam potvrzeny, osobne vyuzivam Verbatim) za druhé vhodná vypalovačka...ano na tom opravdu záleží. Všeobecně nejlepší je Plextor a TOshiba, kde to funguje skoro vzdy.Napriklad na vypalkach NEC to proste nejde (osobne potvrzuji) Na LG to sice obcas funguje, ale zde zalezi hodne na kusu (opet osobní zkusenost). Za treti palit v softech k tomu urcenych napr. Alcohol 120% s ochranou safedisk 2/3 a rychost zvolit co nejnizsi (v praxi se osvědčilo)

Jen chci podotknou ze nejsem palic navigacnich CD.Sám mám original ceské a nemecke a delam si pouze zalohy, nedam preci original do auta, kdyz to sfine tak kradou (takovou radost jim neudelam).Dodnes jsem neprodal ani jednu kopii a nehodlam to delat.
Naftovej Laurinek
Zdendas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Billabong 13. 12. 2006 16:18

Ardeth: Jinak s instalaci by ti pomohli treba http://www.rachot.com
3.0 CDI
Billabong
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod J23 13. 12. 2006 16:29

zdendas: no nevim z kterych zdroju cerpas navigace, ale pokud by jsi je kupoval jako nahradni dil ze skodovky, tak to je dost draha zalezitost, pokud je beres z vrakovist nebo z "jinych" zdroju, tak aby se ti nekdy nahodou nevratila ta tvoje puvodni...
J23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kajvet 19. 12. 2006 10:13

A nějaký servis na opravu navigací (mechanik) neznáte?
AMD Athlon64 3200+(2,0 GHz, s939,1GHz) HT, Venice,512kB) - GigaByte GA-K8NF-9 Ultra (s939, nF4, PCI-Ex16, D-DDR, 7.1ch, L,S) - Sapphire RX1600Pro (256MB/128bit,PCI-Ex16,TV,DVI - 2GB RAM DDR PC400MHz,A-Data - WDC WD1600JS (SATA2, 160GB, CaviarXL,7200,8MB)
kajvet
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků