ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Josef- 12. 10. 2006 07:36

Aha, takže inovace ze strany Beltronics, tedy resp. snižování nákladů. Tak to je hloupé u 945CZ 1.5 roku starý jsem to měl. U V1 dodávají držák s přísavkami (+ 4ks náhradních přísavek dvou velikostí) i držák na sl. clonu, dodávají také dva napájecí kabely (kroucený 1m a plochý 2.5m), speciální kabel pro připojení v místě kde není zásuvka, ale pouze drát s 12V.
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 12. 10. 2006 08:01

k 965 je uz len drziak s prisavkami (celkovo 4 kusy) a kruteny kabel.. no a kozenne puzdro..
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 12. 10. 2006 08:16

Josef-: JJ, Beltronics vesele inovuje, t.j. snizuje naklady - nejdrive primy kabel, ktery se dal vyuzit pri montazi u zpetneho zrcatka nebo od pojistek (pridavam vlastni pro "skrytou" montaz), pak samolepici suchy zip (pridavam 6 cm od fy 3M) a u nove rady i drzak na slunecni clonu, ktery je nutno za cca 300 Kc prikoupit zvlast. A nakolik muzem verit 1100x, tak RX65 je "osekana" uz i uvnitr a parametry horko-tezko dohani firmwarem. Mr. Green

Ale zase u 945/965/995 pridal nahradni prisavky, coz byl velky problem u starsich verzi a u puvodni verze 965/995 i vymenne kryty, takze muzete detektor vyladit s barvou interieru. :P
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IceKiller 12. 10. 2006 08:22

ABel: já ta měl "jen" jeden držák s přísavkami, kroutěný napájecí kabel a kabel pro skrytou montáž, kožené pozdro a výměné kryty jinak nic :-( rád bych i sponu na sluneční clonu.
IceKiller
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 12. 10. 2006 08:23

a-bel zeby si casom zacal predavat V1? :D ;) Ak by sa "objavila" uprava prihovaral by som sa za STi CZ
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 12. 10. 2006 08:41

Vektor 965 - 250$
Vektor 995 - 299$
V1 - 400$

100$ rozdíl držák na clonu zaplatí ... :wink:
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 12. 10. 2006 08:43

IceKiller: A samolepici suchy zip a nahradni prisavky? Drzak na slunecni clonu neni u 965/995 soucasti standardniho baleni, da se dokoupit zvlast za 300 Kc (pri zaslani postou jeste +150 Kc postovne a balne).

ragamix: U V1 se uvidi, jak projevi pri dalsim a delsim testovani a jaka bude nabidka a poptavka na trhu. STi s CZ upravou zatim nevidim realne, pri porovnani cen 965/975 v USA a v CR mi vychazi, ze by upravena STi stala kolem 25.000 Kc, coz asi neni trhem akceptovatelne. Jen prosim zadny flame a cenove spekulace, ja ceny Beltronicsu pro CR neurcuji a ani nemam na vyslednou cenu zadny vliv a ten, kdo je urcuje sem nechodi!
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IceKiller 12. 10. 2006 09:03

Antiradary BEL píše:IceKiller: A samolepici suchy zip a nahradni prisavky? Drzak na slunecni clonu neni u 965/995 soucasti standardniho baleni, da se dokoupit zvlast za 300 Kc (pri zaslani postou jeste +150 Kc postovne a balne).

ragamix: U V1 se uvidi, jak projevi pri dalsim a delsim testovani a jaka bude nabidka a poptavka na trhu. STi s CZ upravou zatim nevidim realne, pri porovnani cen 965/975 v USA a v CR mi vychazi, ze by upravena STi stala kolem 25.000 Kc, coz asi neni trhem akceptovatelne. Jen prosim zadny flame a cenove spekulace, ja ceny Beltronicsu pro CR neurcuji a ani nemam na vyslednou cenu zadny vliv a ten, kdo je urcuje sem nechodi!


ABel: ani náhradní přísavky a ani suchý zip tem by se mi fakt hodil. :-(
IceKiller
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 12. 10. 2006 09:08

IceKiller: Reseni zaslu pres SZ.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Josef- 12. 10. 2006 09:25

Snail píše:Vektor 965 - 250$
Vektor 995 - 299$
V1 - 400$

100$ rozdíl držák na clonu zaplatí ... :wink: /quote]


Rozdíl je jen 20 USD za držák, zbytek je za větší dosah detekce V1 ;-)
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IceKiller 12. 10. 2006 09:42

Antiradary BEL píše:IceKiller: Reseni zaslu pres SZ.


ok děkuji. obdržena a odeslána SZ.

Nebylo by od věci i držáky něco jak je na slunečnou clonu. ale na pevnou montáž do stropu nbo na sloupek :-p
IceKiller
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b 12. 10. 2006 11:19

Pokud chcete testovat, prave ted meri na konci dalnice z K.Varu do Prahy, U Velkeho Pritocna (Kladno), posledni najezd na dalnici pred koncem. Je tam omezeni na 100km/h, a hned za mostem (najezdem) smer Praha sedi takova fesna divcina blondata a ma pred sebou trojnozku. Frekv. 34.060. Pozor, je za kopeckem, videt az v paprsku. Pak je omezeni na 80, a pak na 60 a tam stoji bila felda ktera sice ma bradavici, ale nemeri. Jen vybira.
A pozor, jsou tam denne kolem 11-12 hodiny.
A mam dojem ze radar ma sakramentsky maly vykon, na prijezdu detekce asi 95m. Na odjezdu pres 4 pruhy a dvojite svodidla a kere detekce zadna. 995 US.
b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snail 12. 10. 2006 11:40

b píše: A mam dojem ze radar ma sakramentsky maly vykon, na prijezdu detekce asi 95m. Na odjezdu pres 4 pruhy a dvojite svodidla a kere detekce zadna. 995 US.


Má standardní výkon, jen máš špatný detektor. http://ar.kalenda.eu

:?
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b 12. 10. 2006 11:44

Uz nemam, to jsem testoval pred tydnem, uz je 995 pryc, cekam na V1.
b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snail 12. 10. 2006 11:47

to je jiná. Osvětová činnost na tomto fóru má své výsledky. individuální dovoz nebo místí prodejce?
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků