Pomoc s rádiem - Opel

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod darchan 3. 10. 2006 18:34

Koupil jsem Opla a předcházející majitel na můj dotaz ohledně kódu rádia sdělil, že je uveden přímo na rádiu. Samozřejmě nastala situace kdy jsem potřeboval rádio odblokovat, kód byl opravdu napsaný fixem na výrobním štítku, ale po správném postupu zadání hesla rádio hlásí, že toto čtyřčíslí je nesprávný. Zadal jsem heslo 3x, teď mi hlásí 7 SAVE. :(
Dokázal by mě někdo poradit, na stránce http://www.opel-g.cz je několik návodů jak zjistit správný kód, ale nechce se mi platit 15 euráčů s nejasným výsledkem.
Jedná se o rádio: CDR 500 Delco
NO: 09136107
uveden je kód 2345


Popřípadě jaký je další postup, když rádio hlásí 7 SAVE musí se déle čekat než naskočí 7 ---- ?
Díky za pomoc.
darchan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 3. 10. 2006 18:37

na to jsou generatory kodu, pouzij google, nebo hledej tady v diskuzi. Tusim se na to nekdo ptal u radii Ford.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod Snail 3. 10. 2006 18:38

Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 3. 10. 2006 18:43

http://www.elektromichal.wz.cz/


Zadani kodu
"SAFE", :
1. zapni zapalováni.
2. stiskni "AS" a zapni při stisknutem tlačítku rádio. Zobrazi se "10 ----".
3. tlačítky "1", "2", "3" a "4" zadej kod.
pro potvrzení stiskni a drž cca 3s "AS"


kod na adrese 7A,7B

6C A8 1234
FF 1D 8181

počitadlo špatných pokusu 8A

0A OK0/quote]
Naposledy upravil Snail dne 3. 10. 2006 18:45, celkově upraveno 1
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 3. 10. 2006 18:44

obavám se že tady ti nepomůžem pač cdr 500 nelze zas tak jednoduše rozkodovat... :)
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oscar 3. 10. 2006 18:46

mam pro tebe spatnou zpravu: dle serialu to nejde.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 3. 10. 2006 18:49

darchan píše: ale po správném postupu zadání hesla rádio hlásí, že toto čtyřčíslí je nesprávný. Zadal jsem heslo 3x, teď mi hlásí 7 SAVE. :(
"/quote]
interval pro zadání kodu se s každym pokusem zvětšuje .... po 3 pokusech musíš 10 minut počkat než te to pustí.... každym dalšim pokusem se čekací doba zvětšuje 2x.... po 9 neplatných pokusech je doba 640 minut
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darchan 3. 10. 2006 19:13

Teď mi hlava nebere kde vzal Oscar tak pěkný fotky mího rádia, jen ten kód v rohu je trošku jinej, nebo že by u GM dělali rádia se stejným výrobním číslem !?! :o
darchan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 3. 10. 2006 19:19

darchan: mozno preto ti pisal, ze vyrobne cislo ti nepomoze :)
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oscar 3. 10. 2006 19:19

kde vidis vyrobni cislo?

vyrobni cislo je vyrazeny na boku v plechu. ale stejne je na nic.
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 3. 10. 2006 19:21

vyrobní číslo má tenhle format.... GM 1500Y9662717 :wink:
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darchan 3. 10. 2006 19:33

Máš pravdu není to výrobní číslo, zmátlo mě že štítek je naprosto schodný s tím mím včetně toho kódu v rohu. Ještě má dotaz, jsem z vesnice a nedokázal jsem vložit do příspěvku foto, nikde jsem nenašel přílohu nebo něco takového ?
darchan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 3. 10. 2006 19:34

darchan píše:Máš pravdu není to výrobní číslo, zmátlo mě že štítek je naprosto schodný s tím mím včetně toho kódu v rohu. Ještě má dotaz, jsem z vesnice a nedokázal jsem vložit do příspěvku foto, nikde jsem nenašel přílohu nebo něco takového ?
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 3. 10. 2006 19:38

Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darchan 3. 10. 2006 19:50

díky za vyčerpavající nápovědu, tady je fotka mého rádia u kterého mám problém s kódem, je to přeci 2345 ?



Obrázek
darchan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků