TEĎ JE ČAS VÁM TO VRÁTIT - Škoda Octavia Tour Combi

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Oktávie z kampaně - je cena úměrná komfortu?
Konec hlasování: 26. 10. 2006 08:02
Ano, za ty peníze je to super. 21 %  30%  [ 21 ]
Ano, ale i jiné vozy mají srovnatelnou kvalitu a výbavu za ty peníze 22 %  31%  [ 22 ]
V cizině se to dá koupit levněji 2 %  2%  [ 2 ]
Ja to předražená oktávka, ani náhodou 25 %  35%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 70

Odeslat příspěvekod Zdendas 26. 9. 2006 10:14

fajn ty máš averzi na Škodovky a já na Logany, Lady apod krásky....hold každý má jiný názor a nemá cenu se hádat

Logan musí stát mín než Škodovka, protože Rumunský auto mixované s francouzkým (což je také výhra) by si nikdo za stejnou cenu nekoupil.
Znovu připomínám, já od začatku píšu že O1 je dnes už zastaralá a předražená, ale odmítám, že je pro tupé a že je horší než Logany apod. sračky
Naftovej Laurinek
Zdendas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2006 10:17

odmitej si co chces a smir se s tim.

Takze si to srovnejme rumunske auto s frantikem ti vadi. Oka. Pred 10ti lety byla skoda cesky smejd sopjeny s VW. Jaky je v tom rozdil? Vubec zadny. Presne tak jak se ty tupe divas na Dacii se tupe divali na Skodu.

Ja averzi vuci Skode nemam, jenom proste 380tisic za zastaralou sunku, kterou kdyz si nenatru na vyraznou zlutou, nedam majak na strese tak ji po zaparkovani uz nikdy nenajdu, protoze tech aut je tu tolik, za prostorove nedostatecne a designove zcela impotentni je moc. Kdyz se to nekomu libi, at si to koupi, jeho vec, jeho rozhodnuti, jeho penize.

Takze pro tebe Logan je lepsi jak O1.
anonymni

Odeslat příspěvekod Zdendas 26. 9. 2006 10:41

ano před příchodem VW byla Škoda totalně v ***** ve všem, ale je nutno říct, že potenciál tam byl, ale byl bržděn režimem a po revuluci financema.Navíc evropa si pamatovala Škodu jako výrobce slušných aut a dá se říct, že ješte model MB1000 snesl evropské srovnaní, i když jen velmi težce díky koncepci motoru a náhonu vzadu.
Pochybuju, že Dacia měla v evropě někdy takovej zvuk, proto to má těžké a nevěřim, že se někdy dostane na uroven na jakou se dostala Škoda díky VW.A to i díky jiné strategii Renaultu, který se o to ani nesnaží a je to asi i dobře.
já teda radši budu koukat na ulici plnou Oktávek než zjevů jako Logan, Thalie, Lada, jentak mimochodem jak hodnotis design prave Logana ktery je "novejsi" ? me se zda teda taky nudny a impotentni
mimochodem já svojí O1 najdu na ulici vždy a nezdá se mi jako nudná a nezáživná, naopak si jí každej hned všimne...(bohužel i zloději)
Naftovej Laurinek
Zdendas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Name_and_Surname 26. 9. 2006 10:44

Tato nabídka mě neoslovila. Asi mám jiné preference při výběru aut do rodiny....
Je jen otázka času, kdy to nerozdejcháte... :-)
Name_and_Surname
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2006 11:04

Zdendas píše:ano před příchodem VW byla Škoda totalně v **** ve všem, ale je nutno říct, že potenciál tam byl, ale byl bržděn režimem a po revuluci financema.Navíc evropa si pamatovala Škodu jako výrobce slušných aut a dá se říct, že ješte model MB1000 snesl evropské srovnaní, i když jen velmi težce díky koncepci motoru a náhonu vzadu.
Pochybuju, že Dacia měla v evropě někdy takovej zvuk, proto to má těžké a nevěřim, že se někdy dostane na uroven na jakou se dostala Škoda díky VW.A to i díky jiné strategii Renaultu, který se o to ani nesnaží a je to asi i dobře.
já teda radši budu koukat na ulici plnou Oktávek než zjevů jako Logan, Thalie, Lada, jentak mimochodem jak hodnotis design prave Logana ktery je "novejsi" ? me se zda teda taky nudny a impotentni
mimochodem já svojí O1 najdu na ulici vždy a nezdá se mi jako nudná a nezáživná, naopak si jí každej hned všimne...(bohužel i zloději)
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 26. 9. 2006 11:18

v době příchodu škody 1000 byla koncepce vše vzadu moderní alternativa ke koncepci klasickej, a 1000vka byla v mnoha směrech pokrokový auto, pak přišla škoda 100, jako facelift a drobný technický změny jako kotoučový brzdy apod. ovšem v 70-80 letech, když přišla řada 105-120-130, která koncepci opět zachovala a měla oproti 100vce jen zcela novou kastli, změny na podvozku a motory, přestože byly jiný, z předešlejch přímo vycházely, už bylo jasný, že nejlevnější a nejmíň prostorově náročná je koncepce opačná. tý jsme se dočkali až u favoritu, výrazně bržděnýho komančem. jenom připomenu, že počátkem 70 let byla vyvinutá krom velkýho sedanu š720 s klasickou koncepcí a 1200-1500ccm motory ještě druhá, menší verze š740, hatchback kterej byl zkoušen jek s koncepcí klasickou, tak skoncepcí vše vpředu.

když to vezmu kolem a kolem, tak octávia 1 je něco jako když v roce 88 bežel favorit zároveň s řadou 1xx, favorit byl dražší a modernější starší typy levnější, ovšem přestože nabízely ověřenou spolehlivost, 5kvalt, apod. valná část se jich ovšem prodala proto, že kdo potřeboval nový slušný auto a nechtěl čekat pořadník na favorita (to byly věci co?) tak vzal 1xx

dneska je ale aut mraky, tak to nemá cenu, navíc když u konkurence si za tu cenu koupím auto současný v podobnej výbavě, o1 je dneska prostě morálně 10let starý auto a to by se mělo prodávat výhodněji, nebo vůbec nevyrábět, že levněji vyrobit možná ve škodovce nelze, mluví pro to, aby jej raději nevyráběla, nebo jako opel, někde jinde.......

to že dělají takovouto akci napovídá to, že se o 1 tour asi neprodává úplně podle jejich představ, protože jinak by nemuseli dělat akce na podporu prodeje, nejsou přeci zaopatřovací ústav...
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 26. 9. 2006 11:24

design loganu a thalie sice není nic moc, ale zase se nabízejí za poloviční cenu.... špatný auta to nejsou a komu design nevadí dobře poslouží

jinak astra classic je oproti O1 prostornější auto s dobrými motory a design se mi u ní taky víc zamlouvá, cena nižší...
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 26. 9. 2006 11:54

popravde, zajimalo by me co tu vidite spatnyho na octavii tour, treba s 1.8T. na generacni rozdily nehrajte, to vetsinu lidi nezajima. porad je lepsi stara octavie, nez nova fabie. v cem muze byt rozdil? jizdni vlastnosti? pohodli? hluk? i kdyz tu ten rozdil je, malokoho ridice to zajima. octavia tour je stale dobry auto, stejne jako astra classic. srovnavat s loganem kazdopadne nelze, protoze logan po vsech strankach o nekolik trid nize. nehrajte na generace, ale na opravdovou kvalitu auta vzhledem k ocekavanemu pouzivani.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sherman 26. 9. 2006 12:00

Jaka je treba dnesni konkurence k O1 kombi? Cenou, kvalitou a dejme tomu vzhledem (at sem nepletete takovy šmudlákoviny jako Logan a Tfujlie a cosi z vychodu)??

Vzhled ext/int .. ano hodne lidem se nelibi, ale pro me je to proste norma pod kterou bych nesel, bohuzel i nektera novejsi auta vypadaji hur, ci maji horsi materialy nez co mela O1 z r.v.01... Mozna vypadaji "moderneji", ale pro spoustu lidi je to sumak... Nechteji Francouze, nechteji korejce a podobne...
Sem silenej a ničemu nerozumim...
Sherman
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bojler 26. 9. 2006 12:35

goes prosimte mas fotku svyho auta? moc by me zajimalo cim jezdis..

a este k te cene. uvedomujete si, ze kdyz budete prodavat triletou octavku a cokoli jinyho, ze dycky dostanete vyrazne vic za skodovku? uvedomte si, ze na ceskym trhu octavka tu cenu ma...
bojler
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2006 12:39

bojler

tady je i s mym cislem

Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod bojler 26. 9. 2006 12:41

goes: no ze se vyjadrujes, jako kdybys jezdil ve veyronu. trocha skromnosti chlape! jednickou obcas taky jezdim :-)
bojler
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2006 12:45

bojler: kvuli toho ze nemam auto se nemuzu tvrde vyjadrovat? Kdyz budu mit nejnovejsi bawo, budu mit to pravo? Jinak doufam, ze dneska jsi to nebyl ty, co mne tam otravoval
anonymni

Odeslat příspěvekod Fojťan 26. 9. 2006 12:47

goes: masakr :tleskani Mr. Green Mr. Green Mr. Green
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bojler 26. 9. 2006 12:48

spis si myslim, ze abys mohl takle machrovat, tak by za tebou melo bejt neco videt...na maly kluky fakt nejsu, takze bud v klidu :-)
bojler
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků