Sedacka ridice u octavky

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 9. 2006 18:58

Lepsi nez lezt s fotakem pod sedacku je lepsi sedacku vyhodit z auta. Je to prace tak na 3 minuty.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2006 19:15

p0etrik píše:Lepsi nez lezt s fotakem pod sedacku je lepsi sedacku vyhodit z auta. Je to prace tak na 3 minuty.


To znám... Rozebrat něco je na tři minuty, ale složit to je na tři dny :hm :D
anonymni

Odeslat příspěvekod OS 21. 9. 2006 19:35

3 minuty, ale budu šroubovat jak pominutej, a předpokládám, že O2 nemá jen 4 šrouby, určitě tak 6....
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 9. 2006 20:21

OS: O1 ma dva srouby (nebo maticky - zalezi na MR) vepredu a dva male co drzi kryci plasty kolejnicek. Vys_roubujes, a vyjedes se sedadlem z kolejnicek.

Menil jsem s kamaradem sedacky v O1 rodicu (mely vyhrev - ale nezapojeny) za jine (logicky bez vyhrevu), kazdy menil jedno sedadlo, a vic nez pet minut to netrvalo. Je to opravdu banalita.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Ferohora 22. 9. 2006 08:31

octavka19tdi píše:Nevite nahoudou odkud to pero vypadlo? :D http://galerie.autorevue.cz/showphoto.p ... 22&cat=500 ,sedacka je plne funkcni,ale nemuzu prijit kam to patri :hm ,dokonce je vypadene i ze sedacky spolujezce.Vsem dik predem za radu.


Neviem, ale nasiel som to tiez na podlahe. Funkcnost sedacky sa ale nijako nezmenila, takze to vozim v kufri :D
3 GT
BMW
Ferohora
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octavka19tdi 25. 9. 2006 19:22

Ferohora píše:
octavka19tdi píše:Nevite nahoudou odkud to pero vypadlo? :D http://galerie.autorevue.cz/showphoto.p ... 22&cat=500 ,sedacka je plne funkcni,ale nemuzu prijit kam to patri :hm ,dokonce je vypadene i ze sedacky spolujezce.Vsem dik predem za radu.


Neviem, ale nasiel som to tiez na podlahe. Funkcnost sedacky sa ale nijako nezmenila, takze to vozim v kufri :D


Takze jsem uz zjistil od kamose jak a kam to patri,ale pri pokusu to nasadit jsem zjistil ze je potreba nalozit dooost velkou silu na natezeni pera,coz asi bez vyndani sedacky nejde :( .Takze odedneska je budu taky vozit v kufru Mr. Green A az jednou budu vyndavat sedacky s nejakeho vazneho duvodu,tak to tam nasadim :D
octavka19tdi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdendas 26. 9. 2006 09:41

asi to bude *****ítko :-)
já ho tam nemám, jen sadu tlačítek a el. *****ítek pod sedačkou :-)
Naposledy upravil Zdendas dne 26. 9. 2006 09:46, celkově upraveno 1
Naftovej Laurinek
Zdendas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdendas 26. 9. 2006 09:45

jé ono jo kur*vítko zakázene :-) známe to slovo ve většině aut. servisů :-)
Naftovej Laurinek
Zdendas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ferohora 26. 9. 2006 11:13

Nastastie je to jedno z tych menej podstatnych kur*vitiek ;)
3 GT
BMW
Ferohora
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků