richard burns rally

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 8. 9. 2006 10:09

Uf, tak jsem tam nahral ten patch 1.02 a uz tam muzu nahrat vsechny modely aut, ale mam dalsi problem :hm , kdyz si tam dam imprezu 2006 wrc, tak mi ta hra proste pada zpadky do windowsu, jak kdy, nekdy si zahraju jednu hru, nekdy tri, ctyri, nekdy zadnou a zpadne to hned. :( netusis cim muze byt zas tohle? jinak impreza 2006, je stihacka, pekelnej stroj ... rulesss ... :tleskani
K.A.Z.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 8. 9. 2006 11:12

:D Tak to mam, potrebovalo to plugins, tak ted uz snad vim vse ... 8) . Matez, jinak to nastaveni co jsem Ti posilal, kdyz budes jezdit asfalt a spise rychle zatacky, malinko sniz jeste podvozek 2 mm a pridej na zadnim diferaku cca 50 az 100, podle chuti a jeste uber pneu na 2 a pak uz by to snad nemelo mit chybu a dobre je taky na zacatku v nastaveni ve filtru dat snizeni citlivocti na volant od urcite rychlosti, ja mam tak od 110 km h snizeni o 50 procent. A je to super, jako v BMW :-)-
K.A.Z.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 9. 2006 12:17

Zdarec! Setup dorazil, stáhnu si tu Imprezu 2006 a narvu do ní tvoje nastavení. Díkes :-) Už jsi se zkusil zapojit do online turnaje na http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php? Já jsem si myslel, že to docela ovládám a pak jsem začal hrát proti skutečným lidem a zjistil jsem, že jsem docela lůzr :-D Víc mi vyhovuje, když se jede delší rallye s realistickým poškozením, protože nejsem takový stíhač jako ostatní, ale hlavně dojedu (teda většinou ;-)). A jak ostatní postupně bourají a odstupujou, tak mě to vynáší výš a výš :-)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 8. 9. 2006 12:33

asi tuhle boomba hru zase oprasim, spolu sni i volatn MOMO Racing ... Mate taky nekdo tenhle volant?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 8. 9. 2006 13:14

zkuste neco lepsiho, treba jako http://www.rfactorcentral.com
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 9. 2006 13:42

To vypadá zajímavě. Už stahuju :-)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 8. 9. 2006 14:29

M@tezz: sem asi lama, ale kde to stahuješ? Na jjiech webu jsem to nenašel. Na DC pochybuju že to někdo má
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 8. 9. 2006 14:38

ja hraju jedine na nejvetsi stupen poskozeni auta, jinak je to an nic :wink: . Za kolik jezdis treba Francii, Cota D ambroz? Mam ted rekord s imprezou 2006 2:39:60 a koukal jsem na strankach Richarda, ze nejakkej manik to ma za 2:28:79. To nechapu, zajimalo by me jak to projel a jestli na realne poskozeni, uz takhle jedu sodu a dovedu si predstavit tak jeste 2 - 3 vterinu stahnout, ale 10 asi ani omylem. :hm
K.A.Z.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 8. 9. 2006 14:44

Ja se snazim jezdit co to jde, na hranici adheze, ale prave proto to chce mit vychytany nastaveni auta, je to fakt magorinka. Nejvic me bavi kdyz jedes cele kolo pilu a dojedes s neposkozenym vozem. Je parada kdyz Ti rika leva 100 a ja ji tam mydlim 155 km s kolama v krajnici ktera Te jako by chytne a drzi a nejvesti peklo je, kdyz to neukocirujes a vyplyvne Te smerem vem ... :) paradni hra ... prijdu si jak kdyby mi bylo deset ... vazne ulet.
K.A.Z.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 9. 2006 15:01

K.A.Z. píše:Za kolik jezdis treba Francii, Cota D ambroz? Mam ted rekord s imprezou 2006 2:39:60 a koukal jsem na strankach Richarda, ze nejakkej manik to ma za 2:28:79
Tak to jsi asi o 3 vteřiny lepší. S originální Xsarou to mám za cca 2:42.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 9. 2006 15:04

Koby píše:kde to stahuješ??/quote]

http://www.fanfactor.ic.cz/Jak_spustit%20rFactor.htm

Jestli jsem to dobře pochopil, tak se to stahuje i na oficiálních stránkách. Ale asi nějaká ořezaná verze, kterou ti po zaplacení nějak otevřou. Na výše uvedených stránkách je crack, který asi umí totéž. Uvidíme. Stahuje se mi to nějak divně pomalu :-(
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 8. 9. 2006 15:12

vice na www.simracing.cz
je to nejlepsi zavodni hra dneska. pouze pro opravdove fajnsmekry, jeste vic hardcore nez rbr. k dispozici cca 20 modu, desitky trati, mimo jine brno a octavia cup. na simracingu k dispozici oficialni ligy, i se zahranicni ucasti.

cracky ani nestahujte, zcela znici fyziku aut a neda se to ridit. musite si napr. pres simracing koupit licenci za 1100,- a pak mate pristup do ligy, ke vsem modum a tratim.

v zakladu je presna simulace F1 williams a okruh hockenheim, doporucuji vyzkouset pred koupi licence. volant nezbytny.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 9. 2006 15:23

Tak to je RBR s cenou 149 Kč podstatně lidovější :-) Většinou kupuju hry až cena spadne na přijatelnější úroveň, cca 500. Jedenáct stovek se mi za to asi nebude chtít dát. No uvidím až stáhnu to demo. Třeba mě to omráčí a rozbiju prasátko :-)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 9. 2006 15:32

A jak je to s nastavením aut? Taky taková alchymie jako RBR?
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek-607 8. 9. 2006 15:37

Zdarec, pokud mate jeste nejaky problem s auty, s tratemi a podobne, tak mi napiste treba SZ a pokusim se pomoct ;)

Jinak juknete sem, to probudi kazdeho, kdo uz RBR zahodil :)

http://www.jitkovmlyn.cz/RallyBohemia_RBR/index.htm
http://www.jitkovmlyn.cz/add/servis_05.jpg

Momentalne se pracuje na jedne RZ z Pribrami (cca 5km - hodne vysoky stupen rozpracovani) a Bohemce: Sosnove (snad do Vanoc bude), Vinec - Skalsko (zatim hotova cast obce Vinec). Pracuje se asi jeste na necem dalsim, ale postup je mensi nez zde (mela by se taky delat Ouooninpoja nebo jak se to pise :) ).

Jinak moje cay se taky dostaly kapku dal... S Nkem Diamond 2 za 2,58, Tanner taky za 2,58, Hualapai za 4,02, Frazier za 2,03. vybral jsem samozrejme ty, kde mam fakt super casy :) Francie nemam rad, ale Cote s Nkem za 2,42, Joux Plane za 5,44, S A8 za 5,32. S WRC asi za 2,35, ale s tim skoro nejezdim...
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků