Detektory policejních radarů

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Josefino 30. 8. 2006 15:39

Takhle by správně mělo téma na diskuzi o detektorech mělo znít, nemám pravdu?

//původní diskuze o radarových detektorech s názvem ANTIRADARY byla uzamčena a byl z ní smazán OT. Původná diskuzi můžete nalézt zde

Bond007
Bel 945CZ v. 5.6
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Laser Park Pro (objednáno)
Příspěvky "osobne" mě naprosto nezajímají, ještě že začala škola.
Josefino
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Josefino 30. 8. 2006 15:54

Já jsem dnes testoval 945CZ na stejném místě jako SNAIL - ul. Patočkova informační tabule a zdaleka nemám tak dobré výsledky. Evidentně je svislá poloha detektoru (na opěrce řidiče) lepší než horizontální, nicméně po směru jsem se s detekcí dostal na poloviční vzdálenost než Snail, v proti směru je výsledek podobný.

Pak jsem vyrazil na testování do Zlíchovského tunelu a tady jsem zjistil dva nedostatky :
1. Bel 945CZ na opěrce spolujezdce přestal reagovat na IR diody kamer v tunelu a za ním.
2. Citlivost Belu na radar umístěný v tunelu klesla velmi výrazným způsobem a detekce byla na zhruba poloviční vzdálenosti oproti poloze horizontální na sl. cloně spolujezdce.

Takže já zůstanu v horizontální poloze s umístěním na sl. cloně :-)
Bel 945CZ v. 5.6
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Laser Park Pro (objednáno)
Příspěvky "osobne" mě naprosto nezajímají, ještě že začala škola.
Josefino
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 3. 9. 2006 08:38

to Josefino: IR diody ve Zlíchovském tunelu nejsou - tam je jen holá radarová hlava bez záznamu a tím pádem i bez přisvícení. IR jsou jen na Dobříšské (ulice mezi tunely) a pak v Mrázovce a ve Strahovském tunelu - všude v obou směrech.
Ta "nereakce" je možná způsobena vzdáleností opěrky sedačky od čelního okna a jeho sklonu - na IR není třeba u tebe z opěrky plně vidět. Nevím, co máš za auto. Snail píše v čem DR má.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Josefino 3. 9. 2006 08:43

Mě to někdy ve Zlíchovském tunelu spustí alarm a někdy ne, zrovna tak ty kamery za tunelem. Zlíchovský tunel není jen ten podjezd s radarovou hlavou, ale celý tunel od Strahovského tunelu.
AR mám na sl. cloně spolujezdce, na typu auta určitě nezáleží.
Naposledy upravil Josefino dne 3. 9. 2006 08:51, celkově upraveno 1
Bel 945CZ v. 5.6
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Laser Park Pro (objednáno)
Příspěvky "osobne" mě naprosto nezajímají, ještě že začala škola.
Josefino
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 3. 9. 2006 08:46

Zlíchovský tunel je jen ta krátká díra pod Strakonickou. Zbytek je nová ulice Dobříšská a pak dále tunel Mrázovka a pak Strahovský tunel. Celková délka cca 6km - 2x tři úseky poměrového měření a 1x radarová hlava (směrem z centra).
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Josefino 3. 9. 2006 09:04

Jo máš pravdu já jsem si Mrázovku přejmenoval :-)

Takže občas to spustí 1x v Mrázovce a pak až u jedněch kamer za tunelem. Občas to spustí jen na obou kamerách za tunelem Mrázovka a občas jenom v tunelu Mrázovka. Mám Bel 945CZ a rozezní se signál "laser".

Jenom pro dokreslení video :

http://download.psionfired.com/945CZ_laser_radar.mp4
Bel 945CZ v. 5.6
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Laser Park Pro (objednáno)
Příspěvky "osobne" mě naprosto nezajímají, ještě že začala škola.
Josefino
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dort 20. 10. 2006 14:15

diskuze o "zmizení" diskuze ANTIRADARY http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?p=478743#478743

a ohledem nového názvu bych nechal někde hlasovat, ať to tu není samý balast hned od prvopočátku :|
dort
Nováček

Odeslat příspěvekod x2005 20. 10. 2006 15:17

Tak moje videa jsou tady:

a) 965CZ vs 995US - http://ar.kalenda.eu/

b) 945CZ - http://ar.kalenda.eu/945/
Nyní: 965CZ+995CZ+V1R+975eCZ+rx65e2
Dříve: V1 v3.856/58/61/63;Target 550 v5.2, 945CZ, 960CZ v5.6, 890CZ;STi;rx65e;975cz;rx65new;955US;rx65old.
Asus MyPal 639 + TomTom 6 + iGO 2006 Plus + POI.CZ
Radary.cz přes SMS a WAP.
YAESU FT-60E, ELIX K-22
x2005
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 20. 10. 2006 16:11

Josefino píše:Já jsem dnes testoval 945CZ na stejném místě jako SNAIL - ul. Patočkova informační tabule a zdaleka nemám tak dobré výsledky. Evidentně je svislá poloha detektoru (na opěrce řidiče) lepší než horizontální, nicméně po směru jsem se s detekcí dostal na poloviční vzdálenost než Snail, v proti směru je výsledek podobný.

Pak jsem vyrazil na testování do Zlíchovského tunelu a tady jsem zjistil dva nedostatky :
1. Bel 945CZ na opěrce spolujezdce přestal reagovat na IR diody kamer v tunelu a za ním.
2. Citlivost Belu na radar umístěný v tunelu klesla velmi výrazným způsobem a detekce byla na zhruba poloviční vzdálenosti oproti poloze horizontální na sl. cloně spolujezdce. /quote]


1. Přesně souhlas, také nemám detekci na IR přisvícení, ale je to asi umísttěním na opěrce, nikoli svislou polohou.

2. Na tý patočkový mám velmi různé výsledky, do hry vstupuje množství různých faktorů, které neumím identifikovat.

3. Ad svislá v.s horizontální poloha - když už nám smazali staré téma, odkaz na jedno podrobné testování na skutečném radaru - trojnožka s frekvenci 34,0 + nějaké drobné při 8 + 8 testech vertikál + horizontál vždy lepší vertikální poloha

Obrázek
Naposledy upravil Snail dne 20. 10. 2006 16:28, celkově upraveno 1
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 20. 10. 2006 16:20

2 dort: Krátký souhrn 10 000 předchozích příspěvků, dokázané věci:

Dobře funkční detektory v ČR jsou:

1. CZ úpravy Beltronicsů
přenosné - 890CZ, 940CZ, 960CZ, 945CZ, 965CZ, 995CZ
pevné sady - 975R CZ
2. Valentine 1 (asi nejlepší?)
3. Bel Target 550 Euro od roku 2006


Detektory omezeně funkční v ČR:
Všechny US verze Belů včetně RX65, fungují relativně dobře "na příjezdu a na radarech 34,3GHz

Nepoužitelné detektory: Vše ostatní


Souhlas znalých ?
Naposledy upravil Snail dne 6. 2. 2007 00:04, celkově upraveno 2
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Josef- 20. 10. 2006 17:37

Dosah detektoru opravdu zavisí na spoustě faktorů a je to tak trochu duchařina a detekce v řádu stovek metrů jsou kolísající.
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KlokanXM 20. 10. 2006 18:31

Bel 965CZ umístění horizontální pod sluneční clonou na klipsu, frequence 33,978, fabia schovaná pod mostem za posledním pilířem směrem na Bohdalec. Modré tečky znamenají místa detekce.

http://galerie.autorevue.cz/data/542/me ... l965CZ.JPG

První detekce při sjezdu z jižní spojky, poté dva průjezdy. Při prvním jsem se otočil moc brzo - okamžitá detekce. Při druhém jsem jel radši skoro až na Bohdalec. Neustále v obou směrech jezdily vozidla. (černý panďulák měl napilno :-) )
KlokanXM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dort 20. 10. 2006 18:44

mrkněte do archívu na http://www.nova.cz - dnes první precedens s AR ve správním řízení a magistrát Prahy to PROZATÍM odložil :-), takže jak vidno konec ještě není, byť to nějak odporuje logice, když něco odloží, tak to končí????
dort
Nováček

Odeslat příspěvekod dort 20. 10. 2006 18:46

Snail píše:2 dort: Krátký souhrn 10 000 předchozích příspěvků, dokázané věci:

dort
Nováček

Odeslat příspěvekod pepek 20. 10. 2006 19:03

Pokud věc odloží a napíší rozhodnutí, které doručí dotčenému, tak je relativně konec. Úplně živě před sebou vidím vedoucího oddělení správního řízení magistrátu hl.m.Prahy, jak to se skřípaním zubů podepisuje.
pepek
Poslední varování

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků