Oct.II 1.9TDI 77kw

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OII 16. 8. 2006 09:58

Psal jsem primo do Skodovky na info linku a odpoved je nasledujici:

K Vašemu dotazu Vám sdělujeme, že pro motory 1,9 TDI je již připraven nový software, prozatím však nebyl uvolněn do sítě servisů. Mělo by se tak stát cca do 1 měsíce, poté tedy bude možné nechat si přeprogramovat řídící jednotku v autorizovaném servisu.
OII
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roman5a9 16. 8. 2006 17:10

Na info linku škodovky jsem volal asi 4x,naposled jsem tam mluvil s nějakym p.Brojerem,je to tak týden před tím něž mi to přehrávali u klokočky a ten mi na to cukání odpověděl že to ještě neslyšel že to je nějaká vyjímka a at navštívím škoda servis na podrobnou diagnostiku,přitom od klokočky vím že kvůli tomu cukání bombardujou výrobce min.od března 2006,takže mi tam taky pěkně kecali.

To CD jsem viděl na vlastní oči,je to origo,jsou tam vtištění znaky Audi,W,škoda,seat a napis Pumpe-Dusse 77kw a nějaký německý slova,ale bohužel německy neumim ani slovo.
Řikal mi ten známí že už bylo na čase,protože s tím cukáním se jim tam vrátí každý prodaný auto at už škodovka,W nebo audi.
Roman5a9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GTEVO 21. 8. 2006 06:51

Roman5a9-Jak typická situace velkokapacitních firem,kdy pravá ruka neví co dělá ta levá:D
GTEVO
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 8. 2006 08:42

gtevo: simply clever.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTEVO 21. 8. 2006 10:26

Koudelka-Jistě,simply clever.
GTEVO
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oktoš 29. 8. 2006 12:27

Ten problém se zaškubáním při akceleraci máme asi všichni a některým ( i mě ) nezbývá, jen vzpomínat na zlatý motor TDI 81KW ( měl jsem ho upravený na 103 KW - to byla jízda ) . Zpět k problému. Už existuje fleš řídící jednotky, to už také vím. Některé servisy se tomu brání a tvrdí, že na mém motoru ( kód BJB ) to nepomuže. Nevíte někdo kumu přehrávaly ten SW v řídící jednotce jaký máte kód motoru ???[/b] Je to buď v servisce nebo na štítku v kufru.......Díky, díky za pomoc
Oktoš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roman5a9 29. 8. 2006 14:35

já mám BXE a po přehrání o.k
Kolegovi z práce to přehrávali taky a taky už to má dobrý a má OII z ledna 2005 a jiný kod motoru,ale nevzpomenu si jakej to řikal.
Roman5a9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oktoš 29. 8. 2006 17:51

Já mám tu O 2 koupenou 2.3.2005 a má kód BJB. Díkym za ten Tvůj, zeptej se prosím kolegy. Kde vám to přehrání SW dělaly, nemáte tel. Ještě jednou díky Oktoš
Oktoš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomZ 29. 8. 2006 19:06

V nasi doma BXE a pomohlo to.
TomZ
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinTDI 29. 8. 2006 19:08

[quote="Oktoš";Ten problém se zaškubáním při akceleraci máme asi všichni a některým ( i mě ) nezbývá, jen vzpomínat na zlatý motor TDI 81KW ( měl jsem ho upravený na 103 KW - to byla jízda /quote]

nachipovana 77kW PD je tiez velmi v poho. Skusali sme s kamosom na dvojprudovke v noci ''pevny start''. On ma O1 81kW s chipom ja O2 77kW s chipom. Na jednotke sme isli vedla seba, ale pri zaradeni dvojky som mu zacal ujizdet. moja koncova rychlost bola asi 160 tacho, jeho 145-150tacho. Moje zrychlenie na 100 som odmeral 9.2, kamos nameral 9.9. Ale musim uznat ze PD je trosku drsnejsia s neprijemnejsim zvukom.
BMW
MartinTDI
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rostama 29. 8. 2006 19:08

[quote="Oktoš";Ten problém se zaškubáním při akceleraci máme asi všichni a některým ( i mě ) nezbývá, jen vzpomínat na zlatý motor TDI 81KW ( měl jsem ho upravený na 103 KW - to byla jízda ) . Zpět k problému. Už existuje fleš řídící jednotky, to už také vím. Některé servisy se tomu brání a tvrdí, že na mém motoru ( kód BJB ) to nepomuže. Nevíte někdo kumu přehrávaly ten SW v řídící jednotce jaký máte kód motoru ??? /b] Je to buď v servisce nebo na štítku v kufru.......Díky, díky za pomocp/quote]

Já mám BJB z roku 2004, enchal jsem si ho flashovat, ale ne ve škodovce ! :) :) :)
Ale u Karla Sobka v Boschi ve Frýdku Místku a ne flashovat i když je to vlastně to samé, ale čipovat na cca 100kW. O nějakém cukání v mém autíčku nevím najeto s čipem více než 20 000 km a super jízda !!!
Ros?a

Škoda Octavia 2 1.9TDI - teď cca 100kW
rostama
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roman5a9 29. 8. 2006 19:50

Mě to dělali u Klokočky,Praha6 a tomu známému co to má z ledna 2005 to dělali v InterPorsche na smíchově a oba jsme spokojeni.
Roman5a9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jim 29. 8. 2006 20:38

MartinTDI: na kolik má mít kámoš chiplou tu 81kW??

na 100 za 9.9 se mi zdá docela pomalu, pokud to má mít určitě kolem 100kW... :hm
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod MartinTDI 30. 8. 2006 08:49

Jim píše:MartinTDI: na kolik má mít kámoš chiplou tu 81kW??

na 100 za 9.9 se mi zdá docela pomalu, pokud to má mít určitě kolem 100kW... :hm /quote]


ja mam O2 77kW chipnutu na 110kW-150PS od GX

kamos ma O1 81kW ale autak kupoval v bazare a nevie od koho ma upravu, ale vraj to ma 140koni
BMW
MartinTDI
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinTDI 30. 8. 2006 08:51

Ked sme to merali bolo dost teplo 23 stupnov, zo skusenosti viem ze najlepsie ide pri 10 stupnov.


ja som raz sam nameral sprint na 100 za 8.7, ale na tacho 100 :D
BMW
MartinTDI
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků