Subaru Impreza 2006, 2.

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 23. 8. 2006 11:38

Dekuju, zrovna to cervene podsviceni mi imponovalo :? .
K.A.Z.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 23. 8. 2006 11:39

Belse, mas nejake fotky, toho Tveho mazla? Rad bych se podival, kdyby se ti chtelo.
K.A.Z.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WRX 23. 8. 2006 16:23

belse : Ano, prave ze uz nyni plno majitelu toho auta vubec nevyuzije, tak proc navysovat vykon....
WRX
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod belse 23. 8. 2006 19:09

WRX píše:belse : Ano, prave ze uz nyni plno majitelu toho auta vubec nevyuzije, tak proc navysovat vykon....


Ano, plno majitelů už nyní nevyužije všechen ten grip a nedostane se k limitům přilnavosti. Ale nemyslím, že by výkonu byl zrovna přebytek. Dnešní STI paradoxně není o moc rychlejší než staré GT, protože hodně přibralo a termín supercar-killler už je pasé. Navíc v posledních letech sportovněji zaměřená auta hodně posílila a Subaru to může brát jako hozenou rukavici a myslím si, že si je dobře vědomo, že stejných 280 koní nebude dostatečnou pobídkou pro majitele stávající generace, aby přešli na novou.

Vzhledem k tomu, jakým krokem kupředu má být nová Impreza by mě opravdu překvapilo, pokud bychom se nedočkali čísla začínajícího trojkou, nebo v opačném případě agresivnější cenové politiky.
belse
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod belse 23. 8. 2006 19:14

K.A.Z. píše:Belse, mas nejake fotky, toho Tveho mazla? Rad bych se podival, kdyby se ti chtelo.


Imprezy ne. Spíš Outbacku, jednu ( i když na ní není zachyceno přímo auto) už jsem vložil do místní galerie, měl jsem v plánu další, ale nemám chuť se nechat dojebávat marepou a podobnýma. :D
belse
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MOMO 23. 8. 2006 19:28

Dnes jsem sel po meste a potkal jsem Subaru Impreza WRX Sti ,stribrnou.Je to nadhera,nemohl jsem odlepit oci :P
Asi zacnu sazet sportku :D
MOMO
Samaritán roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 23. 8. 2006 22:21

MOMO píše:Dnes jsem sel po meste a potkal jsem Subaru Impreza WRX Sti ,stribrnou.Je to nadhera,nemohl jsem odlepit oci :P
Asi zacnu sazet sportku :D

Bankovni loupez bude lepsi a s vetsi pravdepodobnosti uspechu. :D
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dali007 24. 8. 2006 14:39

zdenek píše:
MOMO píše:Dnes jsem sel po meste a potkal jsem Subaru Impreza WRX Sti ,stribrnou.Je to nadhera,nemohl jsem odlepit oci :P
Asi zacnu sazet sportku :D

Bankovni loupez bude lepsi a s vetsi pravdepodobnosti uspechu. :D
jj Pak si par let posedis a budes se ne to Subaru tesit jeste vic! Mr. Green
dali007
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WRX 24. 8. 2006 18:19

belse : je to spis na pokec u piva, ale ja si stejne porad stojim za svym...:-) Auto je tak rychle jak zrucny je ridic a na okresce s dobrym ridicem (vyjma mysaka) nenajdes proste rychlejsi auto a muze mit i 400Kw...
WRX
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 24. 8. 2006 21:19

bude nový subu, nový evo x, a prodrive chce vyrobit 4x4 coupé, a má nastoupit i novej skyline. rozhodně se máme nač těšit :) :-P
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 25. 8. 2006 09:49

novej skyline je sexy :) ..ale doufam,ze se bude prodavat nebo vozit i k nam :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod belse 26. 8. 2006 14:40

marepa píše:novej skyline je sexy :) ..ale doufam,ze se bude prodavat nebo vozit i k nam :)


To už je dávno potvrzená věc. :wink:
belse
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tomoking 27. 10. 2006 20:11

mikicz píše:moose: impreza polsky je událost, nebo oslava, ne závod. jestli u nás najdeš jediné subaru, které nebude 4x4, chci ho vidět.v/quote]


..... tak tak neni to zavod ale je to tak jak to pise mikicz ...... ma Pan całkowitą rację Panie Mikicz :lol:
Rychla auta :)
tomoking
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomoking 27. 10. 2006 20:17

jj ..... Orlova :wink: ..... Moje Subaru stoji sice v dilne jelikoz se dokoncuje setup na cca 350 koniku ale je nas v okoli subaristu vice
Rychla auta :)
tomoking
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomoking 27. 10. 2006 20:20

belse píše:
WRX píše:belse : Ano, prave ze uz nyni plno majitelu toho auta vubec nevyuzije, tak proc navysovat vykon....


Ano, plno majitelů už nyní nevyužije všechen ten grip a nedostane se k limitům přilnavosti. Ale nemyslím, že by výkonu byl zrovna přebytek. Dnešní STI paradoxně není o moc rychlejší než staré GT, protože hodně přibralo a termín supercar-killler už je pasé. Navíc v posledních letech sportovněji zaměřená auta hodně posílila a Subaru to může brát jako hozenou rukavici a myslím si, že si je dobře vědomo, že stejných 280 koní nebude dostatečnou pobídkou pro majitele stávající generace, aby přešli na novou.

Vzhledem k tomu, jakým krokem kupředu má být nová Impreza by mě opravdu překvapilo, pokud bychom se nedočkali čísla začínajícího trojkou, nebo v opačném případě agresivnější cenové politiky.h/quote]


pravda ... dnesni Sti ma skoro o 200kg vic nez GT . Ani 280 koni neohromi .... je to proklate malo ..... nastesti po malych upravach sani, vyfuku a ECU se da vykon poslat na slusnych 320-330 kobylek
Rychla auta :)
tomoking
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků