mapy Bohemia rally

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zdenek 13. 7. 2006 18:02

Vzhledem k tomu ze jsem nenasel zadny dobry mapy trati Bohemia Rally a ty na oficialnich strankach stoji za hov.no (klikihak na bilym podkladu), byl jsem nucen si je na mapovy podklad udelat (mapy ze seznamu + win malovani), abych vedel kudy se vubec jede, pokud o by ne nekdo mel zajem muzu je sem hodit. Pokud mate nekdo lepsi tak je beru. Delal jsem je od RZ3, ta v MB me nezajima :D
ukazka:
Obrázek
rychla amaterska prace, kritiku si nechte od cesty :D
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ČernýPetr 13. 7. 2006 20:47

CAu Zdenku,

posli mi prosim RZ3 + 4 + 5 + 6 na mail.

Kde budes sledovat ty?

Dik Petr
Nissan Primera 2.0 SLX ´98 Winterwagen
BMW e30 320ic -> 325ic ´92 Freude am Fahren
ČernýPetr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 13. 7. 2006 21:18

Mas je v mailu, poslal jsem je rovnou vsechny.
Jeste nevim kde budu koukat, vypada to na jednu RZ v sobotu dopoledne, pak na pivni slavnosti do Svijan a pak mozna v nedeli na nejakou, ale to podle toho jestli mi nebude blbe :)
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 13. 7. 2006 21:47

mohl bych taky poprosit o mapky ? kuju kuju :) ;)
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 13. 7. 2006 21:47

moose@email.czz - teda s jednim Z na konci .... klasika...
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 13. 7. 2006 21:55

Moose: mas to tam
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 13. 7. 2006 21:59

zdenek: kuju moc, čéče :) máš vytiplý náký gut místo na sobotu ?
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 13. 7. 2006 22:26

RZty se jedou uplne jinak nez v lonskej letech takze se da dost blbe odhadnout jaky to bude a hlavne jak se tam co nejlip dostat, silnice budou ucpany. Dobrej je sjezd v RZ3 do Rychnova smerev od Frydstejna tam se jezdilo i v minulejch letech, uzka silnice mezi stromama i ten predchazejici vyjezd z polni cesty na silnici na kopci pod Kopaninou.
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PETR wrc 14. 7. 2006 11:25

Práce dobrá, ale příště líp hledat. Když chci jít na rally, tak jdu pro informace kam? Na nejlepší český rally server http://www.ewrc.cz tam mapky i s popisem jsou a ještě lepší . 8)
PETR wrc
Nováček

Odeslat příspěvekod zdenek 14. 7. 2006 11:35

PETR wrc píše:Práce dobrá, ale příště líp hledat. Když chci jít na rally, tak jdu pro informace kam? Na nejlepší český rally server http://www.ewrc.cz tam mapky i s popisem jsou a ještě lepší . 8)l/quote]

No vidis, tam jsem byl, ale odkaz na "mapy RZ" vedl jen na ty oficialni nepouzitelny a nenapadlo me ze to bude pod pruvodcema po RZ a v diskuzi o Bohemce si taky lidi stezovali na oficialni mapy a odkazovali na nejaky cislo casopisu o rally, google taky nic nenasel, tak jsem obetoval pulhodinu abych si je vyrobil. Jinak dik za upozorneni koukam na ne. :)
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 14. 7. 2006 11:37

jo a moh si hodit primej odkaz takhle jsem zase hledat kde to na ewrc.cz je :D
dil 1 http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=3635
dil 2 http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=3649
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PETR wrc 14. 7. 2006 11:37

Dali jsme si s tím docela práci a myslím, že je to vidět. Všechny RZ jsme projeli předem a nebo ty úseky známe z předchozích ročníků. Dělá se to na ewrc.cz takhle vždy před soutěží MMČR a občas i před sprintem. Takže příště pečlivě sledovat ! :-)
PETR wrc
Nováček

Odeslat příspěvekod PETR wrc 14. 7. 2006 11:39

Ten přímej odkaz jsem tam nehodil schválně, myslím, že tam toho je k vidění víc, a inteligentní čtenář (to jsou tady všichni) tam jistě najde co hledá. :-)
PETR wrc
Nováček

Odeslat příspěvekod Moose 14. 7. 2006 19:45

sna se tam zítra potkáme, svoje auto enchávam u kámoše v praze, a jedem všichni jednou hondou CRV (stribrnej terenak...)
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 14. 7. 2006 19:53

My budem s nejvetsi pravdepodobnosti na RZ3 nekde okolo Rychnova, uvidime podle situace.
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků