Policie vs. Motorkáři

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod -Ferda- 14. 6. 2006 21:13

Mám takový drobný dotaz... doposud jsem byl celkem slušný řidič, mazal jsem tam, kde je přehledno a stavěl na každou výzvu policie.

Teď tu bude nový systém silničního zákona, bodíky a flastříky až 25 tyček... Co mi může policie, když si dám nějakou samolepku na SPZ a při výzvě nějakého poručíka přibrzdím (aby to nevypadalo), kopnu tam dvojku a frrrr, proletím okolo nich.

Jaká je šance, že se za mnou pustí? Sice je to mizivé procento, ale co mi můžou, když mě budou stíhat? Můžou motorkáře srazit? či na něj střílet? Zátaras a hřeby na silnici ??

Co myslíte? máte s tím nějakou zkušenost??
Co tě nezabije, to tě posílí...
-Ferda-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 6. 2006 21:18

No, taky si myslim, ze ten system udelali docela nestastne. Pri tech sazbach bude docela lakave policajty zastrelit, nez se nechat chytit ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 14. 6. 2006 21:19

Jestli máš něco rychlého, tak se asi (doufej) na tebe vykašlou. Ale nevím, jestli bych zkoušel.....
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 14. 6. 2006 21:19

Za tebou se nepustěj.A pokud máš kombinézu a helmu,tak ti nemůžou nic.

Podobně to dělám již dnes s autem.Asi 2x ročně.Prostě jim nezastavím a kdyby něco,tak budu tvrdit,že mi policajt ukazoval,že mám pokračovat.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redliner 14. 6. 2006 21:19

co takto jazdit slusne?
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
I sense much fear in you."

Yoda
redliner
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 14. 6. 2006 21:21

Slušně? Jednou nás poliši zastavili a přestupek si vymysleli!Nechtěli jsme se hádat a pospíchali jsme,tak nás to stálo 500!
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 6. 2006 21:21

Slusne treba jezdim, ale podle predpisu to vzdy nejde ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 14. 6. 2006 21:22

[quote="Pavel Mareš";Za tebou se nepustěj.A pokud máš kombinézu a helmu,tak ti nemůžou nic.

Podobně to dělám již dnes s autem.Asi 2x ročně.Prostě jim nezastavím a kdyby něco,tak budu tvrdit,že mi policajt ukazoval,že mám pokračovat.e/quote]

Si děláš srandu, ne? :o
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Roman D. 14. 6. 2006 21:24

Ano, má se jezdit slušně, ale rád bych podotknul, že když sednete na něco silnějšího, dáte tam jedna dva tři a hups, je tam 120-160 km/h... devadesátkou mimo vesnice? Ano, tam, kde to je nepřehledné, ale na rovinkách... Např při testu šestkového Horneta, by mohli u Hondy vymontovat tři rychlosti a u litrů krom jedničky a snad dvojky taky zbytek není potřeba... ale to jsme teď někde jinde.

Myslím, že za rebelem nepojedou, ale kdyby jeli, co můžou a nemůžou, jak ho donutí zastavit... to taky nevím.
Redaktor Autorevue.cz
Roman D.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladik 14. 6. 2006 21:28

No nevim ale policie kupuje silný motorky a myslím ze s nima budou na místech se silným výskytem motorkaru. A riskovat kvuli pokute zivot to se fakt nevyplati lepsi je jezdit podle predpisu a kdyz si chces zajezdit naplno tak si sjed na okruh a bude to v pohode
Vladik
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Ferda- 14. 6. 2006 21:33

Jooo, to je hned odpovědí... ale ani jedna, kterou bych rád našel.

Myslíte si, že mě bude policie stíhat? a co mi můžou? Srazit autem?

Vladik: i když budou mít motorku, co mi můžou? skopne mě z ní?
Co tě nezabije, to tě posílí...
-Ferda-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ajdamek 14. 6. 2006 21:34

Když viděli krosit kluky na endurech, tak je chvílí pozorovali dalekohledem, pak se za nima pustli, pustili psa a stříleli do vzduchu. Stejně jim to bylo ho*no platný, neměli šanci.
Peugeot 508sw 1.6 bluehdi 120k EAT6 --- BMW 325iA e92
Ajdamek
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plexisklo 14. 6. 2006 21:44

Minule jeden kamos soferoval a zdialky sme vydeli ze pri ceste stoji Felda-radar hej, no a ze meria, kamos zabrzdil a prisambohu okolo radaru presiel asi 12 kmh rychlostou, ten policajt len tak cumel... ale nakoniec ho nezastavili... hehe :D

ale to bolo na aute, ne na motorke... Mr. Green
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redliner 14. 6. 2006 21:52

no nechapem preco by ho aj mal zastavit kedze oni tam merali a kamarat rychlost neprekrocil, ze :D
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
I sense much fear in you."

Yoda
redliner
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plexisklo 14. 6. 2006 21:57

nj, ale v PCP je uvedene ze pokutovana moze byt aj bezdovodne pomala jazda, kt. moze ostatnych UCP zdrziavat... :)
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Hodnostář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků