Nebezpečná místa - Praha

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pjanda 30. 3. 2006 08:45

Nebezpečná místa v Praze
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 30. 3. 2006 10:00

Nevim jestli to je nebezpecny, ale ...
- Smerem do centra na Barandovskym moste je uplne v levym pruhu docela velkej hup, pri jizde nad povolenou rychlost to nadhodi celou levou stranu auta.
- Na Jizni spojce, smer brno je na nekolika mistech, nejvic mezi sjezdem na Opatov a Chodov vyfrezovana vozovka hlavne v pravym pruhu a za deste se tam drzi voda - uz sem tam videl minimalne 3 bouracky kdy auto vylitlo do svodidel.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 30. 3. 2006 11:01

No nebezpečný místa-co mě napadlo-Bohdalec směrem jak je tam ta pravotočivá zatáčka a po levý straně tramvajovej pás.Jezdim tam tudu několikát tejdně ale zatim se mi nepodařilo najít správnou stopu.Takový díry co sou v tý silnici sem fakt jestě nevidel :o :o :o To se prostě nedá!A taky vyjetý koleje...To to je prostě neco.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidik 30. 3. 2006 11:59

Mně osobně se nelíbí jedno místo. Když se jede ze Zbraslavi na Smíchov, tak tam jsou 2 pruhy, které se připojují k pruhům z jižní spojky a z Barandova. A zatímco pravý pruh jde chvíli s ostatními souběžně a pak se do nich připojí, levý se připojuje přímo bez souběžné jízdy a při tom je do toho pruhu, kam se člověk připojuje poměrně blbě vidět. Nebo tam je něco, co situaci zpřehledňuje a já to přehlídl?
sidik
Nováček

Odeslat příspěvekod Ota 30. 3. 2006 12:17

Uplna klasika kousek od Narodniho divadla smerem k Rudolfinu, nabrezi je vedlejsi, ta malicka bocni ulice je hlavni. Tam jsou vtipne scenky velmi casto.
A pak snad vsude, kde je znacka s pravidlem zipu, tu znacku snad nikdo nevidi..
Ota
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 30. 3. 2006 13:56

sidik píše:Mně osobně se nelíbí jedno místo. Když se jede ze Zbraslavi na Smíchov, tak tam jsou 2 pruhy, které se připojují k pruhům z jižní spojky a z Barandova. A zatímco pravý pruh jde chvíli s ostatními souběžně a pak se do nich připojí, levý se připojuje přímo bez souběžné jízdy a při tom je do toho pruhu, kam se člověk připojuje poměrně blbě vidět. Nebo tam je něco, co situaci zpřehledňuje a já to přehlídl? /quote]


presne tak tohle misto je jedno z nejhorsich. vzdycky jedu v tom pravem, najedu do pruhu a az pak se radim pres dva pruhy doleva, protoze z toho pruhu bez najezdu je to nekdy dost o hubu.
learnin' to fly
Fojťan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 3. 2006 14:15

Přidám se: sjezd z Jižní spojky od Baranďáku na D1, původně kdysi tam byl jenom jeden pruh, potom přidali druhý levý, ale zajímalo by mě která hlava vymyslela, že je ten levý pruh jako vedlejší a auta co jedou od garáží Kačerov a OMV pumpy mají přednost před valícím se proudem aut na D1. Tak tam jezdím zásadně v pravém.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 30. 3. 2006 16:00

Na vsech vetsich krizovatkach bacha :D Lidi jezdej na cervenou. Hodne se to dela napr kdyz najedete na plzenskou a jedete hned prvni odbockou doleva na vrchlickeho (takova mala ulicka). Je tam semafor, ale lidi z prava jezdej i 5 vterin potom co vam blikne zelena.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 31. 3. 2006 08:21

Vcera sem si vsiml, kdyz sjizdite z D1 smerem do centra Prahy na Plzen, tak v tom pravotocivym sjezdu je skoro na konci dira jak blazen tak 50x50x5cm tak bacha.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukys 4. 4. 2006 07:49

Když už jsme u těch semaforu, Veselská s Kbelskou u Tesca, na jedny strane padne cervena a na druhy skoro hned zelena, a kamioni co jedou z dalnice R8 a pokračujou dal po Kbelsky(E55) jsou slusne rozjety a kdyz jim padne oranzova nebrzdej. Takze pokud jste prvni na semaforech tak nechat padnout zelenou, zaradit, rozhlidnout a pak vyjet. Nechat se zboku srazit kamionem co jede 80km/h nemusi bejt 2xpříjemny... :?
lukys
Nováček

Odeslat příspěvekod TomZ 4. 4. 2006 10:35

Krizovatka Branicka a Podzamci, kdyz jedete od Branika, a nefunkuji svetla, tak zabocit vlevo, je opravud o hubu jelikoz doleva neni zazatacku videt a auta tam jsou rozjeta z kopce.

A pak za touto krizovatkou najezd na Jizni spojku smer Barr. most, tak tento najezd je opravdu dost kratky a parkrat se mi tam uz stala neprijemna situace..
TomZ
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jezevcik 14. 4. 2006 09:55

Na R8 smerem ven z Prahy za sjezdem na Letnany prevedeni provozu do protismeru. Uz jsem tam videl vice drsnych bouracek.
Jezevcik
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 5. 2006 12:20

Ota píše:Uplna klasika kousek od Narodniho divadla smerem k Rudolfinu, nabrezi je vedlejsi, ta malicka bocni ulice je hlavni. Tam jsou vtipne scenky velmi casto.
A pak snad vsude, kde je znacka s pravidlem zipu, tu znacku snad nikdo nevidi..


vidí ale nechápe či radši nechce chápat :(
anonymni

Odeslat příspěvekod pastelka 26. 5. 2006 12:26

sidik píše:Mně osobně se nelíbí jedno místo. Když se jede ze Zbraslavi na Smíchov, tak tam jsou 2 pruhy, které se připojují k pruhům z jižní spojky a z Barandova. A zatímco pravý pruh jde chvíli s ostatními souběžně a pak se do nich připojí, levý se připojuje přímo bez souběžné jízdy a při tom je do toho pruhu, kam se člověk připojuje poměrně blbě vidět. Nebo tam je něco, co situaci zpřehledňuje a já to přehlídl? /quote]


Tak to je podle mne taky jeden z nejhorších výmyslů nějakýho slaboduchýho dopravního inženýra. Když to člověk nezná , tak je to dost nebezpečný.
pastelka
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 5. 2006 12:42

Další místo: sjezd z Barrandova ulicí K Barrandovu na most, je už dole skoro u mostu semafor, kvůli těm co zespodu odbočují doleva na terasy. Těsně před tímto semaforem je pěkný hrb na vozovce a ten nejdřív nadnese ( a ještě k tomu dost často za rohem stojí PČR a kontrolujou jízdu na červenou.) Už jsem tam viděl nespočet bouraček. Sám už jsem zažil krušné chvíle, kdy skočila červená, já na to hamtnul, nadskočil jsem na hrbu, čerpadlo ABS vesele chrčelo, ale než auto znovu plnou vahou dosedlo na vozovku a začalo jakž takž brzdit, tak jsem byl skoro v křižovatce. Jet za mnou kamion, tak ho mám v kufru.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků