Cena servisní prohlídky - Polo 1.9 TDI

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod alex009 30. 3. 2006 20:15

zdrawím...chci se zeptat na cenu návštěvy servisu.Mám VW polo 1,9 TDI 9N a potrebuju vymenit ojel(filtr + 2 letou prohlídku a vše co se standartně mění cca po 80 tisících...olej mám svuj.Jeste si chci prezout kola.Kolik myslite ze za to budou chtit?Díky jinak servis tady v Hk maj 630kč za hodku:-(

p0etrik - upraven nazev threadu
alex009
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 31. 3. 2006 08:06

tak ja sem filtry nechal v autorizovanem servisu menit jednou (+ filtry atp) a mam dojem ze mne to prislo nejak na 4-5 tisic. Uz si to ale presne nepamatuju. Mozna ze mi tam menily jeste neco

Urcite je levnejsi nechat si to vymenit u nejakeho znameho v garazi .. ale pokud mas auto jeste v zaruce (coz asi ne) tak musis jedine do autorizovaneho servisu
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 31. 3. 2006 08:24

alex009: jestli máš v okolí více servisů, tak doporučuju (jestli chceš co nejnižší cenu) obvolat si všechny servisy a zeptat se... můžou tam být celkem zajímavé rozdíly...
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ota 31. 3. 2006 08:40

marepa: Neni pravda, i auto v zaruce muzes servisovat jinde. Jen musis dodrzovat predepsane prohlidky a ukony, ale to lze i u jinych servisu.
Ota
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 31. 3. 2006 08:42

alex009 píše:... Hk maj 630kč za hodku:-((/quote]


Tyjo to mas ten napis VW polo 1,9 TDI na nejakym Porsaku ne, 630 kacek za hodku, ja mam v autorizovanem servisu cenu 350 na hodku a myslel sem si jak silene drahou mam cenu servisu :hm . Me prohlidka na 30 tisicich kde se nemilo vsechno, olej, filtry, kontrola stavu a serizeni podovozku/geometrie a prislo me to na necele 3 tisice.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 31. 3. 2006 11:11

Toyota ma cca 500,- na hodinu
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.a.l.i 31. 3. 2006 14:29

Nekteri garazisti maji i 100-150Kc na hodinu a kvalita prace znacne prevysuje znackove servisy :hm
Nač ten spěch? 5 minut mě nezabije :-)
D.a.l.i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 31. 3. 2006 14:36

Byl jsem se na neco zeptat v Olomouckem Opelu a ackoliv maji pres cele dvere nejaka oceneni za nejlepsi autoservis roku... musim konstatovat ZLATA TOYOTA
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alex009 31. 3. 2006 14:56

Jasny ale chtel jsem kvuli zaruce mobility a kvuli servisní knížce který je dobře vedena a chci v tom pokracovat....
alex009
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 31. 3. 2006 15:13

Alex.. píše:alex009: jestli máš v okolí více servisů, tak doporučuju (jestli chceš co nejnižší cenu) obvolat si všechny servisy a zeptat se... můžou tam být celkem zajímavé rozdíly...m/quote]


Jo tak tohle můžu potvrdit... Co se týče dílů, tak jsem byl překvapenej, že Ford Valoušek (autorizovanej servis ford, dealer roku atd...) má díly jednou tak levnější než autoservis a pneuservis v Modřanech (u Labe), kterej není autorizovanej. Tohle mě fakt překvapilo. Sice v tom neautorizovanym maj nižší hodinovou sazbu, ale zase nemaj takový vybavení a maj 2x tak drahý díly. Zjistil jsem to na pružiny a tlumiče, ostatní díly na tom asi nebudou o moc jinak...
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ota 31. 3. 2006 15:59

D.a.l.i píše:Nekteri garazisti maji i 100-150Kc na hodinu a kvalita prace znacne prevysuje znackove servisy :hm


A nafakturovanej cas za praci taky. Jednou jsem vyuzil polovicni hodinove sazby a nafakturovali mi 10 hodin prace. Normohodiny vyrobce pro tento ukon udavaji polovinu :? . Takze od te doby nekoukam po hodinove sazbe, ale po celkovych nakladech na opravu. Neznackove servisy si ten zisk zjevne nazenou casem.
Ota
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 31. 3. 2006 16:44

Ota: ja ale nepsal nic o tom, ze musi jet do jednoho servisu ..ale do AUTORIZOVANEHO :)

nebo mi chces rict, ze mi nove auto muze dat dohromady "Franta v garazi" a zaruka tim nepadne?
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alex009 31. 3. 2006 17:38

o.kiii ale mě přichází v uvahu autocentrum v pardubicích protože v Hk bude otevřený až v květnu a nebo v Hk VW:-( nebo víte ještě někde poblíž?
alex009
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 31. 3. 2006 17:42

alex009 : Trutnov, tady mame aut.servisu jak much nad hovnem, a VW je hned ten druhej pri vjezdu do mesta. Ale cenu bych tipnul ze budou mit podobnou.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alex009 31. 3. 2006 17:55

právě proto si myslím že to za to nestojí....ale díky.
alex009
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků