4x4 do 250 000

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Sherman 30. 3. 2006 21:54

A co Suzuki (Grant) Vitara?? Nekde sem nejaky videl za tyhle prachy a podle me je to slusnej terenak.. ram, redukce ...
Sem silenej a ničemu nerozumim...
Sherman
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 31. 3. 2006 09:02

Bud si nech piskupa na tahani tezsich veci a kup si treba octavku 4x4 nebo si kup Suzuki grand vitara...je v tom dobry svezeni.
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod mayklmaykl 31. 3. 2006 11:07

nevim skočil bych do něčeho staršiho od audi
mayklmaykl
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mrazik 31. 3. 2006 12:00

Musis si nejdriv rozmzslet, zda off-roada nebo osobak s vyssi stavbou karoserie.
Nad SUV a podobne trapne napodobeniny terenich vozu ani neuvazuj.
Z off-roadu nejlepsi Land Cruiser, ale bude drazsi, pak Pajero, Patrol.
Z osobaku Subaru, Audi.

Ten test ani nemohl dopadnout jinak, to snad kazdy pochopil, ne ? Me stacilo prvnich par vterin, jak zacala nemcina, byl vitez jasny.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelll 31. 3. 2006 12:31

Naprosta propagacni akce nic vic nic min, jen reklama
:D :D Teda to video.
pavelll
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 31. 3. 2006 12:54

V tom videu u Patrolu říkají, že nemá zimáky ale terénní vzorek, který nemá takovou přilnavost na sněhu. Chtělo by to shodné gumy i shodné řidiče (každý tam jede jinak), ale to je utopie, takže to musím brát s rezervou.
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 31. 3. 2006 13:33

Děkuji všem co mi radí. Tu Vitaru má kamarád a je fakt, že si nemůže stěžovat. Dovezl mi jí abych jí okouknul a nechal se inspirovat. Akorát byla prý pěkně ohnilá...tak ji musel dát za 50 talířků ještě do kupy. Špatně tedy nevypadá, ale mě se moc nelíbí...
Nad Nivou jsem taky přemýšlel, ale když vidím za jak krátkou dobu vypadají jak pojízdný šrot, tak mě to od lady odradilo.Navíc dlouhá verze není moc k sehnání...
Díky Vám alespoň v čem vybírat. Díky
A co třeba nějaký Lan rover 98 i kolem 200 talířků? :hm
standys
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 31. 3. 2006 13:44

Tak bavil jsem se s majitelem Discovery 2000 a i ten říká, přestože to auto má rád, že je to auto pro fanoušky, jelikož servis není levný a bohužel dost potřebný. Prý spolehlivost určitě není vlastnost, kterou by majitelé LR vyzdvihovali. Těch majitelů zná vícero.
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 31. 3. 2006 13:51

standys: a opravdu chces velkej offroad? Podle me pokud nechces vyuzit to auto v terenu nepotrebujes velkou svetlou vysku nebo tahat prives, tak je zbytecny, mas vetsi provozni naklady, horsi jizdni vlastnosti na normalni silnici. Na ti jde jen o to aby ses dostal tam kde se prohrnuje prohrnuje jednou za cas a jinak se pohybujes po normalnich silnicich tak bohate dostacuje treba Subaru Outback.
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbj 31. 3. 2006 14:23

pred vanoci jsem resil uplne stejny problem...a vyresil jsem ho Volvem V70XC z roku 2000. Pravda, dal jsem za nej o neco vice - 330000. Pokud u vas prohrabujou nad 20 cm snehu, tak to jsi stastnej clovek - u nas to neprohrabnou vubec a prave kdyz je vic, nez tech 15-20 cisel, tak je uplne jedno ze mam 4x4 a musim vzit lopatu...
Pred koupi jsem jeste zvazoval Imprezu (malo mista, zadny kufr), Disco (extrem, drahy provoz, ale malem jsem ho koupil...) a Audi A6 Quattro (narazil jsem na spatny kus, za tu cenu uz moc km).
S Volvem jsem spokojeny, ale udrzba je celkem draha - porad ale v pohode oproti skutecnym offroadum, tem bych se vyhnul...
bbj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sherman 31. 3. 2006 17:05

bbj: A ma Haldex nebo Visko spojku??? Myslim ze se delali dve verze ..
Sem silenej a ničemu nerozumim...
Sherman
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 31. 3. 2006 17:13

standys : u velkych offroudu pocitej taky kazdej rok nove pneu, zkusenost s Patrolem a po cca 30tisicich dava novi letnaky, ta vaha ty kola proste sjede.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sherman 31. 3. 2006 17:27

Saman: Krasny jak pak nekdo setri a da na takovej terenak kola z osobaku :)
Jinak Velkej terenak podle me nema ani smysl ... Sou to strasny obludy, a jestli se clovek potrebuje dostat nekam jen v zime, tak staci neco mensiho a klido i haldex a nebo to SUV... Dyz uz jde do tuhyho, tak stejne taha lopatu ... a nebo nevyjede vubec .. pak jsou dobry omluvenky ...
Tak me napada jeste Kia Sportage (asi sourozenec Vitary)... Ta starsi (ta nova stoji zaprd)
Sem silenej a ničemu nerozumim...
Sherman
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 31. 3. 2006 17:34

Sherman : No jestli ti pripadaj PIRELLI Scorpion Zero jako kola pro osobaky, tak to potes ***** :tleskani .
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbj 1. 4. 2006 20:38

Sherman: visko spojku, ale mam pocit, ze je to reseni dost podobny haldexu
bbj
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků