Přednost autům jedoucím v odstavném pruhu???

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Honza729 14. 3. 2006 10:18

Kdo jezdíváte ráno po D1 v Praze směrem do centra a chcete sjet na Michli (to je ten sjezd k ČEZu,Microsoftu,GE Money), určitě jste řešili stejný problém jako já. Jedete v pravém pruhu, v odstavném pruhu kolona lidí, kteří jsou prostě vychcaný a myslí si, že se ke sjezdu dostanou dřív.Protože je ale vychcanů hodně, odstavný pruh jede pomaleji, než pravý a když jedu podle předpisů a chci sjet legálně tam, kde plná čára označuje sjezd, mám problém. Vychcani, mne nechtějí pustit, já tam stojím a vpodstatě jim dávám přednost. Když jsem se tam tuhle snažil natlačit, podařilo se, ale jeden vychcan vyletěl z auta a začal mi kopat do auta, naštěstí služebního. Co s tím? Už jsem viděl i auta Policie, jak v klidu jedou odstavným pruhem v koloně......... :hm
Honza729
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 14. 3. 2006 10:35

Auta vytlacit do svodidel a agresory prejet. V odstavnym pruhu nemaj co delat = nemuzou se dozadovat prednosti. Ani policie bez majacku.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 14. 3. 2006 10:39

Goggy píše:Auta vytlacit do svodidel a agresory prejet.

A zbytku dát do držky Mr. Green
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 14. 3. 2006 10:40

no je jasné, že přednost nemají...
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Goggy 14. 3. 2006 10:41

Deli: tak tak, ale ja do drzky nikomu nedam, tak jen prejet :D
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza729 14. 3. 2006 10:44

Goggy píše:Auta vytlacit do svodidel a agresory prejet. V odstavnym pruhu nemaj co delat = nemuzou se dozadovat prednosti. Ani policie bez majacku.

No, to zkousim, neveril bys, jak se nekdy ti blbci chovaj, proste vytlacujou oni tebe.....jednou mi jeden dokonce zacal mlatit do auta, stahnul si okno a mlatil jak silenej..... Mr. Green
Honza729
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 14. 3. 2006 10:45

Honza729 píše:
Goggy píše:Auta vytlacit do svodidel a agresory prejet. V odstavnym pruhu nemaj co delat = nemuzou se dozadovat prednosti. Ani policie bez majacku.

No, to zkousim, neveril bys, jak se nekdy ti blbci chovaj, proste vytlacujou oni tebe.....jednou mi jeden dokonce zacal mlatit do auta, stahnul si okno a mlatil jak silenej..... Mr. Green


je to fakt děs běs..tak jezdi dříve :D
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bond007 14. 3. 2006 10:51

honza: kdyz je to sluzebni auto vjel bych tam, kdyby moc nasiral, zaradil bych zpatecku a nacouval do nej, predek auta je mekci nez zadek a pak bych rekl zavolal policii a rekl ze to neubrzdil a najel do tebe :D pohoda 8)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 14. 3. 2006 11:00

jj to znam, to same se deje i o sjezd dale, ja proste zacnu odbocovat presne podle cary a nestaram se o to co se deje za ni a kdyby byl nekdo agresivni, tak mam vedle sedadla pripraveny obusek.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod vencap 14. 3. 2006 11:06

Jeste muzete zkusit zaradit se do odstavneho pruhu spolu s ostatnimi a pote zastavit, pustit vystrazna svetla a neco na aute montovat nebo jen tak odpocivat (nahla nevolnost). K tomu preci odstavny pruh slouzi. Muzete se pritom kochat, jak vsichni Ti spechajici za Vami se musi zaradit do praveho a objet Vas.
Ovsem ve Vasem problemu to asi nepomuze.
vencap
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 14. 3. 2006 11:08

jednou se jedet ridic nakladaku ***** a jel pulkou auta v tom odstavnem pruhu, blbecci za nim se mohli pomatnout :)
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 14. 3. 2006 11:09

Normálně ject ve svým pruhu a na 100% dodržovat předpisy!
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 14. 3. 2006 11:10

Je to paradox.Ostatní víc naštve,když ten před nima dodržuje předpisy než když ne.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencap 14. 3. 2006 11:12

HOOK: S tim souhlasim. Stejne to resim pri aplikaci pravidla zipu napr. na Radlicke - zipuji presne podle pravidel, svuj umysl dodrzet zakon davam zretelne najevo znamenim a stylem jizdy a na pripadne troubeni odpovidam troubenim. Akorat se snazim, abych v pripade, ze narazim na opravdu odhodlaneho neznalce pravidel a experta na bezohlednost, nenabral predkem ja jeho, ale on me. Myslim, ze by to mohlo pomoci v pripade vysetrovani nehody.
vencap
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza729 14. 3. 2006 11:15

vencap píše:Jeste muzete zkusit zaradit se do odstavneho pruhu spolu s ostatnimi a pote zastavit, pustit vystrazna svetla a neco na aute montovat nebo jen tak odpocivat (nahla nevolnost). K tomu preci odstavny pruh slouzi. Muzete se pritom kochat, jak vsichni Ti spechajici za Vami se musi zaradit do praveho a objet Vas.
Ovsem ve Vasem problemu to asi nepomuze.

:tleskani to není špatný :tleskani
Honza729
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků