Tomášova poradna č. 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dreamer_ 5. 3. 2006 23:10

Koudelka píše:Pane Lachout, když se tak dívám na Váš portrét, nejste 4%?t/quote]

... ako môžeš niečo také napísať o človeku z AAA ?! :o . Že 4% ! pozor2 Veď dobre vieš, že u nich je na všetko 100% garancia :D ...
Dreamer_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod lukys 6. 3. 2006 11:37

Dreamer_ píše:
Koudelka píše:Pane Lachout, když se tak dívám na Váš portrét, nejste 4%?t/quote]
... ako môžeš niečo také napísať o človeku z AAA ?! :o . Že 4% ! pozor2 Veď dobre vieš, že u nich je na všetko 100% garancia :D ...-/quote]

100procentně 4procentní ? :lol: :hm
lukys
Nováček

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 6. 3. 2006 12:45

Koupil jsem u vás automobil, ani jsem nechtěl, ani jsem u sebe neměl peníze, jen jsem se šel k vám podívat a najednou, kde se vzal, tu se vzal ... prodejce přede mnou, prodejce za mnou´a už to jelo, v nutili mi ocatvku v tdi v plný náloži, 98 rok výroby, naj. 33 000 km, červená, garážovaná, servisovaná, v zimě nejetá, nikdy se v ní nekouřilo, prostě balada a to, že nemám peníze nevadí. Prý jestli mám občanku, já že mám a oni, tak vydíte, pojďte dál ... akontace maličká, leasing na šest let, přeplatim 70 procent, prostě výhodná nabídka, takovou by jen absolutní blbec odmítl, znáte to, prostě životní šance. Vůz naprosto perfektní, prosťe sen, jen malinko mi to táhne doprava, proto musím vůz držet pevně oběma rukama, někdy je to zápas, ale co, každé auto má něco, ne? Trošku to ale i poskakuje, s káždým otočením kol auto nadskočí, je tam jakási boulička na předním pravém kole, ale co ... no ale, pak jsem si všiml že nesvítí světla a moje autí nejde víc jak 100 km, ale co, víc jak sto stejně nepojedu, protože to už pak mlátím hlavou do stropu, díky té bouličce na kole už pak auto děsně skáče, takže 100 km úplně stačí. Taky mi tam nejde moc zařadit pětka a při brždění jde auto do smyku, no co, holt nebudu brzdit tak prudce, ale někdy se stane i to, že brzdový pedál prošlápnu ja - ko - by až na podlahu a vono nic, ale co ... vždyť jezdím jen sto a kdyby něco, tak povýdali že tam mám šest airbagů, tak se nemusim bát. Nefungujou pásy, klima taky ne, topení nejede ani na jeden stupeň a žere mi to tak 10l na sto, to už mi teda přišlo docela divný, tak jsem zajel k Lojzíkovi do dílny ať na to jako mrkne, Lojza když to viděl, byl úplně paf, říkal, že by jí ode mě hned koupil, kdyby měl prachy. Raději jedu pryč nebo mi nedá pokoj. Pak se to ale stalo, po cestě mi přestalo hrát radio a to už mě tedy fakt vytočilo, takový auto co mu nehraje ani rádio teda opravdu nechci a proto Vám píši, rád bych vůz reklamoval a proto mě zajímá jak mohu postupovat. Předem děkuji za kladné vyřízení me žádosti, S úctou Váš věrný zákazník.
K.A.Z.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T Lachout 6. 3. 2006 13:47

to K.A.Z.: jsem moc rad, ze ste s vozem zakoupenym u nas spokojen, stejne tak jako zbylych 99,9 procent zakazniku. Auto je to za ty penize skvele, hned bych ho od vas sam koupil. Problem s radiem je velice neprijemny, zcela chapu vase rozcarovani. Zaruku vam bohuzel asi neuzname, ale muzete to zkusit. Vyrizuje je nas externi spolupracovnik Vasil, sidlo firmy ma na Ukrajine. Takze az pojedete nekdy okolo, tak se za nim stavte a zkuste radio reklamovat. Pokud budete obzvlast vytrvaly, tak vam zdarma basebalovou palkou udela tuning vaseho blbyho ksichtu a jako bonus i skel automobilu (imitace pavuciny). S pozdravem a pranim pekneho dne vas T.L.
T Lachout
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OS 6. 3. 2006 18:23

Dejte sem ty fotky z minulé poradny. FOTKY FOTKY FOTKY FOTKY FOTKY FOTKY FOTKY FOTKY FOTKY Mr. Green
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod PeTr7650 6. 3. 2006 18:32

ty se snad nasly nekde v cache prohlizece :)
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 6. 3. 2006 18:43

ježiši tendle debil je to samý v autech jako R. Hulán v počítačech :o :D
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 6. 3. 2006 18:45

Kalfa: Nesouhlasím.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Kalfa 6. 3. 2006 18:47

OS jakto???
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAN737 6. 3. 2006 18:52

Reklamace v áčkách: Dobrý den,přejete si? : Mám reklamaci...
Musíte s autem do haly,tam je technik..
V hale: Dobrý den,jak vám mohu pomoci? Mám reklamaci..
Vy jste neslyšel co jsem říkal těm před vámi? Reklamace se neuznává! Hezký den,další :D
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 6. 3. 2006 18:54

man: :D

kamarřád is koupil u AAA starýho mercedesa, když mu ho čajzli jel do AAA znova jako že koupí jiný auto a ejhle mercedes stál na ploše :o tosou strašný prasata AAA
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -LK- 6. 3. 2006 18:59

MAN737 píše:Reklamace v áčkách: Dobrý den,přejete si? : Mám reklamaci...
Musíte s autem do haly,tam je technik..
V hale: Dobrý den,jak vám mohu pomoci? Mám reklamaci..
Vy jste neslyšel co jsem říkal těm před vámi? Reklamace se neuznává! Hezký den,další :DH/quote]

Se nesměj, něco podobného jsem tam na vlastní uši slyšel. Chlap šel reklamovat, že auto, co koupil s LPG to LPG má namontováno načerno a nemůže kvůli tomu udělat technickou a u Aček ho fakovali přesně tímhle stylem.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 6. 3. 2006 19:02

AUTO-VÝKUP nezáleží na roku, stavu ani typu Tel: 731 106 706 - za Vaše ceny! PrahaP/quote]

Výkup aut - rychle, celá ČR. Jakýkoliv typ.t/quote]

Auto-výkup za nejvyšší možné ceny. Celá ČR. Přijedeme k vám, vyřízení všech formalit. Tel: 724 963 609l/quote]

[img]Opel Astra, Corsa, Calibra, Kadett, Omega, Vectra, s platnými ČR doklady od r. v. 1987, v pojízdném stavu, i bez STK koroze nebo mechan. závada nevadí, ihned koupím, v hotovosti zaplatím, cena dle stavu a r. výroby, převod zařídím. Praha.
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 6. 3. 2006 19:06

manli: :hm ??? :hm
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 6. 3. 2006 19:15

nic.....
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků