DOBRÉ zkušenosti s autorizovanými servisy Škoda

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod upír 13. 1. 2006 21:06

Tak jsem dnes absoloval 2. garančku po dvou letech se svojí Fabií 1.2 htp v autor. servisu Škoda Havex v Trutnově a byl jsem velice spokojen. Vzhledem k tomu, že jsem nenajel za 2 roky ani 20000 km, zeptal jsem se zda mi nemusí být měněn vzduchový a pylový filtr, jak určuje výrobce a nemusel. Před garančkou v Havexu mě technik řekl předběžnou cenu 2500,- až 3000,- . Ve finále mě dali nový olej. filtr + olej (polosyntetiku) a novou brzdovou kapalinu + předepsanou prohlídku a kontrolu vozu. A světe podrž se, finální cena za vše byla 1750,-. K tomu skvělý a ochotný přístup.
Pro srovnání 1. garančka po roce u konkurenčního škodováckého servisu Autostyl v Trutnově : měnili jen olejový filtr + olej (sice údajně plná syntetika) + prohlídka vozu + nevlídný přístup za 2300,-.
Takže mám vybráno.
upír
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod devil_cz 15. 1. 2006 20:53

Hlidejte si pany v autoservisu Na Strži, Praha 4.

mají tendenci si obcas vymyslet poruchy aby si privydelali.

chtel jsem od nich udelat technickou...ano jde to, ale musite si od nas nechat opravit vyfuk, podbehy, brzdy...bylo toho na me trochu moc, na to, ze jsem s tim autem teme nic nemel. Rikali, ze bez tech oprav to bude hodne tezky, abych prosel technickou.
Tak jsem se nakrk a proste jsem si "na blind" dojel na technickou a tu jsem BEZ PROBLEMU dostal.

Pokud autum nerozumite, budte na pozoru.
devil_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radoch (novy) 17. 1. 2006 14:08

devil_cz píše:Hlidejte si pany v autoservisu Na Strži, Praha 4.

/quote]

tam to neznam, ale pokud je to autorizovany servis, tak i sebemensi prkotina, ktera by mohla ohrozit, omezit bla bla nebo by to nemuselo projit v STK, pak je povinnosti seznamit majitele se vsemi "zavadami" a a) opravit b) nechat si podepsat neco jako revers v nemocnici...
holt autorizace = sluzby, kvalita, informace ... ale i postihy (at uz ze strany justice nebo propujcovatele autorizace)!
radoch (novy)
Nováček

Odeslat příspěvekod Sranda 17. 1. 2006 15:17

Autos Kunštát. Naprosto bez jakékoliv výhrady. Ochota, super přístup, rychlost, prostě O.K.

:tleskani
Sranda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rodsten 20. 1. 2006 21:18

mfilip píše:OK. Tak hodne stesti. Ja mam zkusenosti jen se servisy a ne s koupi novych aut. Pritom se to muze pristup servisu a prodejce diametralne lisit. Dej pak vedet, jak jsi byl spokojen a kolik co stalo.


Tak a mám první garančku za sebou. Zajel jsem do Autoservisu Czudek v Českém Těšíně-Chotěbuzi. Jak už jsem tady psal, při této roční prohlídce jsem si zároveň nechal na Fabii Combi namontovat střešní podelníky /hagusy/. Už při objednávce na dnešek jsem byl překvapen tím, že při montáži hagusů nemění černé střešní lišty, ale upravuji ty původní a cenová úspora je cca 1700 kč. Dále mi bylo řečeno, že nemusím brát originál škoda hagusy, ale že mi namontuji jakékoliv schválené na Fabii Combi. Vzal jsem však přimo od Škodovky. Cena hagusů včetně montáže 5350,-.

Samotná roční prohlídka stala 1950,- včetně oleje Castrol Powertec a filtru. Byla o cca 250 kč levnější než deklarovali.
Akorát si nejsem jist, jestli měřili dezén pneumatik. Místo hodnot v protokolu byly pouze fajfky OK, takže asi jen pohledová kontrola...

Na začátek to nebylo špatné, přístup normální, po dokončení volali, že je auto připraveno. Auto při přebrání bylo mokré /sněžilo/, takže případné škrabance na laku po montáži hagusů jsem dosud neodhalil. Vnitřek a především strop auta byl v pořádku, vůbec nešlo poznat, že se to sundavalo. Špinavé nebylo nic.
Rodsten
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fabka2004 21. 1. 2006 16:09

nech je takych servisov viacej
fabka2004
Servismen

Odeslat příspěvekod NiceOne 21. 1. 2006 18:11

Sranda píše:Autos Kunštát. Naprosto bez jakékoliv výhrady. Ochota, super přístup, rychlost, prostě O.K.

:tleskanis/quote]


Taky tam jezdim :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 23. 1. 2006 09:46

Rodsten píše:
mfilip píše:OK. Tak hodne stesti. Ja mam zkusenosti jen se servisy a ne s koupi novych aut. Pritom se to muze pristup servisu a prodejce diametralne lisit. Dej pak vedet, jak jsi byl spokojen a kolik co stalo.


Tak a mám první garančku za sebou. Zajel jsem do Autoservisu Czudek v Českém Těšíně-Chotěbuzi. Jak už jsem tady psal, při této roční prohlídce jsem si zároveň nechal na Fabii Combi namontovat střešní podelníky /hagusy/. Už při objednávce na dnešek jsem byl překvapen tím, že při montáži hagusů nemění černé střešní lišty, ale upravuji ty původní a cenová úspora je cca 1700 kč. Dále mi bylo řečeno, že nemusím brát originál škoda hagusy, ale že mi namontuji jakékoliv schválené na Fabii Combi. Vzal jsem však přimo od Škodovky. Cena hagusů včetně montáže 5350,-.

Samotná roční prohlídka stala 1950,- včetně oleje Castrol Powertec a filtru. Byla o cca 250 kč levnější než deklarovali.
Akorát si nejsem jist, jestli měřili dezén pneumatik. Místo hodnot v protokolu byly pouze fajfky OK, takže asi jen pohledová kontrola...

Na začátek to nebylo špatné, přístup normální, po dokončení volali, že je auto připraveno. Auto při přebrání bylo mokré /sněžilo/, takže případné škrabance na laku po montáži hagusů jsem dosud neodhalil. Vnitřek a především strop auta byl v pořádku, vůbec nešlo poznat, že se to sundavalo. Špinavé nebylo nic.a/quote]
nevim, jestli se pri montazi hagusu nevo vrta do strechy, ale mne se u formana stalo, ze mi na strese nechali ocelove piliny z vrtaku, ktere za vikend na desti pekne zarezively misto, kde se na strese nachazely.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rodsten 24. 1. 2006 13:39

mfilip píše:nevim, jestli se pri montazi hagusu nevo vrta do strechy, ale mne se u formana stalo, ze mi na strese nechali ocelove piliny z vrtaku, ktere za vikend na desti pekne zarezively misto, kde se na strese nachazely.



Tak to nevim taky. Na ruznych diskusich jsem cetl, ze pri pouziti original hagusu Skoda jsou otvory z vyroby auta. Alespon toto tvrdi ti, kteri si hagusy montovali doma sami. Strechu jsem kontroloval a bylo to OK, leda ze by zustalo nejake smeti v tech zlabcich, kde jsou ulozeny ty cerne listy. No, budu verit, ze tam problem nebude. Nic jineho mi nezbyva...
Rodsten
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků