Motor 1,9 Turbo ve Volvu S40 rv98

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Daff 13. 12. 2005 02:02

Zdravím všechny, mám známého a rád bych mu jakýmkoliv způsobem zjistil, od jakého výrobce tento motor v jeho autě OPRAVDU je. Je to tedy motor 1,9 Turbo benzín - 147KW z roku 1998. Četl jsem, že podvozek vozidla je stejný jako tehdejší Mitsubishi Carisma. Taktéž jsem se dohledal, že benz. motory 1,6 a 1,8 v tomto Volvu pocházely od Mitsubishi, diesely 1,9 pak prý z Renaultu Laguna. 2,0 Turbo benzín byl údajně přímo od Volva, ale tenhle motor 1,9 Turbo benzín jsem zkrátka NIKDE nenašel :hm Už nevím kde hledat, abych našel jeho výrobce. MOC PROSÍM, kdyby někdo z vás věděl, byl bych MOC vděčný!!!
Daff
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 13. 12. 2005 02:16

Zkus štěstí u Honzy Koubka z Carauta (http://www.carauto.cz). To je neuvěřitelný vševěd. Když budeš mít štěstí a odpoví ti, tak budeš konečně moct klidně spát :wink:
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_Talon 13. 12. 2005 13:03

at si znamej zavola do servisu...

ja tim jezdim a vyrobce me nikdy nezajimal, podstatny je, ze to jede taknejak rychle
Black_Talon
Nováček
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků