Megane II,1,4,98K - problemy se startovanim

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ivulino 1. 12. 2005 16:37

Diky za tip. Navrhnu jim to a dám vedet.
ivulino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrK 1. 12. 2005 17:05

Dělá mi to ten samý motor 1.4 16V v Meganu také (auto vyrobené v květnu 2005). Jakmile je motor mírně vychladlý (zastávka u obchoďáku), naběhne jen na 600 otáček a snadno pak chcípne. Pokud přidám dostatečně plyn, tak normálně odjedu a při stání na první křižovatce je už volnoběh OK. Typoval bych to na chybu v SW řídící jednotky motoru. Teď jsem pročítal anglická diskuzní fóra, Několik příspěvků tam bylo o tom samém, ale nikdo nenapsal, jak a zda se problému zbavil.
PetrK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 19:38

Saman:Tady nejde o žádnou xenofobii či něco jiného k Renaultu,tady jde o to,že Renault nemá snahu cokoliv řešit v případu Tom69 a neuzná,že mu prostě prodali šunt.Alles.
Tímto se omlouvám za OT. :lol:
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 20:37

Red_Dwarf : Kdys budes mit spatnou zkusenost treba s mobilem od Ericssonu, budes to taky hned davat na vsechny fora o Ericssonech co kde na netu najdes, ne zalozis vlastni forum a tam to proberes s lidma co je to zajima, a ne ze to das vsude kde je jen zminka o Ericssonu to co dela Tom69, to us je SPAM. A ver ze nejsem sam komu to vadi.

( Ericsson sem vybral nahodne a podotykam ze sem s nim us mnoho let spokojenej )
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAN737 1. 12. 2005 21:03

Ivulino:Blbá otázka: Nepomohl by blbý restart odpojením baterie?Občas to pomůže,ale asi nebudeš ten případ?Většinou se to řeší,pokud nestartuje vůbec,ale točí startér.Figl s centrálem asi taky nefunguje?
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 12. 2005 21:05

Saman píše:Tom69 : Ty si fakt nemocnej co, nikoho nezajimaj tvoje uchylka a xenofobie k Renaultu, sir to prostimte jen mezi sve zname a uzivatele podobnych for nech prosim napokoji. V civilizovanem svete se tomu rika nevyzadany SPAM.

nikoho? Mne to treba zajima. SPAM muze byt jen v mailu, ne ve verejnem diskusnim foru pozor2
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 12. 2005 21:08

Saman píše: to co dela Tom69, to us je SPAM. A ver ze nejsem sam komu to vadi.

komu to vadi, muze prispevky od Tom69 ignorovat. Mne zas vadi pravopisne chyby a preklepy :wink:
anonymni

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 21:36

ALL : Pokud na naprosto a nachlup stejnej prispevek narazite na nekolika forech a nekdy i na nekolika strankach toho daneho tematu a tento prispevek odkazuje na neco/cokoli kam chci nalakat lidi, je to brano jako SPAM pokud se s majitelem/provozovatelem fora nedohodnu o jeho umisteni jako reklamy na neco/to/ono. Navic Tom si neuvedomuje ze tohle chovani by Renault CR mohl brat jako pomluvu a dokonce ho za to zazalovat, neb v CR je sireni pomluvy a negativni reklamy trestne. Tot moje pratelska rada.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 21:44

Saman:telefon versus auto:Něco jiného,nemyslíš.Vezmi si to tak,prodají ti Clio,které zatáčí někam do pr***,všechno vrže atd.Taky bys psal.Vím,jsi fanda Renault,ale tady nejde ani tak o vozy Renault,ale o ten přístup autorizovaného prodejce.Pokud Tom69 něco málo tímto dokáže,tak i to málo je úspěch.Přeci se jednou prodejci musí chytit za nos a říct si,že takto podnikat nemohou(i když v téhle republice pochybuji:-( )
Doufám,že se někdy vrátí to,kdy byla snaha něco opravit a ne vyměnit celé auto.
Tomovi69 fandím,ačkoliv někde psal,že sraz "nespokojenců" nedopadl excelentně.

Můj případ:Chtěl jsem vyměnit 1 kabel ke svíčce,autorizák mi nabídl sadu(všechny kabely ke svíčkám+ váha vzduchu),což se mi nezdá fair.
Zrovna se mi spravuje auto-malý ťukanec jedný báby.V Oplu by chtěli 40tKč,mně to jeden chlapík opraví za 10tKč.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 21:59

Red_Dwarf : Mame obdobnou zkusenost (horsi )v rodine s MB E, a nikomu to necpu pod nos. Myslis ze nekoho nekde v zastoupeni te a one znacky zajima ze nejakej Franta z horni dolni je nespokojenej, ne nezajima. Oni maji na trhu postaveni ktere jim nerozbyjes, a trpime jen mi ostatni kdo musi na kazde druhe strance koukat na cervenej odkaz na nejaky fan stranky nespokojeneho zakaznika. Bud to vyresi primo s prodejce/zastoupenim pro CR, nebo to neviresi, ale tohle mu nepomuze. I negativni reklama je reklama, vis prevracenej Logan, jeste se jim prodeje zvedly a ted si muzou jen gratulovat ze je nejakej ADAC spatne testnul.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 22:05

Ano,bohužel se tím moc nevyřeší-u nás.BOHUŽEL.ale nemyslím,že je špatné na to upozorňovat,třeba to jednou pomůže.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 22:08

To nepomaha nikde nasvete a dokud budou penize to hlavni, tak pomahat ani nebude. Takze nejakych par desitek mozna stovek let to za nas budou stejne resit jen pravnici.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAN737 1. 12. 2005 22:10

Zažalovat tě může kdokoli za cokoli.Pokud si můžeš dovolit pořádného právníka,který často bere 10x tolik,co je běžný průměr,řádně to zmedializuješ,nedotáhne tě k soudu ani mafie právníků od lepších firem,protože by si rozbili hubu a věř že nikdy nezjištují jestli jsou v právu,ale jak silný jsi soupeřDle toho se zachovají.Skončí to u mimosoudního vyrovnání a dosáhneš svého.Je to jak pohádka,ale jsme v kocourkově.
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 22:19

No nevím,znám pár případů,kdy se k člověku v cizině zachovali lépe něž u nás.Oni si zákazníka váží,aspoň většinou,ale tady se jen rejžujou prachy.
Ono totiž by mělo platit,že špatná reklama=špatný výrobek.Když někdo pojede po ulici jak prase a na autě bude mít třeba Pekařství Vaněk,tak si ten rohlík od něj nekoupím.
A obecně přístup autorizáků je špatný,možná,když bude případů toma69 valem přibývat,tak se možná něco změní.Osobně si "aktivit"toma69 vážím,protože je pořád lepší konat než doma naříkat.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 22:31

Jo tak doma narikat je spatnej postup, to souhlasim, ale zase tech cest jak dosahnout sveho je hodne, jen zvolit tu spravnou, ma moznost jit s tim do telky, tam se na to vklidku vsichni pekne kouknem, reknem si ze ma pravdu a bude mit vystarano. Ale to ze je tech spatnejch veci vic v CR nes jinde k tomu bych mel vyhrady, tech spatnejch lidi/cinu je nejvice vzdy tam kde se pohybujes, kuprikladu ja z 90% vydelavam prave v Americe, zadny cesky odberatel se ke me nikdy nezachoval spatne, dycky zaplatily a byli sme stastni oba, v Americe, jeeee, paaanecku tam je neplaticu co mi dluzej. Vzdycky ceho je hojnost tam nekaliv zivlum uroda pekne vzkveta. CR je na tom s resenim a spravedlnosti celkem jeste dobre oproti celkovemu zbytku sveta.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků