Zadní zatmavená světla na O1

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 01:48

Zdravim,

nevi nekdo e-shop nebo obchod kde bych mohl sehnat tmave zadni skla pro O1, vymenuji se jenom skla nebo cely svetlomet? Nemuzu to nikde najit viz obrazek ale potrebuju to na starou verzi r.98

Obrázek

Diky za kazdy tip_

Změněn název diskuse Radek O.
martin.lee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jim.papin 24. 11. 2005 08:24

K cemu je to jako dobre? To nejak vylepsi bezpecnost? Vzhled to totiz nijak nezlepsi...
jim.papin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2005 08:27

Takze, bud kupis jiz hotove zatmavene svetlo a nebo koupis spray. V prvnim i druhem pripade, tyto svetla nejsou homologovana a muzes za ne dostavat jednu pokutu za druhou. K tomu pripocti, ze te pujde mene videt. A velmi snizis svou bezpecnost. Kazdopadne ichtylu je v CR dost, tak dalsi se tu ztrati.

Jinak zkus http://www.autodoplnky.cz
anonymni

Odeslat příspěvekod Haya1 24. 11. 2005 08:35

doporučuji zatmavit i žárovky v těch světlech ( nebo je tam nedat vůbec )... :o
Motorkář uz jen duší (první moto-Pionýr v 10, auto Škoda 1202 STW v 16 letech...)
Haya1
Nováček

Odeslat příspěvekod Pickuper 24. 11. 2005 08:35

goes: .......nech brouka žít.......... :wink:
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PETR wrc 24. 11. 2005 08:41

Já bych doporučil ty zadní světla úplně sundat. Jsou zbytečný. Miluju auta se zatmavenými koncovými svítilnami...
PETR wrc
Nováček

Odeslat příspěvekod Iceman_21 24. 11. 2005 08:46

to je jasny, dej si n ablatnik jen dve LED diody, to staci :D super tunning a jeste maji malou spotrebu :tleskani
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2005 08:49

panove, nikdo nevi proc to chce, treba pise diplomovou praci na tema "reakce lidi na dotaz, kde koupit zatmavena svetla" a vy slouzite jako testovaci vzorek. Treba to fakt nechce na auto. Takze nez ho odsoudite, tak si pockejme, na co to chce :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Iceman_21 24. 11. 2005 09:00

to by byla velmi jednoducha diplomova prace :D kazdopadne parkrat jsem jel za takovymto tunningarem a ze zadu opravdu nejsou temer vubec videt...... Ale ze predu jo :D tam maj diod a modrych svetylek a neonu, ze se nedaji prehlednout
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Registrace Buerace 24. 11. 2005 09:43

Čau máco,
nenech se těma sucharama vodradit. Není nic kůlovějšího, než zatmavený hustosvětla na votuněným tédéíčku. Tý mý šestašedesátce to fakt sedne navíc brácha říkal, že už není tolik vidět, jak mi to hulí...
A z těhlech divnejch řidičů si nic nedělej. Dávám jim to denně sežrat - jedu na vokresce kilo, dám tam za pět a jak cvakne turbo, tak jim ujedu. Pak je eště dorazím když vodbočuju - dupnu na to a zahnu tím povrslajdem. Ale je vidět, že většina těch frajírků co takhle vezmu vůbec neumí řídit a maj zpomalený reakce - dycky začnou brzdit až na poslední chvíli a kolikrát mám dojem že to do mě napálej. Ale je vidět, že se jim můj povrslajd líbí, protože na mě blikaj a trouběj. To pak dycky jen vytáhnu machršňůru, co na ní mám fotku armina (víš, ten co krotí ty škodovácky sporťáky), sroluju vokýnka a zamávám jím tou fotkou - jako aby viděli že my dva sme skoro tým.

Jo - mění se komplet vercajk - hustý světla najdeš třeba na http://www.4tuning.cz.

Franta

PS. dybys eště něco potřeboval, tak napiš. My tuneři si musíme pomáhat, když nás lidi nechápou.
Naposledy upravil Registrace Buerace dne 24. 11. 2005 12:38, celkově upraveno 1
Registrace Buerace
Nováček

Odeslat příspěvekod QX 24. 11. 2005 09:47

Registrace Buerace píše:Čau máco,
nenech se těma sucharama vodradit. Není nic kůlovějšího, než zatmavený hustosvětla na votuněným tédéíčku. Tý mý šestašedesátce to fakt sedne navíc brácha říkal, že už není tolik vidět, jak mi to hulí...
A z těhlech divnejch řidičů si nic nedělej. Dávám jim to denně sežrat - jedu na vokresce kilo, dám tam za pět a jak cvakne turbo, tak jim ujedu. Pak je eště dorazím když vodbočuju - dupnu na to a zahnu tím povrslajdem. Ale je vidět, že většina těch frajírků co takhle vezmu vůbec neumí řídit a maj zpomalený reakce - dycky začnou brzdit až na poslední chvíli a kolikrát mám dojem že to do mě napálej. Ale je vidět, že se jim můj povrslajd líbí, protože na mě blikaj a trouběj. To pak dycky jen vytáhnu machršňůru, co na ní mám fotku armina (víš, ten co krotí ty škodovácky sporťáky), stoluju vokýnka a zamávám jím tou fotkou - jako aby viděli že my dva sme skoro tým.

Jo - mění se komplet vercajk - hustý světla najdeš třeba na http://www.4tuning.cz.

Franta

PS. dybys eště něco potřeboval, tak napiš. My tuneři si musíme pomáhat, když nás lidi nechápou.F/quote]


Mr. Green Mr. Green Mr. Green

jj, taky miluju tyhle lidi se zatmavenejma svetlama ...
QX
Nováček

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 12:04

hmm... co dodat, jste dobri! Ne, jste nejlepsi. Tak to mate radi, ze?
martin.lee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2005 12:06

ja sem ti poradil, tak mne vynech ...
anonymni

Odeslat příspěvekod marepa 24. 11. 2005 12:12

no opravdu bych to zvazil .. kluvi supr kchuuul klucinovi v bilem 2 golfu se zatmavenyma svetlama sem malem menil predek meho auta. Je to hnus kdyz pred vami jede auto, vy mrknete okem mimo nej, podivate se zpatky a to auto pred vama stoji ... navic jedete na morkych kostkach ..

tuhle zkusenost bych nikomu nepral ... a navic by mne docela zajimalo, jak by to resily organi .. jestli by mu daly nejakou spoluucast za nepovolena svetla..nebo by byla vsechna vina na mne :?
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod QX 24. 11. 2005 12:15

marepa: to je prave ono, clovek to do nej zezadu napali, vysypou se mu svetla a nakonec si to jeste zacalujem, ze jsme nedodrzeli bezpecnou vzdalenost atd.

proste to je napad na <|> nejaky cerny svetla
QX
Nováček

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků