Pimp My Ride

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod marepa 23. 5. 2005 21:14

Ad ten vyfuk.. tak neco podobneho sem v realu uz videl.. a totalne mne to rozchechtalo.

Jednalo se o Octavii (ta pred Octavii II) byl to podle mne diesel, protoze to melo zahnuty vyfuk dolu ... cehoz sem si ale nejprve nevsiml.

Mel totiz velikou chromovanou koncovku (mozna i dvojitou).. ale jelikoz bylo nejak po desti (klesla teplota.. nebo to manik mel cerstve nastartovane) tak se z vyfuku kourilo... jenomze z PRAVEHO vyfuku.. cily dym sel dolu pod auto.. a z koncovek neslo nic :)

no to sem teda fakt mel co delat, abych to v aute udychal :) ... ale ted aspon tusim, jak na to dotycny tuner prisel :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blko 8. 9. 2005 10:59

Swifty píše:Haha, teď jsem se pobavil když jsem viděl překlad názvu téhle show v programu na satelitu - Pasák mé jízdy. :tleskanil/quote]


Tiez ma zaujimalo ako prelozit ten nazov. Ale nemyslim, ze 'Pasak me jizdy' je to prave orechove. To je doslovny preklad.
Blko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swifty 8. 9. 2005 11:07

Tak pimp je tady každopádně sloveso, protože říkají "Please MTV, pimp my ride!" Je to slangovej výraz pro vizuální tuning.
Swifty
Nováček

Odeslat příspěvekod Revdr 8. 9. 2005 16:10

marepa píše:Ad ten vyfuk.. tak neco podobneho sem v realu uz videl.. a totalne mne to rozchechtalo.

Jednalo se o Octavii (ta pred Octavii II) byl to podle mne diesel, protoze to melo zahnuty vyfuk dolu ... cehoz sem si ale nejprve nevsiml.

Mel totiz velikou chromovanou koncovku (mozna i dvojitou).. ale jelikoz bylo nejak po desti (klesla teplota.. nebo to manik mel cerstve nastartovane) tak se z vyfuku kourilo... jenomze z PRAVEHO vyfuku.. cily dym sel dolu pod auto.. a z koncovek neslo nic :)

no to sem teda fakt mel co delat, abych to v aute udychal :) ... ale ted aspon tusim, jak na to dotycny tuner prisel :)


Tak to te ujistim ze stym vejfuckem nema nic spolecnyho zadnej Tuner a dokonce bych rek ze takovoudle p*covinu by neudelal ani Tuzer Mr. Green
Revdr
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 8. 9. 2005 16:37

MTV? :hm neznám..................

......u nás maďarský televize nechytáme! Mr. Green Mr. Green
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M.i.k.i.D. 9. 9. 2005 18:22

Tak jsem (bohužel) jeden díl týhle show viděl a myslel jsem že to fakt nerozdejcham...Na každý auto navlečou minimálně dvaadvacítky disky s gumama s tak nízkým profilem že nejsou ani vidět hlavně že to vypadá kchůůůůl, gumy široký že by mohly chytnout aquaplaning i na rozlitý flašce od matonky,sníží to že o každej kamínek odřou nárazníky a nalakuj to tak aby nebylo vidět jak je to shnilý...no nic ale americkejm nigga to na pokoukání stačí a hned maj inspiration :D Je to prostě hustý :D
S tim názvem je to hustý taky jsem viděl jak Top Gear přeložili jako Špičková soukolí a já to pak nemoh v programu najít :D
Ps:Neberte mě vážně :P
M.i.k.i.D.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 9. 9. 2005 18:28

Pickuper píše:MTV? :hm neznám..................

......u nás maďarský televize nechytáme! Mr. Green Mr. GreenG/quote]


U nás taky ne Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ale možná je to tak lepší - stejně bych těm "gulášům" nerozumněl... :hm :hm :hm

8) 8) 8)
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swifty 9. 9. 2005 18:37

Jako hlavně ty auta, co tam "tuní", ty mi přijdou jako kdyby je jejich majitelé vyhrabali týden předtím někde na smeťáku. Někdy je to fakt humus, jak se chlubí tím, kde je co utržený, jakej bordel mají v kufru, kde se jim vychcal pes a podobně. Ale ať je to jak chce hnusný, vždycky z toho vyjde to stejný - kožený sedadla s LCD displejema v opěrkách hlavy, nějaký super rádio s displejem na kterým valí X-Zibitovo video, no a vzadu v kufru něco co vystihne majitele auta (mixážní pult, držáky bowlingovejch koulí) plus tak dvě tři LCD televize.
Swifty
Nováček

Odeslat příspěvekod marepa 20. 9. 2005 16:46

sem ted videl asi druhy dil.. a prijde mi to, ze je to zalozene na tom, ze nejaky clovek co ma auto prorezle jaxvina - proste srot.. a oni ukazou jak z toho udelaji mega karu :)

ten dil co sem ted videl, tak tam tunili VW Bus.. a dali do nej asi 100cm LCD televizi :) proste kchuuul...

a k tomu vyfuku a panu revdrovi.. ver tomu, ze jsem to opravdu videl v realu na Octavii TDI a origos vyfuk byl klasicky natoceny k silnici.. a chromovana koncovka proste trcela do prazdna ... kour sel samozrejme taky dolu ...
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 20. 9. 2005 17:36

Nevim na jakym MTV, ale davaj i Pimp My Ride UK a tam sou pro nas obvyklejsi auta napr.: Fiat Panda ('87), VW Golf II, atd ... tady najdete nekolik videii > http://www.mtv.co.uk/mtv.co.uk/pimpmyride/microsite/ :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Mod-veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richi77 14. 11. 2005 13:41

ten pořad je super, koukám na to skoro každý den :-)
Richi77
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 14. 11. 2005 14:49

mam toho hodne stazenyho, je to zabava sledovat a je hezky videt, ze se z vraku stava vetsinou docela hezky auto, skoda, ze to pak skazi kolama a podobnymi vecmi...a nejvic me dostaly dily, kdy to stray auto vyhodnoti jeko neopravitelne, vyhodi ho a daji mu cele nove :))))
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ajdamek 14. 11. 2005 15:12

Já bych jim auto klidně na pár dní půjčil, Lcd v autě se hodí vždycky.
Peugeot 508sw 1.6 bluehdi 120k EAT6 --- BMW 325iA e92
Ajdamek
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 14. 11. 2005 15:19

Revdr píše:Tak to te ujistim ze stym vejfuckem nema nic spolecnyho zadnej Tuner a dokonce bych rek ze takovoudle p*covinu by neudelal ani Tuzer Mr. Green


Tak to se klidně vsadím :D
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gasolina 14. 11. 2005 19:39

ano par dielov som videla a su to sikovni chlapci ...
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků