kamery na křižovatkách

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fahrman 11. 11. 2005 01:49

kde vite o kamerach, co sleduji prujezd na cervenou? predevsim by me zajimala Olomouc... (stalo se behem jednoho dne 2x a tak by me zajimalo jestli mam cekat modrou obalku :cry: )
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 11. 2005 11:59

jezdit na cervenou je demence. doufam ze ti dojde obalka :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 11. 2005 12:09

Ty kamery jsou na paradu :wink: Kdyby k necemu byly,tak mam doma sbernu papiru :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 11. 11. 2005 12:09

spechal jsem a jel jsem v dlouhym proudu aut a proste se jeste vmacknul - nikdo by mi tam nevjel, sebevrah nejsem, ale vterinu uz tam byla no :)
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 11. 2005 12:11

ano nektere jsou pro paradu, dalsi ne no, to je vzdy otazka stesti atd.
anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 11. 2005 12:22

Uz jsem otestoval vsechny kamery v Brne a zatim jsem nemel problem,takze vsechny jsou na paradu.

fahrman:Vterina sice neni moc,ale ten druhej uz tam ma oranzovou,bejt to zavodnik tak te nabere na vidle to si pis.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MKMAN 11. 11. 2005 12:59

kamera ma nejakou toleranci, tusim 0,5 sec presneji by to mohli rici. Protoze to je prave doba kdy je focena ta fotka ne hned jak padne cervena.

detaily jiste sdeli pcr ale rekl bych ze na paradu nejsou, dokonce foti i ze predu. cemus se mi nechce moc verit protoze jak znam eltodo buhvi co zrovna na semaforu sviti. kazdopadne jezdit VEDOME na cervenou je opravdu demence.

neni to ani pulrok co jsme museli na evropske udrzovat do prijezdu RZty chlapa na motorce s prorazenou lebkou ktereho sebral taxikar co jel od letiste (motorkar od mcdonalda). mel by jit do kriminalu aspon na 10 let.
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 11. 2005 13:11

headquest: zkus otestovat křižovatku Kotlářská-Kounicova v Brně. myslím,že se psaníčka konečně dočkáš. Mr. Green
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 11. 2005 13:13

Koudelka:Diky,tam sem to jeste nezkousel :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 11. 2005 13:14

Jinak ty "kamery", co jsou na vodorovném rameni, co drží semafor nad vozovkou, neslouží ke sledování jízdy na červenou. Jsou připojené na řadič, co přepíná semafory a dodávají mu impulsy o hustotě provozu v jednotl.jízdních pruzích.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolff 11. 11. 2005 13:15

Tak Haede pozor!!!! O kameře která není na parádu díky modré obálce vím. Na Tivoli u botanické zahrady... Tam opravdu na červenou ani náhodou... :D
Ale pokudtu sem neplatil, teda zatím...A myslím, že ani platit nebudu, neb sem na červenou do křižovatky vjel,a le ne záměrně projel...Tak asi tak nějak.
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 11. 2005 13:21

Diky! Takze to mame Kotlarska-Kounicova a Konecneho namesti...prakticky u sebe,vyborne :) Jeste nekdo vi o funkcnich kamerach?At mam uplny seznam mist kde si davat pozor :lol:
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 11. 11. 2005 13:22

Vi nekdo, jestli k pokutovani slouzi kamery na svetelne krizovatce u najezdu na D1 na Jiznim meste u stanice Opatov ?
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod Revdr 11. 11. 2005 13:32

fahrman píše:kde vite o kamerach, co sleduji prujezd na cervenou? predevsim by me zajimala Olomouc... (stalo se behem jednoho dne 2x a tak by me zajimalo jestli mam cekat modrou obalku :cry: )


Kdyby nejaky v olmiku byli tak uz su zavrenej s kamosovim zigulem sem bral driftem esicko u koruny a kolem prioru sem tam mel 110 Mr. Green
Revdr
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 11. 2005 13:38

head: chystají se prý v Brně na křižovatce Drobného-Pionýrská / u starého zimního stadecu/ :hm Pokud už tam nejsou, teď jsem tam nějakou dobu nejel.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků