Mámo, táto, krade se jak za cara!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Nosíte si domů panel z autorádia (v případě, že je vyndavací)
Ano, vždy, nedávám příležitost zlodějům 37 %  46%  [ 37 ]
Ano, pokud jdu ale jen na chvíli od auta, nechávám uvnitř 24 %  30%  [ 24 ]
Ne, nevím proč, nepřemýšlel jsem nad tím, zapomínám, atp. 7 %  8%  [ 7 ]
Ne, je to zbytečné 11 %  13%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 79

Odeslat příspěvekod Majkie 24. 10. 2005 07:29

Parkuje mi v Praze před panelákem, takže vždy vyndávám a beru s sebou, schránku spolujezdce otevírám, aby bylo vidět, že je prázdná. Když parkuju někde ve městě a mám tašku, tak panel taky beru, jinak ho dám do kufru k rezervě. Naopak u rodičů na vesnici na to prdím, tam nevím o nikom, komu by se kdy někdo dobýval do auta. Zato v Praze vídám spoustu poničených zámků a sem tam i na zemi sklo z rozbitého okénka.
Když jsem měl Saxo, tak tam bylo rádio bez vyndavacího panelu, ale šlo lehce vyndat celé. Tak jsem si ho bral domů celé. Sice jeho cena by byla pár stovek, ale dělal jsem to kvůli zámkům či oknu. Prostě kolem mě je vylomených či zaslepených zámků dost.
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 10. 2005 08:48

Panel vyndávám a nosím s sebou, bydlím v Brně....
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobek 24. 10. 2005 11:23

Do Felcky mi za 5 měsíců vlezli "teprve" 3x, z toho jednou ukradli vypalovaná CD :) (pravda, měl jsem je v takovém pěkném obalu), 2x nic (ono není co). Do předchozího auta (BX) za tři roky 2x (opět vypalovaná CD, rezerva :x, hands-free za 70,-, nabíječka za 150,-). Takže vyndavám pořád. Jinak dělba "vlezení" 1x Praha sídliště, 1x Praha - Vinohrady, 3x Plzeň - centrum.
Bobek
Nováček

Odeslat příspěvekod nebukadnesar 24. 10. 2005 11:57

Niekedy je po praci zlodejov to radio najmensia skoda. Kolegovi rozbili okno a kedze pravdepodobne nevedeli vybrat radio, tak mu rozbili celu pristrojovu dosku aj stredovy panel=polamali plasty a roztrhali polstrovanie. Napriek tomu tam to radio ostalo, zmizol len panel.
nebukadnesar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POL 24. 10. 2005 12:03

panel vyndavam pravidelne, jedinou vyjimku jsem udelal dneska rano kdyz jsem prijel do prace - mame tu hlidany oploceny parkoviste tak to snad jednou prezije...

jinak bych ho urcite nenechaval v palubni schrance ale treba hodil pod sedadlo spolujezdce ci ridice nebo tak
Nissan Almera, 1.5benzin, 4AB, ABS, EBD+BA, klima
POL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rmatecka 24. 10. 2005 12:43

Jó a ty si myslíš, že to ti dementi poznají ? Prostě to ukradou a když to nikde neprodají tak ho hodí do popelnice ...
rmatecka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.a.l.i 24. 10. 2005 15:50

nebukadnesar píše:Niekedy je po praci zlodejov to radio najmensia skoda. Kolegovi rozbili okno a kedze pravdepodobne nevedeli vybrat radio, tak mu rozbili celu pristrojovu dosku aj stredovy panel=polamali plasty a roztrhali polstrovanie. Napriek tomu tam to radio ostalo, zmizol len panel.

Takove povesit za usi ci neco jineho do pruvanu :x :x :x

Jinak panel vozim v prihradce u ridice, ale radio je kazetove, neznackove, nic moc hrajici a doufam, ze ho zadny expert neoceni na vice nez namahu spojenou s vlezenim do auta...
Nač ten spěch? 5 minut mě nezabije :-)
D.a.l.i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 10. 2005 16:02

bob ash: jsi mi pripomnel Petrcada, jak mu ukradli radio z cadillaca :)) Zlodeji pak zjistili, ze s eblbe uda kousek, co se hodi do ctyr aut v CR, tak nakonec koupil to svoje vlastni za par stovek zpatky :)))
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 24. 10. 2005 19:23

Nesundavám. Kdybych měl 4x denně sundavat panel rádia kvuli nějakým 6000,- tak bych se asi zbláznil... Na to sem moc línej
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2005 19:29

Koby píše:Nesundavám. Kdybych měl 4x denně sundavat panel rádia kvuli nějakým 6000,- tak bych se asi zbláznil... Na to sem moc línejc/quote]
No jasně, co to je 6000 :)
To se běžně nachází na zemi, nebo se stím utírá ***** :P :D
anonymni

Odeslat příspěvekod kmarty 24. 10. 2005 19:56

A propo, tech 6000,-, to pocitas radio, zamky, sklo, dvere anebo novou palubku?
kmarty
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 24. 10. 2005 20:15

jak tady nekdo psal :)

taky mam sony, ktere dava zaruku kdyz prijdu s panelem, tak mi daji nove radio.. a kvuli tomu se vyplati si ho brat :)

navic sem si zvykl ho brat, tak mi to nevadi.. jedina "negativni" vec je ta, ze tim, ze sem ho musel vyndavat/nandavat, tak si ho spis nepoustim :-/ akorat na delsi cesty :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek71 3. 11. 2005 17:48

V Prahe si vždy beriem panel so sebou, zamykám radiacu páku a keď zamknem centrálom, pre istotu ešte niekedy aj ručne skontrolujem, či je naozaj zamknuté. V Nemecku len pípnem diaľkovým a hotovo...
Mazda CX-5 G195 AWD 2023
Lexus GS 450h Premium 2013 (jezdí dál v rodině)
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X3) + CoreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků