Alonso má titul !

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod germi123 25. 9. 2005 19:43

Já jsem fandil Kimimu, ale i Alonso mi nevadí.Konečně změna po těch letech. :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Hustoles 25. 9. 2005 19:46

:tleskani :tleskani :tleskani
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 25. 9. 2005 19:47

sarkys :) chtel sem ten prispevek napsat driv :) ... no Alonsovi sem to pral.. jezdil spolehlive a titul si zaslouzil

Raikonena strasne nemam rad, takze jsem moc rad, ze nema titul on. prijde mi strasne arogantni, neumi se radovat z 2 a 3 mista.. proste fakt mi nesedi.

jinak ja sem zase pro-ferrari :) ale nez mercedes.. to radeji renault (v F1 .. v realu by to bylo asi naopak :) )
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 25. 9. 2005 19:54

Gratulace. A mám stejnou značku auta, ale jen trochu rozdílný modely :D
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 25. 9. 2005 19:54

jak už tu zaznělo, lepší než Šumák... ale jako zarytý McLarenista zas tak moc nadšený nejsem...

..ale přesto gratulace :tleskani
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 25. 9. 2005 19:57

No a to já zase MB a Kimmiho můžu... Alfonzo fakt nee... to i SCH mi byl bližší...

tak a do mě, ale ZVESELA Mr. Green
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 25. 9. 2005 21:02

Doufejme aspon ze v poharu konstrukteru vyhraje Mercedes. I kdyz i Renault je mi mnohem sympatictejsi nez cokoli italskeho :-D
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 26. 9. 2005 08:46

Jednoduse a strucne, fandim Renaultu, fandim Alikovi a Barikovi, jedno us se splnilo a tak muzu dvojnasob fandit Renaultu. Obpristi sezony bude Barik jezdit v Honde, takze snad ukaze ze u Ferrari ho brzdili.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 26. 9. 2005 11:30

Sauron: Když koukám na tvoje motorové vybavení, to si vyhrál v Prima Ráně? :D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 26. 9. 2005 11:56

Sice som ferrarista ale Alonsovi to doprajem. Aj tuto sezonu je Ferari slabe a ma same problemy. Uz sa tesim na novu sezonu. :-)
Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 26. 9. 2005 18:21

Andr3w píše:Sice som ferrarista ale Alonsovi to doprajem. Aj tuto sezonu je Ferari slabe a ma same problemy. Uz sa tesim na novu sezonu. :-)


ako keby som seba pocul :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 26. 9. 2005 18:29

:) ... kolik z vas tady nesnasi Raikonena?? ja totalne :) je to uplne posledni clovek, kteremu bych titul pral.

Nejvic bych ho pral Baricellovi .. tak uvidime, jak mu to pujde v honde :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubax 26. 9. 2005 18:39

Alonso a Renault tezi jenom z problemu McLarenu...Raduje se z veci, ktere nemuze ovlivnit...Viz Kimiho odstoupeni kvuli prasklemu zavesu kola...kde Alonso predvedl svoji nedospelost...Schumacher, ac ho nemam rad, se v podobne situaci (Barcelona tusim 2000, odstoupeni M.Hakkinena v poslednim kole) se zachoval mnohem dospeleji a adekvatne situaci...

Jeste se tesim na vyjadreni Renaultu na konci sezony k poharu konstrukteru...Kdyz ho vyhrajou (doufam ze ne)budou tvrdit, jak jsou hrdi...Kdyz ho vyhraje McLaren, budou tvrdit ze jim o nej vlastne vubec neslo a ze je pro ne prednejsi titul v jezdcich...

Sledujte prohlaseni F.Briatoreho...po kazdem zavode mluvi uplne jinak...

Alonso je jenom spanelskej taxikar...neaktivni, nepredjizdi,,zadna akce...kterej si na cizi ukor dojel pro titul...

Sami "renaulti" rekli ze na McLaren v soucasne dobe nikdo nema...kdyz se auto nebude **** a nebudou aktivni blbci Pizzoniove...Budou pristi rok slavit stribrne sipy z anglie... 8) 8) 8)
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubax 26. 9. 2005 20:43

Copak me tady nekdo "alonso-like" neukamenuje??? :wink: :wink: :wink:
clovek se tady rozpoutat diskuzi a ono nic... :hm
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Ferda- 29. 9. 2005 17:12

Renault vyhrál POUZE díky omezením, které přikázala FIA... Debilní pravidla a ještě jednou debilní pravidla, ze kterých těží ti, kteří se jim dokáží přizpůsobit. Vyhrávají ti, kteří nejsou nejlepší, ale ti, kteří se dokážou nejlépe přizpůsobit. F1 už dávno není o řidičském umění pozor2 Elektronika pomáhá pilotům ve všem, na co se kouknete a to není dobře.
Co tě nezabije, to tě posílí...
-Ferda-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků