tak mi zase ukradli poklice....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robert1 22. 9. 2005 07:48

před dvěma měsíci mi z auta ukradli poklice (typ z felicie), šel jsem předevčírem na vrakáč a koupil si nový za 100 Kč/kus.
jedna noc parkování v centru prahy a zas mi je ukradli...
stává se vám to taky?
Realme X2 Pro. Auta: Peug. 308 SW Dříve: Scala 1.0TSI, Megane kom. III 1,5 dci, Astra kombi J, 1,6 CDTi 81 kw, Rapid 1,6 TDI 77 kw, Mondeo I 2,5 V6, FoFo III 1,6 Tdci 85 kw. ŠFII 1,4 TDi, OII 1,9 Tdi, OII 1,6 Tdi, FoFo II 1,6 Tdci, Lada 2110, Favorit 136
robert1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod NiceOne 22. 9. 2005 07:50

Zatim je na aute mam, ale kdyby mi je ukradli tak si asi dalsi uz neporidim. Vzdyt jsou na aute prakticky k nicemu.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robert1 22. 9. 2005 07:57

no ne na mým favoritu.... vypadá bez nich šíleně a akorát to víc přitahuje policajty...
Realme X2 Pro. Auta: Peug. 308 SW Dříve: Scala 1.0TSI, Megane kom. III 1,5 dci, Astra kombi J, 1,6 CDTi 81 kw, Rapid 1,6 TDI 77 kw, Mondeo I 2,5 V6, FoFo III 1,6 Tdci 85 kw. ŠFII 1,4 TDi, OII 1,9 Tdi, OII 1,6 Tdi, FoFo II 1,6 Tdci, Lada 2110, Favorit 136
robert1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod party boy 22. 9. 2005 08:02

Máte někdo nějaký nápad jak proti zlodělům zabespečit poklice?
party boy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod -LK- 22. 9. 2005 08:04

Jen co jsem si přivezl "novou" starou Sierru, do 14 dnů byly poklice fuč. Koupil jsem nějaký stříbrný neznačkový v Hyperhovně a ty tam vydržely až do prodeje.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luk 22. 9. 2005 08:05

Mně někdo před měsícem ukradl čepičky z ventilků na pravé straně. Nechápu, co z toho kdo má... :o
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robert1 22. 9. 2005 08:07

je to sice blbost, ale teď jsem strávil dost času tím abych auto dal do pořádku - oprava nabouraných dveří, lemu, výměna rozvodů, olejů, vyvážil jsem kola a když auto jede fakt pěkně a zas normálně vypadá, tak hned tohle. to prostě nas.....
Realme X2 Pro. Auta: Peug. 308 SW Dříve: Scala 1.0TSI, Megane kom. III 1,5 dci, Astra kombi J, 1,6 CDTi 81 kw, Rapid 1,6 TDI 77 kw, Mondeo I 2,5 V6, FoFo III 1,6 Tdci 85 kw. ŠFII 1,4 TDi, OII 1,9 Tdi, OII 1,6 Tdi, FoFo II 1,6 Tdci, Lada 2110, Favorit 136
robert1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod furgon 22. 9. 2005 08:10

party boy píše:Máte někdo nějaký nápad jak proti zlodělům zabespečit poklice?p/quote]


slysel jsem, ze si nekdo po nekolika kradezich prisrouboval slaby ocelovy stahovaci pasky
furgon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pajda 22. 9. 2005 08:16

Kdysi mi za Saaba ukradli ty krásný nerezový poklice. Jedna tehdy stála nová asi 3000,- Kč. TAk jsem se na***l a ohlásil to na policii. Celkem neochotně byl sepsán zápis a pak mi bylo doporučeno se podívat na sobotní burzu asi blok od policejní stanice.
Šel jsem tam a byly tam. Po zkušenostech z minula jsem nekontaktoval prodejce = zloděje a rovnou volal policii. Asi 5x a nic. Tak jsem se vypravil na stanici osobně a tam nebyla ocota něco dělat. Situace se změnila až v okamžiku, kdy jsem jim pohrozil, že na ně podám oznámení o napomáhání trestnému činu krádeže. Pak se začalo konat.
Dorazil policista a šli jsme věc zabavit. V ruce jsem měl protokol o odcizení. Policista byl ochotný (jiný než se kterými jsem mluvil předtím) a upozorňoval mě na možné komplikace. Prodávající zloděj věc vydal a byl zadrže. Na stanici se vše sepsalo a poklice tam zůstaly.
Trvalo asi měsíc než jsem je dostal zpět.
Perlička na konec. Ten kluk se mi přišel omluvit domů a líčil nějaké svoje trable. Do jeho domu ho přivezli s pouty na rukou a viděl to celý dům. Prý už toho nechá. Je to skoro jako pohádka, že.
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tekila 22. 9. 2005 08:28

U punta jsou origo přišroubovaný šroubama co drží kolo, docela dobrej nápad.
Tekila
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POL 22. 9. 2005 09:11

Tekila píše:U punta jsou origo přišroubovaný šroubama co drží kolo, docela dobrej nápad.n/quote]


no tak ti to ukradnou i s kolama... to je podle me jeste horsi :-(

znas to u nas (v CR) se krade vsechno, vcetne chodniku, koleji a takovejch veci u kterych by to normalni clovek necekal... :hm
Nissan Almera, 1.5benzin, 4AB, ABS, EBD+BA, klima
POL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 22. 9. 2005 09:12

Na zimní kola na Civica taky mám originál přišroubovací poklice s logem Honda. Jinak bych je asi dlouho neměl - na sídlišti v Praze.
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chodac 22. 9. 2005 09:30

Doporučuji si koupit poklice v nějakém hypermarketu. tam je mají po 40,- Kč, a mají jednu překvapivou vlastnost. Odírají se stejně dobře, jako ty originální, ketré např. na Renaulta stojí á 800,-. Já jsem originální poklice sundal týden po koupi vozu, když jsem si je pěkně odřel a zavařil do plastových pytlů a dám je tam až v bazaru těsně před prodejem. V létě mám elektrony, v zimě poklice ze Sparu a jsem spokojený. ČAu Chodac. p.s. proč myslíte, že jich mají tolik na každým vrakovišti? Abyste si je tam za 100 kč kus koupili a jejich pravidelní, drogy požívající dodavatelé, je tam zase večer odnesli.
chodac
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 22. 9. 2005 09:32

No jo, poklice jsou drek, ale když neni na hezký disky.....
Jenomže, když mi párkrát ukradnou nějaký dražší poklice tak se cena vyšplhá na nějaký levný disky.
A když u jsme u těch poklic, znáte spinnerové poklice?
Jinak s tim ocelovym stahovákem to neni špatný.
party boy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod xray0045 22. 9. 2005 09:42

Omluva je k nicemu, vzdyt jsi stravil spoustu sveho casu premlouvanim policie aby se vubec hnula a pak honenim zlodeje. Ten typek co ti ukradl poklice patri za mrize protoze to je jedina moznost jak na takovy individua.
xray0045
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků