Rally Dacia Logan - hodně dobrý video

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kosch 2. 9. 2005 19:48

JP: taková ostuda, jménem všech ostatních obyvatelů čínské čtvrti se od tebe distancuji Mr. Green :-D :-D
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 2. 9. 2005 19:57

no neviem co mam povedat... ale vyzera to dobre aj zvuk to ma dobry.. :tleskani
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myndel 2. 9. 2005 19:57

goes : přesněš tak..... Pak už stačí jenom dotáhnout kravatu a jít dál :)
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod brasci 2. 9. 2005 19:58

Anonymous píše:no neviem co mam povedat... ale vyzera to dobre aj zvuk to ma dobry.. :tleskani-/quote]


to som bol ja, ziaden anonym
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Name_and_Surname 2. 9. 2005 21:06

No, takže když se Logan trochu "upraví", tak už se nepřevrací? :-) To asi začnou prodávat tuhle verzi jako seriovku, ne? :-)

No, ale nebudu rejpat... Jen mě tak napadlo, to se to jezdí, po pěkném asfaltu, co? Škoda, že taky nedělali takové kousky na našich typických okreskách. Pak by asi bylo vidět, jak neskutečně tvrdej podvozek to auto má, jestli to vůbec drží a nebo odskakuje... ale co, to je fuk ;-)
Je jen otázka času, kdy to nerozdejcháte... :-)
Name_and_Surname
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 9. 2005 21:15

jo je to dobry pro me teda ta barva a kridlo nic moc ale jinak good
Anonymni

Odeslat příspěvekod Saman 2. 9. 2005 21:53

Supr, idealni pro zacinajici zavodniky, bude to levny, odlehceny us v zakladu a na tom videu to jede fakt hooooodne dobre, nekde us sem videl i fota Logana pro okruhy.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NovoCZ 3. 9. 2005 11:44

Jenom jestli jsou ty testy z Rumunska, tak zírám jský tam mají hezký cesty. Ona to ale spíš bude Francie ...
NovoCZ
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndraZX 3. 9. 2005 18:58

Tak to si pis ze hlavni cesty jsou o hodne v lepsim stavu nez u nas, ale kdyz se podivas na krizovatce na vedlejsi, tak asvalt je jen tak cca 2-10m a pak jen hlina :D
Jinak si myslim, ze to video je tocene ve Francii - psane je to Francouzky? (nebo se mylim) a podivej se na ten kamion - Clio Sport team. Taky moc Rumunu asi nema videokameru a podivejte se co stoji za auta kolem trate.
Skoda Favorit, 1.3 135 LPG, 1989
Renault Clio, 1.4 16V, 2003
Renaul Megane, 1.6 16V, 2003
OndraZX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 3. 9. 2005 19:12

Akorat jestli to melo byt promotion video tak tam mely nechat jenom ty zabery jak jede z kopce. Pri jizde do kopce je pekne videt jak motor nestiha a auto po projete zatacce pak zrychluje jak Fabie 1.2HTP. :-D
Jinak to video je skutecne pro oko, ten cas musel byt desivy, vsechny zatacky projete pro potechu oka, ale velmi pomalu. Pri skutecnych soutezich se zatacky projizdeji sice mene efektne, ale podstatne efektivneji.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndraZX 3. 9. 2005 20:03

Tak to mas dobre predstavy o vykonu HPT :D

Podle mne to jede slusne (i do kopce)
Skoda Favorit, 1.3 135 LPG, 1989
Renault Clio, 1.4 16V, 2003
Renaul Megane, 1.6 16V, 2003
OndraZX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 9. 2005 21:28

dusan: kdyz uvazis v jakym je to asi vyvojovym stadiu tak to asi jeste neni stoprocentni ale ja bych rekl velmi slusne... srovnani s HTP je jaksi uplne mimo...
Anonymni

Odeslat příspěvekod NovoCZ 3. 9. 2005 22:01

Dušane, odkud jsi proboha spadnul? Na podobných tratích jsem viděl např. Panniziho na P206 před 3 rokama jezdit velmi podobným stylem (San Remo), uvědom si že třída S2000 rozhodně nebude mít aktivní diferencialy, takže ty průjezdy jsou dost dobrý! Jasmě že dneska Loeb jede jinak, ale třída WRC je dnes o něčem jiném. Opravdu mně zajímá, kdo v tom seděl.
NovoCZ
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2005 22:02

Novo: Simon Jean-Joseph - lonsky mistr evropy v rally
anonymni

Odeslat příspěvekod OII 4. 9. 2005 02:10

No tak jsem se podival na video a zasl jsem co se da s tim autem udelat. :) super
OII
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků