Vyhraje titul v MotoGP letos opět Valentino Rossi?

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mirek-607 17. 4. 2005 13:58

Tak se i alespon splnilo prani a Barros vyhral :)
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Ferda- 17. 4. 2005 22:38

Jo, Barros vyhral a jak jsem psal k vysledkum z portugalska, zaslouzil si to.

Pesek spadl... proc me to uz neprekvapuje??

ADD Rossi x Giber: Rossi tam najel samozrejme umyslne a velmi tvrde, protoze jel uplne mimo idealni stopu, ale vyhral a takovy je holt sport...
Co tě nezabije, to tě posílí...
-Ferda-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 18. 4. 2005 11:11

Ja si taky myslim, ze je Rossi nejlepsi a taky s myslim, ze moc dobre vedel, jak to dopadne s tim Sete. Bylo to evidentni, ani skoro nebrzdil a jel tam uplne jinou stopou, skoro rovne. jedina moznost, ze by hodne probrzdil a tak se o nej chytre zastavil, ale to pochybuju. Proste bojovali cely zavod o prvni flek a dojet druhy, to proste nas.re a on se stim nechtel smirit.
A Pesek..., chtelo by se rict, mel pesek, ale to uz nebude asi jen nahoda.Uz se zas tesim do Brna, az se zakuckam, ze zvireneho prachu od jeho padu :?
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 23. 5. 2005 22:00

Vazeni pratele!
At to udelal,nebo neudelal schvalne....vyhral!Body se pocitaji a protazeny ksicht Setteho a jeho nasledna gesta ublizeneho decka do tvrde konkurence MOTO GP jednoznacne nepatri!!!Az nekdo podobne sestreli Rossiho,tak se tady muzeme vsichni fackovat obracene,ale zatim neni co resit a zavodi se na faze jedna a dve:Faze jedna-Rossi,Faze dva ti dalsi.
Az se znova vsichni sejdou v jednom zavode....bude to treba jinak. Pa.MAREX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MAREX 28. 7. 2005 21:50

At je mokro,nebo sucho,
Vale dre o asfalt ucho.
Zas HONDE rybnik vypali,
Uz jsou z toho zoufali.

Ps:Byla by drzost,kdyby se vratil k ´Honde
a vratil ji titul!!!!!?????
MAREX :wink:
MAREX

Odeslat příspěvekod The_Mask 29. 7. 2005 10:48

No potom co jsem videl posledni zavod na mokru(byl fakt super) tak na nej zas nikdo nema,kdyz da Barrosovi behem 3 kol 8s.....si s nima hraje jak kocka s mysi.
The_Mask
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Speedy.Exc@seznam.cz 16. 8. 2005 20:13

mudr.Valentino Rossi je pro mě největší idol,fandím mu ze všech sil,je nejlepší je mistr světa!!! :tleskani
Speedy.Exc@seznam.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 8. 2005 20:20

mirek: jo to s tim jak vytlacil gibernaua se mi taky nelibilo, jako fandim rossimu ale to delat nemusel, bylo videt ze se tam chtel dostat za kazdou cenu... no me by to *****, jsem takova povaha ze kdybych byl na seteho miste tak bych rosimu rozbil hubu :D
Anonymni

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků