Dacia LOGAN

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tenesi 30. 7. 2005 18:41

na adacu nic o loganu není- test záhadně zmizel....
tenesi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 30. 7. 2005 19:35

Můžeš mě to nějak vysvětlit, co tam soudruzi v německu píšou? Rád bych to dal na náš klubový web - http://www.autoklubdacia.cz a na fórum http://dacia.phorum.cz
Dík, Dr. Taby
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tenesi 30. 7. 2005 20:06

hledáte losí test logana ? adac odpovídá. žeby se pečlivým německým testmanům vypařil?? tomu nevěřím,
jen to začíná nějak zapáchat....

http://www.adac.de/error/404error.asp?4 ... /motorwelt
tenesi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 30. 7. 2005 20:14

Myslím, že to v ADACu přepískli a že budou mít soudruzi v německu ještě těžkou hlavu. Každopádně prosím, tenesi, kdybys to měl přeložené, bylo by to fajn.
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod W164 31. 7. 2005 12:48

Dr. Taby píše:Myslím, že to v ADACu přepískli a že budou mít soudruzi v německu ještě těžkou hlavu. Každopádně prosím, tenesi, kdybys to měl přeložené, bylo by to fajn.
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod zelenanana 31. 7. 2005 13:29

slovo ADACu - slovo boží .....
co je německé to je nej - amen
němci mají vždy pravdu - amen

To jsme všichni ČEŠI tak pitomí???
každý jim leze do zadku....
po.....i to a mají strach to přiznat.

Testovaci vozidlo totiz pri jizde mezi kuzely, ktere se provadi pri rychlosti 95 km/h, vykazovalo neprijemne jizdni vlastnosti a ztratilo pneumatiku. na fotkách ji má :tleskani ,nebo jinak- ztratilo pneu- poškodil se tím možná podvozek nasadili rezervu a na ní se převrátili ?
co jsou nepříjemné jízdní vlastnosti

kvuli fotografování byl test takový- aby se převrátil a byla senzace,
kdyby se nepřevrátil- nikde by se o tom nepsalo- německé magazíny by se lépe neprodávaly a noviny by ležely na stáncích,
A tak radost mají prodejci VW -skoda , kterým příchodem Logana poklesly tržby-a přece nebezpečné auto si nikdo nekoupí..
Když se chce- převrátí se každé auto ,

Zda toto byla pricina k prevraceni, nevi ani ADAC presne.
tak proč to pustili do světa , aby to pak stáhli????

peníze , peníze, trh, LOGAN němcům vadí...

Slováci testovali
Netradične vysoký podvozok so svetlou výškou 155 mm, ako na mieru upravenou pre potreby východnej Európy a Ázie, vynikajúco absorboval všetky jamy a iné priečne nerovnosti. Ani pri prejazde najhrubších výmoľov sme nepočuli žiadne buchoty od náprav. Všetko zvládal neuveriteľne ticho a mäkko. Základná verzia bez priečneho skrutného stabilizátora si v zákrutách počínala trochu rozpačito, čo sa prejavovalo väčším bočným náklonom. Ostatné verzie sa v podobných situáciách správali istejšie. Vyskúšali sme aj losí test. Do 70 km/h sa v ňom Logan správa neutrálne. Nad túto hranicu má tendenciu ísť do pretáčavého šmyku, ktorý vďaka ideálne rozloženej hmotnosti a pomerne rýchlo reagujúcemu riadeniu nie je problém zvládnuť. Drsná asfaltová cesta a rôzne šotolinové úseky dali vyniknúť odhlučneniu podvozka. Vynikajúci nájazdový uhol prednej časti (krátky predný previs) zase jeho schopnostiam mimo asfaltovej cesty. Radenie s 5-stupňovým manuálom nesklamalo. Radiaca páka poslúchala naše príkazy pomerne presne. Riadenie, ktorého sme sa spočiatku obávali, ukázalo sa v celkom slušnej forme......
http://www.autoserver.sk/automobily.asp?id=13117
Jsou tam jiní odborníci? Češi? proč netestovali- nebo testovali a mlčí? a jen přibrukují němcům?
zelenanana
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 31. 7. 2005 15:25

Papir snese vsechno...
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod ITTI 31. 7. 2005 16:17

Seč jej nemám a ani nehodlám kupovat, tak pouze 1 větu: Kdyby zítra ráno, namísto nějakých 500 tis ojetých a polorozpadlých Š105-120 vyjelo na české silnice stejné množství Loganů, bude to pokrok v rámci toho, že ne každý chce ojetinu (už by se to snad po letech diskusí dalo pochopit, že je to legimní přístup) a ne každý má na lepší nové auto, než je Logan. pozor2
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 31. 7. 2005 16:31

Timto nechci hodnotit kvalitu Logana jako takoveho, protoze o nem v podstate nic nevim, ale velice mne zarazi jeho caste srovnavani se skodou 120 apod. v cene cca 5000 korun.
Je opravdu to auto za 200 tisic tak spatne, ze se musi neustale argumentovat tim, ze je porad lepsi nez 40x levnejsi 105tka?

Lide, kteri jezdi v polorozpadle prohnile skodovce z 80. let si stejne logan podle mne stejne nekoupi, protoze RADOVE prevysuje jejich financni moznosti. Logana si spise koupi majitel 8 let stare Felicie, jemuz jeho milacek hnije pod rukama a ktery nechce ojetinu. Polepsi si?
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod ITTI 31. 7. 2005 16:43

pOetrik: asi jsi mne nepochopil-jestli to bylo určeno mně. Já napsal, že: KDYBY zítra ráno,...atd. Nebo-li, nejde přece o srovnání. Jde o to, že spoustě lidí Logan vadí, fajn, mně je lhostejný, ale statisíce lidí jezdí v rozpadajících se Š105, Lada, Oltcit atd., ať je to víc komplet.Slůvkem KDYBY se rozumí, že by se když nic jiného, omladil vozový park v ČR. Už je to jasný? :hm Není to hodnocení Logana, není to srovnávání s 20 let starou ojetinou. Znám pár lidí(konečně znám i prodejce Loganů), kteří by si to koupili, kdyby na to měli, jo ten prodejce-zákazníci se jim profilují právě z těch majitelů šíleně starých ojetin.Z tohoto pohledu je to pokrok, kdo má jiný názor, tak ať. Zdar! :tleskani
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 31. 7. 2005 16:54

ITTI: Ja to chapu a nepochybuju, zeby si polepsili, ale stejne bych proste mohl prohlasit, "kdyby jezdili aspon ve feliciich". Stejne by to bylo, kdybys misto felicie dosadil treba Renault Laguna.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod W164 31. 7. 2005 18:34

zelenanana píše:[size=200]slovo ADACu - slovo boží ....../size]
co je německé to je nej - amen
němci mají vždy pravdu - amen

To jsme všichni ČEŠI tak pitomí???
každý jim leze do zadku....
po.....i to a mají strach to přiznat.

i]Testovaci vozidlo totiz pri jizde mezi kuzely, ktere se provadi pri rychlosti 95 km/h, vykazovalo neprijemne jizdni vlastnosti a ztratilo pneumatiku. [/i]na fotkách ji má :tleskani ,nebo jinak- ztratilo pneu- poškodil se tím možná podvozek nasadili rezervu a na ní se převrátili ?
vi]co jsou nepříjemné jízdní vlastnostin/i]

kvuli fotografování byl test takový- aby se převrátil a byla senzace,
kdyby se nepřevrátil- nikde by se o tom nepsalo- německé magazíny by se lépe neprodávaly a noviny by ležely na stáncích,
A tak radost mají prodejci VW -skoda , kterým příchodem Logana poklesly tržby-a přece nebezpečné auto si nikdo nekoupí..
Když se chce- převrátí se každé auto ,

W164
Nováček

Odeslat příspěvekod zelenanana 31. 7. 2005 19:09

narozdíl od tebe, nejsem německej patolízal, který se vozí určitě v nějaké superojetině ze německa, pro kterého je vše německé nej,
žiju v česku a tak bych se rád z českých médií dozvěděl vše o autu co se tady prodává a nečekal až ,,nějací ,, němci něco otestujou,
Připadáš mi že si nedáš ani pivo pokud nebude mít německý atest.
podej zlepšovací návrh- každý logan bude muset být opatřen samolepou s textem, NEBEZPEČNÉ AUTO, UDRŽUJTE ODSTUP 50M, MÁ JEN 3 HVĚZDIČKY, PŘEVRACÍ SE NA STŘECHU PŘI PRUDŠÍM MANÉVRU... a v závorce napiš, není to můj názor, ale v ADACu to zjistili, (a zůstaneš čechem)

já logana mám , v plné verzi a plné výbavě, a tak možná vím o čem píšu, ale domnívám se že ty ho znáš jen z novinových titulků,
do dnešních dnů nemám žádné problémy,
a když si tak sečtělý v německych tiskovinách , pročpak jezdí němci pro logany do čech? a komu to v německu vadí? je rozdíl dát 8tisíc euro za Logana nebo 12 tisíc za golfa... pro obyčejného němce,
Nejde porovnávat obě auta- a to taky nedělám, každé je o něčem jiném.
a tak znova, žiju v česku a co píšou němci mě nezajímá, stejně jako němce nezajímá co se píše tady, v německu se taky nedočtou jak je logan prodávaný u nás , že ho nestíhají dovážet, že se na něj čeká,
ale dočtou se jen jak je špatný, z německých zdrojů,

a starosti o můj mozek si nedělej.... nezblbnul jsem ještě z německých žvástů, superodborníků,
proč nekritizješ Slováky, kteří taktéž provedli losí test a vše bylo OK,
zamysli se , nebolí to a zůstaň na zemi.......
zelenanana
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 31. 7. 2005 19:24

zelenanana píše:narozdíl od tebe, nejsem německej patolízal, který se vozí určitě v nějaké superojetině ze německa, pro kterého je vše německé nej,
žiju v česku a tak bych se rád z českých médií dozvěděl vše o autu co se tady prodává a nečekal až ,,nějací ,, němci něco otestujou,
Připadáš mi že si nedáš ani pivo pokud nebude mít německý atest.
podej zlepšovací návrh- každý logan bude muset být opatřen samolepou s textem, NEBEZPEČNÉ AUTO, UDRŽUJTE ODSTUP 50M, MÁ JEN 3 HVĚZDIČKY, PŘEVRACÍ SE NA STŘECHU PŘI PRUDŠÍM MANÉVRU... a v závorce napiš, není to můj názor, ale v ADACu to zjistili, (a zůstaneš čechem)

já logana mám , v plné verzi a plné výbavě, a tak možná vím o čem píšu, ale domnívám se že ty ho znáš jen z novinových titulků,
do dnešních dnů nemám žádné problémy,
a když si tak sečtělý v německych tiskovinách , pročpak jezdí němci pro logany do čech? a komu to v německu vadí? je rozdíl dát 8tisíc euro za Logana nebo 12 tisíc za golfa... pro obyčejného němce,
Nejde porovnávat obě auta- a to taky nedělám, každé je o něčem jiném.
a tak znova, žiju v česku a co píšou němci mě nezajímá, stejně jako němce nezajímá co se píše tady, v německu se taky nedočtou jak je logan prodávaný u nás , že ho nestíhají dovážet, že se na něj čeká,
ale dočtou se jen jak je špatný, z německých zdrojů,

a starosti o můj mozek si nedělej.... nezblbnul jsem ještě z německých žvástů, superodborníků,
proč nekritizješ Slováky, kteří taktéž provedli losí test a vše bylo OK,
zamysli se , nebolí to a zůstaň na zemi.......e/quote]
.......................................kámo,zas to neber tak tragicky! To se stavá i v lepších rodinách {mercedes} Bud rád že máš Logana,to není taky čech ani němec,to by mohl zas někdo říct ,že lezeš do zadku rumunovi. Hlavně jak jsi spokojený ty! :wink:
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Karel* 31. 7. 2005 19:29

zelenanana napsal : "zlepšovací návrh - každý logan bude muset být opatřen samolepou s textem, NEBEZPEČNÉ AUTO, UDRŽUJTE ODSTUP 50M, MÁ JEN 3 HVĚZDIČKY, PŘEVRACÍ SE NA STŘECHU PŘI PRUDŠÍM MANÉVRU" ... no konečně něco s čím se dá souhlasit :)
Karel
*Karel*
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron