Konfigurator....

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod notebook.mail 20. 7. 2005 13:29

Chcete se zasmat? Vyzkousejte si konfigurator:

- Tour
- 1,8T
- magicka cerma s perletovym efektem

V extra vybave zvolte
- Climatronic

a tot vse - a uz se muzete smat, co vsechno potrebujete ke Climatronicu...


Hezky den!
:hm
notebook.mail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2005 13:34

Rad bych to vyzkousel, ale IE only :(

Vsuvka gouse mimo misu:

Skoda konfigurator je jako cela politika Skody. Funguje jenom pod IE, protoze vetsina lidi pouziva IE.
Skoda pak dela auta pro masy lidi, co pouzivaji IE, protoze tihle lidi nic jineho neznaji a nikdy nic jineho nebudou pouzivat. Ale v podstate kdyz jim misto IE pustite neco jineho, tak uz jen z principu budou kefrat o tom, ze tohle neumi ovladat, protoze to ma jiny odstin sede barvy a nahore neni napsano IE ale treba FF. Budou porad mlit o tom, jak je IE super, protoze ho dela jedna z nejvetsich firem na svete, co neco znamena a nevyviji ho nejaky fun club alternativ. A budou mit pocit, ze maji to nejlepsi, protoze je to soucasti toho jedineho OS, ktery kdy videli a ten je nejlepsi, protoze Franta odvedle co si vymenil sam CD Romku to taky rika. A tak jako funguje Skodovacky konfigurator pro masove publikum IE ONLY, tak jsou vytvareny i auta dane spolecnosti. Nudne, nezazivne, uniformni, bez napadu a masovky.
A tak jako lidi, co maji pocitace jako zabavu IE temer nepouzivaji, protoze vi, ze to neni to prave orechove, tak fandove aut si az na par vyjimek, dane auto nikdy nekoupi.
anonymni

Odeslat příspěvekod oscar 20. 7. 2005 13:38

vyzkousel jsem to. nevim cemu se smat:
displej, altik, central - tomu maximalne
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek71 20. 7. 2005 14:19

goes píše:Rad bych to vyzkousel, ale IE only :(

Vsuvka gouse mimo misu:

Skoda konfigurator je jako cela politika Skody. Funguje jenom pod IE, protoze vetsina lidi pouziva IE.
Skoda pak dela auta pro masy lidi, co pouzivaji IE, protoze tihle lidi nic jineho neznaji a nikdy nic jineho nebudou pouzivat. Ale v podstate kdyz jim misto IE pustite neco jineho, tak uz jen z principu budou kefrat o tom, ze tohle neumi ovladat, protoze to ma jiny odstin sede barvy a nahore neni napsano IE ale treba FF. Budou porad mlit o tom, jak je IE super, protoze ho dela jedna z nejvetsich firem na svete, co neco znamena a nevyviji ho nejaky fun club alternativ. A budou mit pocit, ze maji to nejlepsi, protoze je to soucasti toho jedineho OS, ktery kdy videli a ten je nejlepsi, protoze Franta odvedle co si vymenil sam CD Romku to taky rika. A tak jako funguje Skodovacky konfigurator pro masove publikum IE ONLY, tak jsou vytvareny i auta dane spolecnosti. Nudne, nezazivne, uniformni, bez napadu a masovky.
A tak jako lidi, co maji pocitace jako zabavu IE temer nepouzivaji, protoze vi, ze to neni to prave orechove, tak fandove aut si az na par vyjimek, dane auto nikdy nekoupi.


Už aj na tipcars.cz pochopili, že existuje aj Firefox, nielen IE, tak snáď k tomu dojdu aj v Škodovke.

A uživatelia si zvyknú aj na FF, priateľke na počítač som ho nainštaloval a zároveň som zahodil ikonku IE do koša. Po počiatočnom zmatení používa FF ona a aj dcéra, bez najmenších problémov :-)
Mazda CX-5 G195 AWD 2023
Lexus GS 450h Premium 2013 (jezdí dál v rodině)
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X3) + CoreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 20. 7. 2005 14:36

Tyjo, no fakt, uz i tipcars jedou v Mozille, to jsou mi veci :-)
lemming
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 7. 2005 15:37

no pouzivam taky IE (i kdyz vim ze vubec nejsem IN) ale o tom ta diskuze snad neni, ne?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2005 15:41

Jean: neni, ale tento pristup jasne demonstruje, ze Skoda je masovka, kterou minorita nezajima, hlavne ze se hodne prodava a cim vetsi unifikovanost, tim lepe...
anonymni

Odeslat příspěvekod Worm 20. 7. 2005 15:45

goes píše:Skoda konfigurator je jako cela politika Skody. Funguje jenom pod IE, protoze vetsina lidi pouziva IE.
...


Taky mě to štve, protože používám Operu. Na druhou stranu musím uznat, že konfigurátor Škodovky je zpracovaný opravdu velmi dobře. Zatím jsem lepší neviděl.

Ještě než budeš odsuzovat Škodovku, si zkus v Opeře otevřít http://www.nissan.cz. Tomu já říkám amatérismus.
Worm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POL 20. 7. 2005 16:01

Jo jsou to parchanti :D taky jsem si chtel tuhle, nez jsem koupil auto (na podzim) schvalne podivat do konfiguratoru, abych se ubezpecil ze delam dobre ze skodovku nechci a teto radosti se mi nedostalo. Jeste ze mam na stole nekolik PC a dokonce jedno i s Windows :-( takze jsem se mohl podivat ze ke klime za 15 musim mit jeste dalkac za 11.9 a par blbosti za 0...
Nissan Almera, 1.5benzin, 4AB, ABS, EBD+BA, klima
POL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POL 20. 7. 2005 16:04

Worm píše:
goes píše:Skoda konfigurator je jako cela politika Skody. Funguje jenom pod IE, protoze vetsina lidi pouziva IE.
...


Taky mě to štve, protože používám Operu. Na druhou stranu musím uznat, že konfigurátor Škodovky je zpracovaný opravdu velmi dobře. Zatím jsem lepší neviděl.

Ještě než budeš odsuzovat Škodovku, si zkus v Opeře otevřít zurl]http://www.nissan.cz[/url]. Tomu já říkám amatérismus.s/quote]


No ted jsem to zkousel v nejaky stary opere a docela to fungovalo az na kontextovy menu, musel jsem 1x kliknout a pak uz fungovala i ostatni...

ja pouzivam bud Mozillu nebo FF a tam nissan.cz funguje bezproblemu :-)
Nissan Almera, 1.5benzin, 4AB, ABS, EBD+BA, klima
POL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2005 16:06

k te Skode a IE, ja nemam PC, nemam windows, nemam linux, nemam IE ani pri nejlepsi vuli ho nemuzu ve svem OS mit, protoze pro muj OS neexistuje, tudiz bud Safari, FF, Mozilu, Operu atd... ani v jednom to nejde. Ja vim, ze jsem v minoritni skupine, ale udelat fungujici konfigurator, kdyz to u jinych jde neni pro takovou spolecnost jakou je Skoda zadna prace...
anonymni

Odeslat příspěvekod POL 20. 7. 2005 16:09

goes: tak co mas za OS? Solaris, Integrity, MontaVista, LynxOS, VxWorks, BlueCat, uC-OS, PalmOS ?
Nissan Almera, 1.5benzin, 4AB, ABS, EBD+BA, klima
POL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Worm 20. 7. 2005 16:11

POL píše:No ted jsem to zkousel v nejaky stary opere a docela to fungovalo az na kontextovy menu, musel jsem 1x kliknout a pak uz fungovala i ostatni...

ja pouzivam bud Mozillu nebo FF a tam nissan.cz funguje bezproblemu :-)


Ty stránky fungují, pokud je v Opeře nastaveno "Identify as MSIE 6", pokud je nastaveno "Identifiy as Opera", tak se objeví akorát chybová hláška. To svědčí o kvalitě tvůrců webu Nissanu.
Worm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POL 20. 7. 2005 16:13

Worm: no ja tam mam normalni nastaveni, ktery tam bylo po instalaci, takze tak... proc menit default kdyz funguje...

no tak to jsou pekni supaci ! urcite by se nasli i dalsi...
Nissan Almera, 1.5benzin, 4AB, ABS, EBD+BA, klima
POL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Worm 20. 7. 2005 16:15

goes píše:k te Skode a IE, ja nemam PC, nemam windows, nemam linux, nemam IE ani pri nejlepsi vuli ho nemuzu ve svem OS mit, protoze pro muj OS neexistuje, tudiz bud Safari, FF, Mozilu, Operu atd... ani v jednom to nejde. Ja vim, ze jsem v minoritni skupine, ale udelat fungujici konfigurator, kdyz to u jinych jde neni pro takovou spolecnost jakou je Skoda zadna prace...


Ano měli by udělat konfigurátor, který funguje ve všech prohlížečích (nebo alespoň ve většině), ale vyvozovat z toho hned kvalitu firmy jako celku ke poněkud přehnané.
Worm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků