Dárek pro všechny hazardéry silnic, Zn. takto skončíte.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Amerikán 25. 6. 2005 00:22

Poučné, ale hrůzostrašné obrázky. Mimochodem, spolujezdec byl prý zcela náhodný stopař. Tak to naštve...

http://www.seat-klub.cz/crash/
Amerikán
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 25. 6. 2005 05:21

pozrel som tie fotky. nemam slov.



za posledne 3 dni sa v nitre zabili traja motorkari.
a
Nováček

Odeslat příspěvekod Koby 25. 6. 2005 07:15

no, tak to je fakt hnusný :-( Spíš mě fascinuje, jak tomu kamionu naprosto nic neni, ten by mohl jet i dál...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 25. 6. 2005 07:15

Amerikan: Uz to tu bylo, akorat nikdo nevedel, ze spolujezdec byl stopar. To je na tom to nejhorsi, ze v tom byl naprosto nevinne. :( Dalsi duvod proc nestopovat. :(
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Dusan 25. 6. 2005 09:54

[quote="Amerikán";Poučné, ale hrůzostrašné obrázky. Mimochodem, spolujezdec byl prý zcela náhodný stopař. Tak to naštve...

Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivory 25. 6. 2005 12:29

No to mi jen říká, že opravdu není kam spěchat, i když se nestíhá. Takhle nechci skončit!
VW New Beetle 1.9 TDi - CULT CAR
Mercedes-Benz C class 240 aut. - BEST CAR
Ivory
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paveld 25. 6. 2005 12:54

tak to je fatk nechutny... uz to fakt nechci videt
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 25. 6. 2005 17:31

Je to sice nechutný,ale samozřejmě to k řízení vozidla patří.A vidět by to měl každý,kdo jezdí riskantně a preventivně možná každý,kdo dělá autoškolu.Protože nejen cigarety mohou způsobit smrt.Bohužel si většina řidičů myslí,že ten řidič musel bejt kretén a že "mě" se tohle stát nemůže.Nejsem cynik,studuji medicínu a prostě vím,že dokud se něco nestane,tak nám tady na fóru bude někdo tvrdit,že jezdí rychle ale bezpečně a 180 na prázdný dálnici je pohodová a bezpečná rychlost.Už nevím,kdo to tady někde tvrdil.Každý si totiž musíme uvědomit v jaké že rychlosti se dělají ty crash testy?180?
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 25. 6. 2005 17:40

[quote="Pavel Mareš";Je to sice nechutný,ale samozřejmě to k řízení vozidla patří.A vidět by to měl každý,kdo jezdí riskantně a preventivně možná každý,kdo dělá autoškolu.Protože nejen cigarety mohou způsobit smrt.Bohužel si většina řidičů myslí,že ten řidič musel bejt kretén a že "mě" se tohle stát nemůže.Nejsem cynik,studuji medicínu a prostě vím,že dokud se něco nestane,tak nám tady na fóru bude někdo tvrdit,že jezdí rychle ale bezpečně a 180 na prázdný dálnici je pohodová a bezpečná rychlost.Už nevím,kdo to tady někde tvrdil.Každý si totiž musíme uvědomit v jaké že rychlosti se dělají ty crash testy?180?u/quote]
Nejenon 180 i hodne pres 180 se da jezdit na prazdne dalnici zcela bezpecne a navic i pohodove. Lide si totiz neuvedomuji co je skutecne riskantni a nebezpecna jizda. Prekvapive to dvoustovka na dalnici neni, ale nebezpecne predjizdeni na silnici prvni tridy treba i ve stovce ano.
P.S. Jinak samozrejme mne se to opravdu stat nemuze. Mr. Green
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 25. 6. 2005 18:27

To Dusan: Samozřejmě,že jezdit se dá různě,180 dálnice byl příklad,ale zas to někdo může pochopit tak,že když někdo tak jezdí,tak může každý.Jsem přesvědčen,že 200 taky nejezdíš na každé dálnici celou cestu.Nebo jo?Já také občas nejedu podle předpisů.To nejspíš nikdo.Ale o nebezpečnejch návycích a lidech tady bylo řečeno už dost.A nakonec je pak nejlepší,když na přehlednejch rovinkách z měst,kde většina jede kilo dostaneš pokutu za 57km-h.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ##_## 25. 6. 2005 19:19

Spolujezdec nebyl stopar, ale byl to pribuzny ridice...
##_##


Odeslat příspěvekod a 25. 6. 2005 20:41

....bohuzial takto koncia hlavne nevinni......
a
Nováček

Odeslat příspěvekod Black_Talon 25. 6. 2005 20:51

to Amerikan: je fakt hezky ze mi to prejes, ale takhle spis skoncis ty - me se fakt nemuze stat, ze bych jel kamkoliv podmotorovanym koncernovym vrakem, takze to predem vylucuje takovej konec... :)
Black_Talon
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chucky 25. 6. 2005 20:59

hodně krůté videa.
chucky
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků